Без комплексів• 28 марта 2025
Так неприємно
Зустрічалися з хлопцем 3 роки, все було серйозно, батьки знайомі, а потім він познайомився з дуже багатою і відразу одружився. Так неприємно, ще й живе поруч…
Зараз все скажу• 28 марта 2025
Ну і не треба вам таке щастя! Добре, що не вляпались, як він обирає по грошах жінку
Слава Українi• 28 марта 2025
Неприємно,боляче, але краще так, чим би він вас зрадив після довгих років шлюбу, народження спільних дітей і т п.
Бажаю вам особистого щастя!
Метровий сантиметр• 28 марта 2025
Знайдіть гарного іноземця. Поїдьте за кордон, весь світ відкритий! І будете жити в сто раз краще за колишнього
Свій варік• 28 марта 2025
Капець.. Найкраща стратегія ваша зараз, - якомога швидше забути його і відновитися.
А ще кажуть, що ’жінки меркантильні’.
Подтяжка• 28 марта 2025
Ответ дляСвій варік
А ще кажуть, що ’жінки меркантильні’.
Я Вас умоляю. Как говорит моя знакомая, мужики не меньше женщин пытаются узнать есть ли свое жилье и какая ЗП.
Свій варік• 28 марта 2025
Ответ дляПодтяжка
Я це помітила на побаченнях з сз. Не від всіх, але опрос доволі наглий і про житло, і про зарплату..
Ананомчикус• 28 марта 2025
Ответ дляСвій варік
Как меня забавляют вопросы о зарплате😁 Я мысленно таким говорю ’иди найух’ и прекращаю общение.
ПуГоФФка• 28 марта 2025
Ответ дляСлава Українi
Бажаю вам особистого щастя!
згодна 🩷
Белая и пушистая• 28 марта 2025
Классика. Если есть возможность, уезжайте, чтобы не разматывать себе психику.
Белая и пушистая• 28 марта 2025
Ответ дляСвій варік
Це яка вікова категорія про таке питає?
Свій варік• 28 марта 2025
Ответ дляБелая и пушистая
Це яка вікова категорія про таке питає?
28-32.
Белая и пушистая• 28 марта 2025
Ответ дляСвій варік
28-32.
Вот жуки. Раньше выделывались, ’за деньги’ не беспокойся, а теперь даже не стараются.
Мальовнича даль• 28 марта 2025
Ну вполне нормально, все справедливо, девушки же тоже смотрят на доход мужчины, а потом на все остальное
Свій варік• 28 марта 2025
Ответ дляБелая и пушистая
Та ще й ситуація для жінок зараз не дуже сприятлива..