Дайте згадаю• 28 марта 2025
Віддати тимчасово дитину бабусі в інше місто
Дівчата, яка ваша думка. Чи припустимо для вас віддати дитину 10 місяців бабусі 65 років, яка живе у іншому місті за 500 км дальності на рік, якщо треба вимушено вийти на роботу, бо є ще 2 неповноітніх дітей та не вистачає зарплатні чоловіка, а з нянями нормальними не склалося
Результат:
вже голосів:
404 (70.14%)
Ні. це дуже травмує дитину
126 (21.88%)
Так, якщо немає іншого виходу
46 (7.99%)
Свій варіант у коментарі
Чорнобаївка• 28 марта 2025
Ответ дляЗабула що?
вы вообще люди?
не удивлюсь, если это идея самой бабули. Раньше проще к этому относились((( Мою тётку отдали в 3 месяца бабушке, вёз её дед на автобусе в другой район, потом пешком через поле, зимой, младенец у него за пазухой под кожухом с хлебной корочкой(( Я когда эту историю услышала,у меня глаза с каждой подробностью округлялись ещё и ещё((
ИграйМойГормон• 28 марта 2025
Я віддала перший раз дитину бабусі в 3 місяці на тиждень приблизно. На Новий Рік, тому що ми хотіли потусити із друзями , все було окей і в плану дитини і в плані бабусі і плані моєї совісті я якихось то там материнських почуттів.
Витворунка• 28 марта 2025
Нормально. Я была у бабушки с 3 месяцев. Ничего не помню.
Бабушке было 66 лет, когда я родилась
Тану на сонці• 28 марта 2025
Я змушена була на тиждень залишити однорічну дитину з бабусею, бо потрапила в лікарню. Пам´ятаю її очі, як я приїхала- дитина була дуже ображена і в перший час не хотіла йти до мене. Коли я їхала на швидкій у лікарню, дитина невпинно плакала. Залишала з бабусею, яку вона добре знала. Я з 10 місяців дитини вийшла на роботу на неповний день , дитина була кілька годин з бабусею, все ок. А на тиждень коли залишила, то стрес сильний був..
Мальчижка• 28 марта 2025
Ответ дляДайте згадаю
Так, вона віруюча, саме з цих міркувань залишила
А если она в 50 лет опять забеременеет?
Купи слона• 28 марта 2025
Ответ длявре_Динка
а нащо народжувала?
Дав Бог дитину, дасть і на дитину.
Ой. Система дала збій. Не дав на дитину.
Відстрочку чоловіку дала зате.
Ой, ні. Зі слів авторки це не в відстрочці діло, а в тому, що віруючі
Відстрочку чоловіку дала зате.
Ответ дляКупи слона
Дав Бог дитину, дасть і на дитину.
Відстрочку чоловіку дала зате.
мене завжди дивують такі теми. блін 40 років, двоє дітей уже є - ну де мізки? ну так з усіма може трапитися і не спрацював метод захисту - ну прийми пігулку і не каліч собі, вже готовим дітям і майбудній дитині життя
FleurDeLyse• 28 марта 2025
Взагалі в голові не вкладається, як в такій ситуації можна народжувати дитину, якщо є ще двоє старший дітей і грошей настільки не вистачає...
Роздратована шкіра• 28 марта 2025
Блін, а перед тим як народжувати ви хіба не здогадались бюджет прорахувати?
Ні і однозначно ні.
Ліплю вареники• 28 марта 2025
А чого її чоловік не найде іншу роботу чи не виїде за кордон працювати і висилати гроші????що в цей час він буде робити коли найменша дитина буде на бабці????що взагалі відбувається????,я в шоці!!!там нема кому настукати по голові
ПадаюВреверансах• 28 марта 2025
Тю, он Ілонка Гвоздьова фактично віддала бабі малого і іноді забирає.
І плюється ’а шо такова’
Сокодавка ще та• 28 марта 2025
Це вони мають вирішувати з своєю родиною- якщо в них нормальні стосунки то чому б і ні. Я б своїй мамі залишила і сестрі, невістці ні
АфродитаПетровна• 28 марта 2025
Ответ дляКонтрольница
В смысле что они понимают?
Даже животные скучают за хозяевами, а это ребенок
пздц
господи, вы эту расхожую фразу никогда не слышали, что так бурно реагируете?
Нас всех удивило не то, что ребенок скучал за мамой, а то, что он еще почти два года бабушек считал личными врагами - хотя они его обожали и пока меня не было - носились и с рук не спускали
Смешнюча• 28 марта 2025
Ответ дляСокодавка ще та
Свою маму зовсім не шкода?
Вона має жити своє життя, а не з малюком бавитись, який навіть ще не ходить.
Хоча як піде, то теж треба око да око
Луноходик_Ик• 28 марта 2025
Ответ дляДайте згадаю
Ситуація не моя, а дуже близької до мене людини, яка народила у 40 років, та не планувала вагітність
так есть способ, чтобы не ’рожать’, если не планируешь, не хочешь, не тянешь
Голодаю• 28 марта 2025
Ответ дляБлиск думки
Я бы на месте этих семей тоже предпочла отсидеться в Украине в спокойном месте и потом приехать на всё готовое. А нам пришлось всей семьёй жить в лагере, пока не смогли нормально устроиться. Так что повторюсь - каждый видит то, что хочет.
Про що взагалі мова? Де воно готове? Наприклад в Німеччині авансів не дають, якщо тато приїхав один, то і отримає виплати на одного. Ніхто йому не надасть трикімнатну квартиру авансом. Є ж норми площі на кожну людину, більше них ніхто нічого не оплачує. А якщо їхати туди, де виплат нема, то треба працювати і показати сплатоспроможність, щоб орендувати житло, як мінімум.
Тому який грунт готували агрономи прямо дуже цікаво було б дізнатися. І скільки сім*я чекала, доки татко влаштується?
Луноходик_Ик• 28 марта 2025
Ответ дляЗабула що?
скоро четвертого родит случайно
ну да, сроки поджимают
старшей то уже 17
Блиск думки• 28 марта 2025
Ответ дляГолодаю
Сорри, вы задали вопрос в такой манере, что отвечать на него мне не хочется
считайте так, как вам удобнее) но у тех семей всё стало хорошо как только жены с детьми приехали к мужьям. Хотя, детям поначалу было трудно с языком.
Голодаю• 28 марта 2025
Ответ дляБлиск думки
В якій такій? Коректно, без мату і переходу на особистості.
Але відповіді нема, я розумію. Бо її і бути не може.
Щоб з мовою стало реально добре, пару років треба, мінімум. Про квартири я вже написала, їх не дають авансом на велику родину, якщо по факту тої родини немає тут і зараз.
Блиск думки• 28 марта 2025
Ответ дляГолодаю
У вас нет друзей, хороших знакомых, которые способствовали бы вашему благополучию? Не у всех так.
Контрольница• 28 марта 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
А вы всегда несёте бред только потому, что это расхожая фраза?
Бабушек он ассоциировал с отсутствием мамы, неужели это так сложно понять?
Голодаю• 28 марта 2025
Ответ дляБлиск думки
Моїм друзям і на думку б не спало допомагати вибірково і прийняти лише чоловіка, а сім*ю на війні залишити.
Але не розумію до чого тут мої друзі і чому вони вас цікавлять, а на питання вище ви оголосили мою манеру спілкування неприйнятною і проігнорували.
Блиск думки• 28 марта 2025
Ответ дляГолодаю
Блин, не знала, что надо разжовывать. Друзья давно живут за границей и помогли хорошему знакомому с жильём и работой. Вишенка на торте - это верующие. Как говорят на советчице - сектанты
так что, как видите, сектантом быть очень даже хорошо)) они всегда своим помогают по максимуму.
Мама Никитки-2• 28 марта 2025
Ответ дляДайте згадаю
Ні, звичайні люди. Діти старші вдобре у школі вчаться, але доходи невеликі, вихователька у дитсадку та водій
На які шиши няню винаймати збирались?
Толінг цікавий, але не продуманий.
Ответ дляДайте згадаю
Я дуже співчуваю вашій подрузі, що вона постала перед таким вибором.
Яке б рішення вона не прийняла, воно буде правильним. Люди можуть тільки засуджувати, а ось гроші на утримання дітей самі себе не зароблять.
Тим паче 40 років - не час для кар´єрної паузи, потім буде дуже важко повернутися. А подрузі треба ще мінімум 16 років бути активною, щоб дитину забезпечити.
Та й може це не триватиме рік, і зявиться змога взяти няню.
Мама Никитки-2• 28 марта 2025
Ответ дляПік Антна
Автор вже написала, що вагітність була не запланована. А далі людина може бути противником абортів
Не тікі абортів, а взагалі контрацепції. А взагалі зручно, народила і підкинула в сім’ю невістки.
ЗаведУющая• 28 марта 2025
Ответ дляЧу Ча
Автор, дивне вирішення питання. Ви не розглядали народження четвертої дитини?
Треба, бо старшій вже 17.
Мама Никитки-2• 28 марта 2025
Ответ дляДайте згадаю
Ух-тиииии. А за якою вірою дітей роздають по родичам на виховання?