Дружелюбна• 28 марта в 01:02

Національний кешбек на що можна витратити?

За покупки в магазині нараховуються кошти кешбек. Хто знає підскажіть на що можна витратити їх крім оплати за комунальні послуги?
ХвилювАллочка• 28 марта в 15:22
Ответ дляВикасикрет
Як так буває? Ні дітей, нікого, ні по роботі?
Я переселенка. Живу з дитиною, роботи немає.
Викасикрет• 28 марта в 15:26
Ответ дляХвилювАллочка
У нас свекруха переселенка, сестра чоловіка - ми по два рази на день на зв´язку
ХвилювАллочка• 28 марта в 15:27
Ответ дляВикасикрет
Пощастило свекрусі. Мені може тільки колишній чоловік подзвонили пару разів на тиждень. Більше нікому. Я не дзвоню.
Копуша• 28 марта в 16:23
Ответ дляХвилювАллочка
Справа в тому, що йому оплата комуналки взагалі не цікава. Я вже три роки живу в цій квартирі, в яку заселялася з величезними боргами. При мені він теж нічого не сплачував. Багатотисячні борги тільки накопичується. Тому він і хоче оплату на картку, щоб класти собі в карман.
Мобільний не поповнюю. Можна було б на міський транспорт ще витратити або ще багато куди, але в телефоні немає NFC
Тоді забити раз це так важко.
Там небагато набігає.
Багатим точно не стати.
Умничка-помощничка• 28 марта в 19:20
Ответ дляХвилювАллочка
Удалено администрацией...
ХвилювАллочка• 28 марта в 19:21
Ответ дляУмничка-помощничка
Удалено администрацией...
у прифронтовому місті? для інваліда?
Умничка-помощничка• 28 марта в 19:23
Ответ дляХвилювАллочка
у прифронтовому місті? для інваліда?
Ви ж пишите, що переселенка, то яке прифронтове місто? І шо з того, що Ви інвалід? Я теж інвалід і працюю, і є маленька дитина. Жити ж за щось треба.
ХвилювАллочка• 28 марта в 19:25
Ответ дляУмничка-помощничка
Переселенка у Запоріжжі з області. Що не так? Мені 41 рік і досвід роботи тільки онлайн, і той до війни був. Можна сказати, його немає. Мене нікуди не беруть.
І взагалі, яке це має значення у темі про кешбек? З чого ви взяли, що маєте право ображати людей і вказувати, що робити?
Намазюкана нішою• 28 марта в 20:17
Ответ дляТака бойова Я
Да уже пришло снова кешбек, но не всем , я как всегда самая рыжая
Виходить не одна я така, бо мій кешбек за лютий досі висить в обробці, а по всіх новинах відзвітували що за лютий вже виплатили. Молодчинки які
Така бойова Я• 28 марта в 20:22
Ответ дляНамазюкана нішою
Мне уже пришло