Дайте згадаю• 28 марта 2025

Віддати тимчасово дитину бабусі в інше місто

Дівчата, яка ваша думка. Чи припустимо для вас віддати дитину 10 місяців бабусі 65 років, яка живе у іншому місті за 500 км дальності на рік, якщо треба вимушено вийти на роботу, бо є ще 2 неповноітніх дітей та не вистачає зарплатні чоловіка, а з нянями нормальними не склалося
Результат:
вже голосів: 576
404 (70.14%) Ні. це дуже травмує дитину
126 (21.88%) Так, якщо немає іншого виходу
46 (7.99%) Свій варіант у коментарі
Краля-Галя• 28 марта 2025
Ответ дляДайте згадаю
В нашій країні розмножуватися можно тільки депутатам, олігархату та айтишнікам Виховательці, вчителю, водію, зазь)
Так і є, державна освіта, культура це життя у злиднях, держава не цінує зовсім. У спеціалістів з вищою освітою ставки менші за мінімалку.
Ондатрова шуба• 28 марта 2025
Ось пораду прочитала у схожій темі:
«Перед тим, як віддати, поносіть футболку пару днів - і залиште її для дитини, вдягнути на іграшку велику, буде з нею спати нормально»
Ну і вас не забуде і признає, коли будете провідувати
Блиск думки• 28 марта 2025
Ответ дляМорская свинка
Да и не пытайтесь, это ж надо такую безпросветную трусость оправдывать. Я даже не осуждаю бегущих через Тысу, но блин, оставить детей, жену и свалить заграницу это умора, подготовители почвы
Я бы на месте этих семей тоже предпочла отсидеться в Украине в спокойном месте и потом приехать на всё готовое. А нам пришлось всей семьёй жить в лагере, пока не смогли нормально устроиться. Так что повторюсь - каждый видит то, что хочет.
Блиск думки• 28 марта 2025
Ответ дляІнно4каа
ця дама,походу пише від свого імені і виправдовує свого чоловіка
Не, дама выехала из оккупации сразу всей семьёй и через рашу заехала в Европу.
АфродитаПетровна• 28 марта 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
у меня был вынужденный отъезд на полтора месяца, дочке было 1,3 года, вернулась, а она ко мне не идет и показывает при слово ’мама’ на телефон, неделю ко мне привыкала, так больно было
У меня обратная ситуация была - пришлось сына в 1,1 оставить на неделю с двумя бабушками и мужем. Сын не плакал, ничего - просто тихо сидел и тихо игрался. А когда муж приходил с работы - залезал к нему на руки и прилипал намертво
И после этого еще год не подходил к бабушкам - если приезжали в гости, играл только с дедом. Только на второй год оттаял
А казалось бы - ну что они понимают в год?
Купи слона• 28 марта 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Невістка згодна на ще одну дитину?
А її ніхто не питає.
Тут же авторка сердобольна «подруга» так за свою коліжанку хвилюється.
І фінансове питання утримання дитини на кого ляже?
ТАЗератти• 28 марта 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
Ну це на півтора місяці, а не на рік.
Сестра на мене залишала племінницю 10-місячну на два місяці, потім я була вимушена з малою до них на тиждень їхати, бо дитина ні до мами, ні до тата не йшла, верещала, як різана.
А за рік така мала дитина і батьків і старших дітей забуде - сім´я дядька для неї буде рідні.
автор Дайте згадаю • 28 марта 2025
Ответ дляКраля-Галя
Автор, напишіть чи питали в дядька і його дружини згоди на підселення до них такої маленької дитини. Зрозуміло , що й їм прийдеться няньчити і утримувати. Бабусі 65, то тиск, то на погоду ноги болять. І ясно, якщо своїм дітям купують фрукти і смаколики, то й цій дитині треба буде, якщо разом житимуть. Вони точно згодні? Святі люди. А будинок той бабусин чи її сина?
Як я зрозуміла, то вони домовилися з братом та його дружиною. Дім бабусін великий, який бабуся подарувала саме її брату та наразі мешкає з ними. У дружини з братом є ще свої двійка діточок- 7 та 16 років. Я відмовляла подругу, але у неї своє бачення. Вона вважає, що 10-місячна дитина забуде все це згодом та психіка дитини не буде травмована. Але для мене це тригерна ситуація, бо колись мене так само тимчасово віддали до бабусі та це мало свої негативні наслідки. Але тут дівчата пишуть, що мають свій позитивний досвід, коли тимчасово жили з бабусею..
Ондатрова шуба• 28 марта 2025
Ответ дляКупи слона
А її ніхто не питає.
Краще підтримка родичів, ніж дитбудинок при великій родині. А якщо беруть, то фінансові питання узгодили, напевно
100%• 28 марта 2025
У виховательки в садку така зарплата, що їі вихід на роботу вирішить фінансові проблеми сім´ї з 5 чоловік?
Доросла дівчинка• 28 марта 2025
Ви в злидоту третю дитину народили, щоб чоловіка відмазати від мобілізації? Не припустимо дитину віддавати бабусі. Це ваша дитина! І вона потребує мама і тата
Морская свинка• 28 марта 2025
Ответ дляБлиск думки
а чего мужа первым не отправили? сами могли бы посидеть в оккупации, муж бы вам почву подготовил
Інно4каа• 28 марта 2025
Ответ дляБлиск думки
а чоловік залишився захищати свою область?
Блиск думки• 28 марта 2025
Ответ дляМорская свинка
В нашем случае не было возможности сидеть и ждать пока муж прдготовит почву. В городе шли бои.
Блиск думки• 28 марта 2025
Ответ дляІнно4каа
Зачем? Все наши знакомые из моего города, которые остались, погибли.
Інно4каа• 28 марта 2025
Ответ дляБлиск думки
а для чого з інших міст України хлопці захищають вашу область?
Блиск думки• 28 марта 2025
Ответ дляІнно4каа
Луганскую? Она окупирована уже 3 года.
Інно4каа• 28 марта 2025
Ответ дляБлиск думки
Луганскую? Она окупирована уже 3 года.
ви в 2014 виїхали в Європу?
Забула що?• 28 марта 2025
Ответ дляДайте згадаю
Ну одного ребенка не хватит?
Блиск думки• 28 марта 2025
Ответ дляІнно4каа
ви в 2014 виїхали в Європу?
Нас оккупировали весной 2022. Тогда и выехали.
Нафаня Маня• 28 марта 2025
Ответ дляДайте згадаю
Діти не пам´ятають, швидко пристосовуватися до нових умов. А щодо до того, що потім нема близькості між мамою і дитиною, то мені здається відносини у підлітковому віці, неправильні фрази мають значення набагато більше.
АБВГДэшница• 28 марта 2025
Ответ дляЯ шалунья
Я аж загуглила продовження народної мудрості про Багряного))) Заодно знайшлося про Івана Франка) Обидві чудові
Напишіть, будь ласка, бо чат GPT відморозився☺️
Контрольница• 28 марта 2025
Ответ дляПік Антна
Ситий голодного не зрозуміє. Важко судити, коли ми не в вашій шкурі. Якщо інакше ніяк - допустимо.
Просто не нужно быть дурой по жизни и размножаться третьим, когда на двоих первых детей не хватает
Контрольница• 28 марта 2025
Ответ дляДайте згадаю
Ситуація не моя, а дуже близької до мене людини, яка народила у 40 років, та не планувала вагітність
Если не планируют, то пользуются средствами контрацепции. Давайте, расскажите, как она подвела вашу ’подругу’
З родзинкою• 28 марта 2025
Ответ дляДайте згадаю
Бабуся проживає з сином та його дружиною та дітьми
То ей тех мало, надо еще 10месячного на шею посадить?
Он Вам ничего не будет стоить (с)
Контрольница• 28 марта 2025
Ответ дляДайте згадаю
А зачем семье сына чужой ребенок?
Бабушке они собрались отдавать
Контрольница• 28 марта 2025
Ответ дляОндатрова шуба
Ось пораду прочитала у схожій темі:
Кто там кого проведывать будет, не смешите
Они сухари грызут, а тут прям деньги на дорогу в 500 км найдутся
Контрольница• 28 марта 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
В смысле что они понимают?
Даже животные скучают за хозяевами, а это ребенок пздц
Краля-Галя• 28 марта 2025
Ответ дляАБВГДэшница
тут за мати банять, в гугля запитайте, по першій ссилці все є, і про Багряного, і про Франка.
АБВГДэшница• 28 марта 2025
Ответ дляКраля-Галя
Так, знайшла)
То чат щось соромʼязливий😆