Муууумие• 28 марта 2025

У кого был рак

Добрый день , у кого может был рак мозга или у близких . Простите, но мне очень плохо . Не с кем поговорить , мрт через неделю . Голова постоянно как тяжесть , временами спазмы чувствуются в голове . Шея тоже болит , сделала мрт , есть протрузия и начальный остеохондроз , но не критичного вроде ( а боль и в шеи пошла и в голове . А вчера чувствую тяжело как будто дышать ( и резко начало сильно биться сердце , давление поднялось ( думала ехать в больницу .. походу капец мне (
автор Муууумие • 28 марта 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Зрозуміла, ніби питають виключно про алергію на препарати йоду, тоді чекайте, хай то буде не те, що вас лякає.
Спасибо огромное за поддержку . Я очень боюсь )
все по ГОСТу!• 28 марта 2025
Ответ дляМуууумие
Наші дітки, це мотивація триматися! А страх він такий, рідко хто йому не піддається.
автор Муууумие • 28 марта 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Это точно , моя дочка только и заставляет меня не отпускать руки .. мы вместе с ней всю войну . Она была совсем малышкой , 6 месяцев когда мы выехали из Харькова .. потом вернулись и снова вот уехали (
Весела пiсенька• 28 марта 2025
Ответ дляМуууумие
У меня тоже давление высокое поднялось (( но сбила
Високий тиск супроводжується головним болем. Якщо є гіпертонія, то виникають спазми судин СМА.

Якщо був високий тиск, навіть якщо антигіпертензивними препаратами нормалізувати показник АТ, деякий період може бути головний біль.

Пройдіть транскраніальну доплерографію судин голови та дуплексне сканування брахіоцефальних артерій шиї.

У мене на ангіографії нерівномірне звуження СМА (спазмування). Але є зміни на МРТ головного мозку.

Високий тиск супроводжується головним болем і іншими симптомами.
Мааарковная• 29 марта 2025
Автор, схоже, що у вас тривожність, можливо, панічні атаки, і, як вище писали, остеохондроз чи щось подібне. Онкологія головного мозку зазвичай має інші симптоми і, на жаль, довгий час ніяк не проявляється.
Свого часу довелося дізнатися багато про це. У чоловіка симптомів не було жодних, поки раптово не втратив чутливість у руці. Під питанням був інсульт, виявилось - пухлина (близько 4 см), злоякісна. Тривале лікування допомогло.
Не накручуйте себе
вре_Динка• 29 марта 2025
У дідуся чоловіка, робили операцію вирізали пухлину, потім була ще черепно-мозкова травма, все витримав. Ще й пару книжок автобіографії написав)
автор Муууумие • 29 марта 2025
Ответ дляМааарковная
Не накручуйте себе
Супер ! Що чоловік у Вас подбав це . Та в ремісії ))) дякую Вам! Буду шукати причини
Нетутешня• 29 марта 2025
Ответ дляМуууумие
Раньше можно , но у меня к сожалению 6000 нет лишних ( я сейчас заграницей с маленьким ребёнком ( назначено вот через неделю ( и так быстрый нашла термин ! Назначил пока без контраста ибо у меня аллергия и астма , я думаю если что то не так это будет видно . Я уже сделала МРТ позвоночника ..
Якщо будуть якісь підозри на звичайному МРТ, то відправляють на контраст. Щось погане , і якщо але з симптоми, то МРТ покаже. От у мене недавно теж було, щось з головою, теж собі понавидумувала. Голова боліла 2 тижні, не перестаючи, ніби кинжалами в голову, не допомагали знеболюючі, було так погано, що я з ліжка не вставала, і навіть не те, що їсти, я пити не могла. А як вставала, ледве пересувалась. На МРТ без змін. Невропатолог назначив лікування, але то такі сильнодіючі ліки, що потім ще ШКТ полетів. Але допомогло. Тому не думайте нічого поганого, бо буває симптоми такі, що вже думаєш ну точно воно, а там все добре, а буває навпаки. Я думаю, у вас все добре.
Нетутешня• 29 марта 2025
Ответ дляМааарковная
Не накручуйте себе
Як радісно чути історії про одужання🥰
Мааарковная• 29 марта 2025
Ответ дляНетутешня
Як радісно чути історії про одужання🥰
Дякую! На жаль, при таких діагнозах слово ’одужання’ зазвичай не вживають, але в ремісії 10 років. Сподіваємося і надалі так
Весела пiсенька• 29 марта 2025
Ответ дляНетутешня
Здоров´я Вам.
Добре, що на МРТ без змін.
Причини головного болю можуть бути різні.
Напишу, як я проходила МРТ головного мозку. Були симптоми - головний біль з нудотою, пливло в очах, почало двоїтися в очах, порушення координації рухів, почало виникати порушення рівноваги, хиткість при ході, запаморочення приступами, оніміння лівої руки і лівої половини обличчя з парестезією (рука працювала, але постійне відчуття оніміння з парестезією). Лікували вертебро-базілярну недостатність вертеброгенну (тобто на фоні остеохондрозу ШВХ та ГВХ), на МРТ ГМ не направляли. По самозверненню записалася (це було декілька років тому) на МРТ шийного відділу хребта та МР ангіографію артерій ГМ. Пройшла. Пішла додому, так як результат буде лише наступного дня. Прийшла додому, передзвонили з медичного центру, щоб пройшла ще МРТ головного мозку без подробиць. Страху не було, але налаштувалася на гірше. Проходила МРТ головного мозку стандарт, пухлини не було. Але були інші зміни. В заключенні написали про виражені вогнищеві зміни в обох гемісферах мозку неясного генезу (із деференціального ряду неможливо виключити демієлінізуючий процес, нейроінфекцію, ревмоваскуліт і т. д.). Потрібно було пройти ще МРТ ГМ з контрастом, але я не пройшла... Довго не було діагнозу. А так як були зміни на МР ангіографії характерні, то все ж встановили діагноз пов´язаний з судинним генезом. Так як велика кількість вогнищ, призначався препарат для запобігання загибелі нейронів в умовах гіпоксії та ішемії і інші препарати. Вся причина була в тому, що у мене зі студентських років почав підвищуватися АТ. Спочатку серйозно не сприймала. До лікаря звернулася лише після декількох гіпертонічних кризів. Таблетки антигіпертензивні купляла і приймала. Були гіпертонійчні кризи, один з кризів був жорсткий і супроводжувався симптомами ТІА (транзисторна ішемічна атака, або ще називають короткочасове (епізодичне) порушення мозкового кровообігу), після чого деяка симптоматика залишилася і не зникає. На той період, коли проходила МРТ це була гіпертонія 2 ст. Тепер це гіпертонія 2 - 3 ст. Стосовно результатів МРТ ГМ, нехай так, але немає пухлини і це головне. Здивована, наскільки спокійно сприймаю результати своїх обстежень. Неприємно, але без плачів і паніки.
Так, автору потрібно пройти МРТ ГМ. Я теж думаю, що у автора все буде добре.
Засомневаю• 29 марта 2025
Ответ дляМуууумие
Вот была на свежем сегодня с дочкой стало плохавто . Как будто мало мне воздуха , и начало резко накрывать на отключку , но отошло само
Це чистої води панічна атака.пийте заспокійливі.