Админко• 30 марта в 11:45

От який краще спосіб схуднення? Зал чи домашні тренування?

6 місяців проходила в зал з тренером нічого не змінилося особливо так трішки пілкачалася, стало важко це поєднувати з роботою та не завжди в тренера є вікна для запису дійсно харчування не завжди було ідеально, от мені заважає десь 3-4 кг, дівчата можливо краще вдома займатися на онлайн веденні?
Обнемашечка• 30 марта в 11:46
замок на холодильнике
Шмоточницаца• 30 марта в 11:46
Кращий спосіб - це дефіцит калорій з балансом БЖВ.
Сиамская сороконожка• 30 марта в 11:47
Похудеть -это дефицит калорий
сделать фигуру-это зал
Блакитна устриця• 30 марта в 11:47
Не бояться брать больший вес
Не любовница• 30 марта в 11:47
Похудеть это не в зал, а питание
Белая котичка• 30 марта в 11:47
Кращий спосіб це менше їсти. А вид фізичних навантажень не має значення. Хоч ходити пішки цілий день.
Усміхайлик• 30 марта в 11:48
Вот автор, поверьте мне перебробовавшей все. Лучший способ это мало есть и много ходить, если лень или нет времени на зал, вот результат очень быстрый. За первый месяц уже будет
автор Админко • 30 марта в 11:48
Ответ дляБелая котичка
Ну а щоб руки і ноги були хоч трохи рельєфні)
Белая котичка• 30 марта в 11:48
Ответ дляБлакитна устриця
Не бояться брать больший вес
І попрощатися з суглобами🥲
автор Админко • 30 марта в 11:49
Ответ дляБлакитна устриця
Не бояться брать больший вес
Ой в мене і так протрузії, тренер не давав мені велику вагу ніколи
Позитивна• 30 марта в 11:49
Голодовка
Блакитна устриця• 30 марта в 11:49
Ответ дляБелая котичка
І попрощатися з суглобами🥲
У автора всего 3 лишних кг, ничего не случиться, она и не похудела потому что брала маленький вес
Белая котичка• 30 марта в 11:49
Ответ дляАдминко
Можна і вдома зарядку робити. Але обовʼязково з дефіцитом калорій.
Глас_Народа• 30 марта в 11:49
Дефіцит калорій дає схуднення.
Якщо ви їсте багато то організм просто не встигає розтрачати ті калорії що ви їсте, і не розуміє що вам треба схуднення.
Шмоточницаца• 30 марта в 11:50
Ответ дляОбнемашечка
замок на холодильнике
Это тоже не здраво. Чтобы похудеть - нужно ЕСТЬ. Но есть правильную, сбалансированную еду с дефицитом калорий и балансом БЖУ.
Блакитна устриця• 30 марта в 11:50
Ответ дляАдминко
Ну тогда диета и все,но это не про красивое тело, а просто худое
Белая котичка• 30 марта в 11:51
Ответ дляБлакитна устриця
Вона не похуділа через харчування. Ваги тут взагалі ні до чого.
Блакитна устриця• 30 марта в 11:52
Ответ дляБелая котичка
Конечно питание первично, но У нее вообще нет результата от тренировок
Обнемашечка• 30 марта в 11:53
Ответ дляШмоточницаца
спасибо, Кеп
именно это и описывается словами ’’замок на холодильнике’’
Обнемашечка• 30 марта в 11:56
Ответ дляБлакитна устриця
какого такого невероятного результата вы ждете?
одна тренировка по калориям полностью перекрывается парочкой шоколадных конфет
Блакитна устриця• 30 марта в 11:57
Ответ дляОбнемашечка
Ну вот а кто берёт больше вес формирует себе красивое тело. Короче мне надоело объяснять одно и тоже.
А_мій_самий_самий• 30 марта в 12:01
Для мене басейн і зал.По перше я це люблю,такий кайф після роботи.Домашнє тренування то не було толку.
Ліньки гуглить• 30 марта в 12:13
Ответ дляАдминко
Рельєф то силові вправи, а схуднення то дефіцит калорій, дома без перегляду вашого меню у вас і вага на місці буде і рельєфа не буде
палка-копалка• 30 марта в 12:40
Ответ дляОбнемашечка
Збільшення мʼязів, вони витрачають більше калорій, прискорюється метаболізм, зʼявляється рельєф, якщо споживання калорій не збільшується
маринабаранова• 30 марта в 12:47
Скотч (липкая лента) для рта хорошо помогает, после 18ч.