Любимка-анонимка• 30 марта 2025

Дочка непритомніє

Вже сьогодні 3 раз за 2 роки дочка знепритомніла. Причому миттєво темніє в очах, правда попередній раз встигла сказати, що їй погано, не знепритомніла, посадили, попила води. Скарг жодних інших немає, сьогодні і минулий раз, коли було погано була менструація. Доньці 17. Причому погано робиться в одному місці
автор Любимка-анонимка • 30 марта 2025
Ответ дляДуб береза
Ви її хоч поститися не змушуєте? З такою вагою потрібно слідкувати за гемоглобіном.
Звичайно, що ні.
Джага-джага• 30 марта 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
І моя надто худа
Ріст 174, вага 48
11 клас, дуже велике навантаження
це все пояснює. Я своїй зараз беру комплекс вітамінів Б, також іноді під час місячних щось для гемоглобіну. Ну і вітамін Д.
Джага-джага• 30 марта 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Онко чого?
ви не лякайтесь відразу, таке звісно буває, але у підлітків 1 випадок на тисячу. Поки ви розповідаєте типову ситуацію для її віку і статури.
Джага-джага• 30 марта 2025
Ответ дляМиллениалка
Тарологи і церква?
ви думаєте вони не ходять до церкви?
Парова машина• 30 марта 2025
Ответ дляЗаикальница
А сколько вам лет сейчас и что с мигренями?
Сейчас 46, пью ад от мигреней. Триптаны не принимаю.
Миллениалка• 30 марта 2025
Ответ дляДжага-джага
ви думаєте вони не ходять до церкви?
Думаю що ні.
Джага-джага• 30 марта 2025
Ответ дляМиллениалка
Думаю що ні.
ой повірте, ходять. І ікони у них висять, і пасочку святять. У нас взагалі такий хаос в тих всіх віруваннях . Особливо цікаво, що вони себе вважають віруючими і богобоязненними, але при тому більшість з них мяко кажучи займаються шарлатанством. .
Сиджу тихенько• 30 марта 2025
Я так теж падала. Потім пройшло. Навіть коли шлюб брала, мені тримали напоготові нашатир)
мимАпроходила• 30 марта 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
І моя надто худа
Ріст 174, вага 48
11 клас, дуже велике навантаження
Нащо ви її навантажуєте? Ще й стояти біля церкви
ПАЦАНКА О• 30 марта 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Ні, не бачив потреби
Якщо не перша втрата свідомості, то потрібна еег.
Голена блондинка• 30 марта 2025
Стояла долго на одном месте? Это может давать
Я в долгой очереди могла упасть в таком возрасте, гипотоник худая
автор Любимка-анонимка • 30 марта 2025
Ответ дляГолена блондинка
Приблизно від пів год до години
Теж гіпотонік
Худющий)
Заикальница• 30 марта 2025
Ответ дляПарова машина
Мне столько же. Сидела на триптанах много лет, все для профилактики не помогало и близко.

Но вот последний год боли стали не такие зверские, само по себе уже.

А кто и что вам назначили? Что за препарат?
Оля_с_киркою• 30 марта 2025
Якщо з медичної сторони все Ок, то потрібно сповідатись і причаститись, тоді буде все добре. Запитайте батюшку.
Парова машина• 30 марта 2025
Ответ дляЗаикальница

Назначил врач, невролог, когда за границу выезжали, там начались боли страшные, не могла ни спать, ни есть. Пошла там к врачу, мне назначили Лароксил в каплях, действующее вещество амитриптилин, микроскопическая доза. Через неделю забыла что это такое. И вот до теперь, почти три года голова не болела.
Заикальница• 30 марта 2025
Ответ дляПарова машина
Искренне рада, что вы нашли свое средство.
Спрошу у врача, может и мне такое может помочь. Спасибо ❤️
ТебеОноНадось• 30 марта 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Онко чого?
Пухлина в голові
Голена блондинка• 30 марта 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Приблизно від пів год до години
Теж гіпотонік
Худющий)
Даже не вопрос что от этого