МояХатаЗкраю• 28 марта 2025

Чи виправдано сажати дітей в авто без особливої потреби?

Питання складне. Адже ми батьки відповідальні за збереження життя дітей. Автомобіль це джерело підвищеної небезпеки. На дорозі багато виродків. Чи возите ви дітей на різні екскурсіі, зоопарки за 100-500 км просто заради розваги, без особливої потреби, чи обираєте залізницю натомість?
Сім*ю моїх клієнтів вбив 30 річний п*яний різноробочий, виїхавши на зустрічну смугу, дитина загинула.А ще коли я іхала купатися в Кончу Заспу, то перед нами було дтп в районі санаторія Жовтень, коли п*яний водій виїхав в лоб на столичному шосе на зустріч сім*ї з чотирьма дітьми, лише один хлопчик вижив. Це те, що я спостерігала особисто, але таких історій безліч. У вас є страх за ваших дітей, коли ви на трасі?
Всіх підсаджую• 28 марта 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Я не питала чи важко мені, я у вас питала чи обмежуєте ви кількість поїздок.
С детьми объездили всю Украину и Европу .Начиная с 2 месяцев младшего. Нет . Не ограничиваем . Живем тут и сейчас.
побольшомусекретику• 28 марта 2025
З вас тут будуть сміятися, але я розумію про що ви. Після того як я отримала права, в мене зявився страх швидкої їзди.
Два роки тому їздила з дитиною 2 роки на мінібусі на море. До Одеси потягом, а далі перевізником до Болгарії. Після цього я остаточно зареклась так їздити, а тим більше з дитиною.

Ці буси або автобуси їдушь швидко, на трасі повно фур, всі один одного намагаються обігнати, нас підрізала фура два рази! Водій фури може заснути і все.... Більш того, дитина без автокрісла! У водіїв немає, а ти ж не будеш з собою з чемоданами тягнути.

Тепер планую лише потяг+літак. Потягом набагато зручніше, ніж машиною або автобусом. Так, дорожче, або море на автобусі мені не потрібно, занадто ризиковано.
размахер• 28 марта 2025
Автор, а за лімфовузли у дітей не переживаєте? Лише за авто?
А я женатая• 28 марта 2025
таких страхов нет
можно стоять на автобусной остановке ждать автобус - и влетит авто в остановку
и многое другое когда дети могут пострадать

Но мы с дочкой катаемся много - не сидеть же дома
Розвідка Маші• 28 марта 2025
Ответ дляПокращена
Я очень тревожный человек по жизни, но вам от меня аплодисменты. Вы мой пример, к которому стремиться нельзя ни в коем случае.
Я теж така але до такого ще не додумалась)
Огірок та Помідорчик• 28 марта 2025
Ответ дляЛамборджини
А какая разница, если дтп может произойти по дороге к врачу за 5 км от дома? Вам от этого легче не будет. Сейчас ограничиваю поездки более часа, ребенок маленький просто больше не высиживает
моя однокурсница погибла в аварии - не на трассе, а в городе. Ехала в такси по Одессе и даже не гнали особо. Неудачно столкнулись и все
Я не Тролль• 28 марта 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Нет. Глубоко убеждена, что подобными ограничениями я не уберегу никого ни от чего.
Мейк-ап форева• 28 марта 2025
Не обмежуємо.
Якщо треба поїхати на розваги сімʼєю чи класом, то дитина їде.
На турніри та збори по футболу син їде потягом, там довго їхати.
Але якщо би обрали поїздку автобусом, то поїхав би.
Ishoy• 28 марта 2025
Автор, я не насмехаюсь над Вами, а полностью серьезно советую посетить психолога, потому что у Вас скорее всего ПТСР
автор МояХатаЗкраю • 28 марта 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Який це рік?
Тішуся неперетішуся• 28 марта 2025
Ответ дляАнонимарик
Это называется ПТСР
до чого тут ПТСР?
це серйозний психіатричний діагноз з чіткими діагностичними критеріями. Скільки можна його роздавати наліво і направо, демонструючи свою повну некомпетентність, і неосвіченість?
Тішуся неперетішуся• 28 марта 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Дякую за розгорнуту відповідь. Так, я говорю за розсудливість і мінімізацію ризиків. Однак, тут кагорта веселих і позитивних почали гуртом з мене сміятись. Ніби нісенітниця і страхи. Але я говорю про факти і свої переживання. Я спілкуюсь з двома мамами, які в ДТП втратили дітей. Вони би все віддали за одну мить, щоб змінити все...
якщо б ви знали, де спіткає лихо, то ви б теж все віддали.
Але трагедії трапляються скрізь. Ризики є скрізь. Ви можете обмежити життя своїх дітей перебуванням вдома і походом до найближчого магазину. Але тоді треба задати собі питання: чи такого життя ви бажаєте свохм дітям?
У вас нав´язливі страхи з мінімальною критичністю до них. І це дає підстави підозрювати, що ваше життя досить тривожне і виснажливе для вас і ваших близьких.
автор МояХатаЗкраю • 28 марта 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
до чого тут ПТСР?
я чесно кажучи дуже здивована, що майже всі намагаються мені встановити якісь діагнози, якусь тривожність на рівні розладу, хоча я запитала думку не про себе чи мій стан, чи наявність у мене діагнозу, а запитала хто який транспорт обирає і чи зменшують кількість поїздок на авто. При цьому, ніяких проблем з станом у мене немає, я просто обираю поїзд або шукаю безпечніші варіанти.
Тішуся неперетішуся• 28 марта 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
ну а якщо хтось напише, що миє овочі в миючому засобі, а потім замочує в спирті, то яке припущення про стан тривоги ви зробите з такого опису?)
Тішуся неперетішуся• 28 марта 2025
Ответ дляIshoy
немає у автора ПТСР, принаймі те, що вона розповіла не дає підстрави про так едумати. Може звісно ви знаєете більше, те, про що автор не розповіла.
автор МояХатаЗкраю • 28 марта 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
до чого тут ПТСР?
Що ви хочете від особи, яка виставляє на обговорення свою теорію, суть якої в тому, що електроенергію, яку економлять під час відключень населення направляють на живлення ’центра управління’ ШІ, який керує країною Україна? Там людина страждає якимось захворюванням, очевидно.
Ishoy• 28 марта 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
То есть по-Вашему совершенно нормальное поведение ограничивать детей в поездках на комфортном транспортном средстве из-за того, что автор когда-то увидела и услышала об аварии? Нет повода обратиться к специалисту?
Ishoy• 28 марта 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Ну давайте откройтесь, почитаем другие Ваши темы. Слабо? Хотя уже и по этой многое о Вас понятно
Тішуся неперетішуся• 28 марта 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
ого))
Тішуся неперетішуся• 28 марта 2025
Ответ дляIshoy
по-моему, реакция слишком преувеличена. Но это не имеет никакого отношения к ПТСР.
автор МояХатаЗкраю • 28 марта 2025
Ответ дляIshoy
в мене немає тем. А ось ваші відображають хаотичний потік думок у вашій голові і невміння відокремити головне від другорядного. Прямо деякі ознаки шизофренії у вас.
автор МояХатаЗкраю • 28 марта 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
які овочі, які миючі засоби. Чи здатні ви відокремити свої фантазії від фактів реальної дійсності?
Тішуся неперетішуся• 28 марта 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
я вам написала, чому ваша тема для переважної більшості людей звучить дивно.
По темі - ні, не обмежую, маю власне авто, щодня використовую.
А залізниці особисто я боюсь, ще з часів прочитання ’Анни Карєніної’))
Як бачите, у кожного свій досвід.
Ishoy• 28 марта 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Если нету тем, зачем под анонимом прячетесь? Откройтесь. Мне было Вас немного жаль поначалу, но теперь я вижу что зря. Похоже Вы просто тролль на работе
Ishoy• 28 марта 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
ого))
Будет очень смешно, если моя теория подтвердится. Время покажет
ОдинРазНадетое• 28 марта 2025
Ответ дляПроработник
Боже, да ви моя сестра, я колись впала з тої залізної штуки де коври вибивають, прямо грудьми об асфальт, колись качкля човник по підборіддю як завалила..По кришам лазила, по деревам, у мене шрамів по всьому тілу, колись в церкві втратила свідомість, розбила голову бо падала зі сходів, у мами в садочку бігла у врізалась у няню яка несла обід, в опіковому лежала. У мене син наче спокійний але в 14 років 4 переломи
Капець. Ось і я така спокійна була 😅 це я ще на згадала як на вєліку в селі під машину виїхала. Ледь не збив мене і як я на скейті носом по асфальту тормозила 🤣
Совбез• 28 марта 2025
У вас повышенная тревожность, это к психиатру (я сама такая).

Детей своих возили с собой всегда и везде.
Совбез• 28 марта 2025
Ответ дляПокращена
О, сестра
Анонимарик• 29 марта 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
А я не ставила вам діагнозів, а відповідала на коментар, що людина, яка стала свідком якої травматичної пригоди може мати ПТСР
Огірок та Помідорчик• 29 марта 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Який це рік?
не помню точно. Наверное, в промежутке с 2005 по 2007