Любимка-анонимка• 30 марта 2025
Дочка непритомніє
Вже сьогодні 3 раз за 2 роки дочка знепритомніла. Причому миттєво темніє в очах, правда попередній раз встигла сказати, що їй погано, не знепритомніла, посадили, попила води. Скарг жодних інших немає, сьогодні і минулий раз, коли було погано була менструація. Доньці 17. Причому погано робиться в одному місці
ЧукИГеки• 30 марта 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
2 рази точно під час
У мене знайома була. Майже кожні місячні втрачала свідомість
Невгамовна Бу• 30 марта 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
У кардіолога були з іншої причини, все норм
Ферритин и железо проверьте
МУСЯкомарова• 30 марта 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Під час відвідування церкви
Але стояла на вулиці
Тогда зачем вы регулярно тащите с собой дочку к церкви? Двух раз недостаточно было понять что ей там плохо?
У меня есть много знакомых тарологов. Вот половине из них комфортно в церкви, а половине становится плохо. Разная природа сил, так сказать. В этом ничего страшного нет, переживать вам не стоит.
Не против• 30 марта 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
При чем здесь ваши тарологи
Сидят карты раскладывают и трактуют их. Это же не ритуальные практики, не маги. Обычные тетки с картами в руках.
Джага-джага• 30 марта 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
В невропатолога попередній раз були, сказав з його сторони все норм. Щитовидка в нормі, УЗД та гормони, цукор також
ЗАК теж
у мене донька теж пару років непритомніла періодично. переважно в духоті або від запахів. Пройшли всі аналізи, і якусь діагностику судин, були у невролога хорошого. Вона сказала що це вікове і буває у дівчат, які активно ростуть, а особливо худеньких. Моя дуже худа і лежачий спосіб життя з телефоном.
Джага-джага• 30 марта 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Під час відвідування церкви
Але стояла на вулиці
от просто цікаво, що за недожінки поставили ржучий смайлик на цей коментар.
ПАЦАНКА О• 30 марта 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
ЗАК теж
Робили енцефалограму?
Парова машина• 30 марта 2025
У меня тоже такое было в подростковом возрасте, падала я часто, минимум раз в месяц в школе, в транспорте. Тогда ВСД считали болезнью и пытались меня лечить. С возрастом падать в обморок стала намного реже. А несколько лет назад у меня началась мигрень, страшная головная боль не прекращалась два месяца. Так вот после обследований мне сказал врач, что вот это ВСД в детстве и было предпосылкой к мигрени. Мигрень тоже из-за запахов и волнения. Что делать я не знаю, может эта информация поможет вам искать в нужном направлении.
Любимка-анонимка
• 30 марта 2025
Ответ дляДжага-джага
І моя надто худа
Ріст 174, вага 48
11 клас, дуже велике навантаження
Ріст 174, вага 48
11 клас, дуже велике навантаження
Любимка-анонимка
• 30 марта 2025
Ответ дляТебеОноНадось
У наших знайомих в дочки так онко починалось....
Онко чого?
Любимка-анонимка
• 30 марта 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Може спазм схватив? Знеболювальне випити
Так, до речі,місячні дуже болючі
Пʼє обезболюючі
Чудо Ф_ф КеДаХ• 30 марта 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Так, до речі,місячні дуже болючі
Пʼє обезболюючі
Нехай проп´є курс вітаміну Е, мені допомогло
В моєї було таке і також в церкві. Чому в церкві, бо там довго стояти треба. Почалось після курсу масажу. Потім сімейна відправила на УЗД судин шиї і голови. Там є якесь зашемлення і судини йдуть якось не так. Сказали масажі їй протипоказані.
Більше не водила на масаж і більше такого не повторюється. Може й вас щось схоже. Зараз просто трохи стоїть на службі, і вам від часу сидить. Хоча й погано не стає, але щоб перестрахуватися
ХтоЯкщоНеЯ• 30 марта 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
2 рази точно під час
Їй стає погано коли нема кисню де багато людей, і коли довго стоїть, і передавлени судини стопи. Перевірте гемоглобін в першу чергу. Комплекс ТТГ. І до гінеколога з тим що їй під час місячних погано.
ХтоЯкщоНеЯ• 30 марта 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
І моя надто худа
Ріст 174, вага 48
11 клас, дуже велике навантаження
Ріст 174, вага 48
11 клас, дуже велике навантаження
Розтягнуті м´язи серця. М´язів не вистачає щоб нормально качати кров. Відкормлювати. До ендокринолога і гастроентеролога. Ще до ортопеда, бо там хребет не підтримується м´язами, а їй ще народжувати.
Миллениалка• 30 марта 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Тарологи і церква?
Заикальница• 30 марта 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Під час відвідування церкви
Але стояла на вулиці
Может запах, количество людей, а может нервная атмосфера.
Заикальница• 30 марта 2025
Ответ дляПарова машина
А сколько вам лет сейчас и что с мигренями?
Дуб береза• 30 марта 2025
Якщо непритомніє під час місячних, це може бути реакцією на біль. Місячні рясні? Цикл стабільний? Можливо, потрібне обстеження у гінеколога, хоча б УЗД органів малого тазу.
Мальдивирую• 30 марта 2025
Может давление упало? Не мерили?
Я один раз перед началом месячных потеряла сознание лет в 20.
Мальдивирую• 30 марта 2025
Ответ дляПарова машина
Кстати да, мне тоже в детстве ставили, теперь мне 44, страдаю мигренями.
Любимка-анонимка
• 30 марта 2025
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Дякую, спробуємо
Дуб береза• 30 марта 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
І моя надто худа
Ріст 174, вага 48
11 клас, дуже велике навантаження
Ріст 174, вага 48
11 клас, дуже велике навантаження
Ви її хоч поститися не змушуєте? З такою вагою потрібно слідкувати за гемоглобіном.
Любимка-анонимка
• 30 марта 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
Робили енцефалограму?
Ні, не бачив потреби
Любимка-анонимка
• 30 марта 2025
Ответ длямимАпроходила
І скільки годин вона стояла?
Та менше години