Ноу коммент• 31 марта 2025

У вас є друзі росіяни? Тільки чесно

ГЛЮкоза• 31 марта 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Зато оттуда многие в Москву на заработки ездили
И сколько еще поедут после открытия границ
Намазюкана нішою• 31 марта 2025
Друзей нет, потому что друзья из детства и юности, а я в Украине жила и живу.
Рогнеда Карповна• 31 марта 2025
Ответ дляasjaua
3 рази перечитала щоб впевнитись що не галюціную. Була горда якби Україна напала на іншу країну щоб збільшитись?.. я такого ще не чула і не бачила бо це триндець якщо вас таких двоє десь є.
Це росіняске мислення називається. Росіянкий мозок в тлі українця.
А цитата:
А ещё видела как пишет наша власть Ой, садик, школу, больницу расфигачили. А почему расхерачили? Кто ж там был то ?

А то що це наші військові, і на території своєї країни вони можуть знаходитися будь де. Але вона питання ставить не до Росії, яка бомбить садочки і школи, нехай, на її думумку бомбить військових в садочках. Тобто до Росії вона не ставить пить, ому вони бомблять територію іншої держави. Вона ставить питання чому наші військові в наших садочках.
Аленький носочек• 31 марта 2025
Друзів нема. Є близькі родичі, з якими нема можливості зустрітися.
Ніколи не збрешу• 31 марта 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
А цитата:

І чому за таке не наказують?
Ніколи не збрешу• 31 марта 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Так їздили працювати , а не так як вони,приїхали в Україну людей вбивати 😡
Муркошечка• 31 марта 2025
Ні
Анти-анонім• 31 марта 2025
Так, сусід-гей
Зоя Жорівна• 31 марта 2025
Є колега росіянин, останні 10 років живе в Німеччині, видно, що ніяково спілкуватись, часто вибачається за дії своєї батьківщини. Ще є дружина друга, давно в Україні, перевезла сюди маму з москви. Абсолютно проукраїнські.
І є родичі чоловіка, етнічні українці, виїхали у свій час по роботі ´на урал´, зараз повна вата, суцільне ´путін прідет, парядок наведет´
Люблю порядок• 31 марта 2025
Ответ дляБутерброд з ікрою
То есть вы считаете что нам другое «показывают и говорят»?
А своими ушами и глазами вы ни одного шахеда или ракету не видели? Возле разрушений тоже не ходили? Зачем украинцам «что-то показывать?»
Я вижу разбежности с телемарафон колоссальные и много чего ещё,что сейчас опасно озвучивать
Чупокабра• 31 марта 2025
Нет, но знаю много русских волонтеров, которые эмигрировали 15-20 лет назад в ЕС и очень помогали украинцам
Анти-анонім• 31 марта 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
В мене теж такі родичі - народився і виріс в Україні і верзе, що України не существует кончене. Не спілкуємося. Нехай їх освободять китайці
Перша леді колгоспу• 31 марта 2025
Ответ дляОбережнаЯ
Удалено администрацией...
Заберіть з нашої землі своїх кацапів, бурятів, кадировців і ТЦК зникнуть. Поки українці боронять свою країну від рашистської мразоти, майданів не буде, і ваші цитати роспропаганди на українських форумах недоречні. Вам би на своїх кацапських форумах почати активно працювати, розум в черепних коробках розблоковувати, може б який толк від цього був, якась людяність прокинулася в кацапських тілах, і ви почали би війни не виправдовувати, а засуджувати, а поки всі кацапи - гниль.
Колишня муза• 31 марта 2025
Есть родственники в ДНР и Крыму (не знаю их сейчас считают украинцами или русскими), знакомые есть русские которые в Германии живут. Общаюсь с ними нормально в Германии, еще на курсах преподавательница родом из России была. Все адекватные
Лгин• 31 марта 2025
по маме все родственники- с началом войны ,не общаемся. Мама есть там-73 года. Подруга школьная-через два года(молчания) войны,написала мне и попросила прощения
Kidstaff Bot• 31 марта 2025
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
asjaua• 31 марта 2025
Ответ дляГолова колгоспу
Ага, понаїхали понабудовувати там, наремонтувати їм. Інша справа їхні гастрабайтери на танках і ракетами по будинках.
Seehund• 31 марта 2025
Ответ дляМимишная Булочка
Я такого мнения
Войны всегда будут. Если не мы на кого то, то на нас . Расширение территории это нормально . Оказаться на этой территории - печаль конечно
Тогда вы не особо расстроитесь, если ваш дом или квартиру разбомбят, кому-то из ваших близких оторвет ногу или руку разорвавшимся рядом снарядом, это же нормальный процесс.
Seehund• 31 марта 2025
Ответ дляЛюблю порядок
Зачем вам тот марафон, съездите самолично в прифронтовой город, может мозги таки на место встанут.
Stepa_nida• 31 марта 2025
Росіян з росії - немає.
Але є кілька знайомих, які проти волі мають російське громадянство.
Як приклад, дівчина все свідоме життя прожила в Україн. Батьки її переїхали до Львова, коли вона була зовсім маленькою. В рф була хіба що пару разів в житті, коли батьки возили її малою до родичів. В 14 років, не обговорюючи це питання з нею, батьки оформили їй в консульстві російський паспорт, вважаючи це чомусь дуже крутим. Починаючи з 2014 вона постійно намагається отримати громадянство України, змінила вже кількох юристів. Ну і поки Нєвзоров отримує громадянство, вона бореться з бюрократією...
Мимишная Булочка• 31 марта 2025
Ответ дляSeehund
Уже прилетало. Потому что военные были в садике. Военным сказали информацию и они выехали за пару часов. А прилетело под дом рядом и в сам садик.
Almamater• 31 марта 2025
Ответ дляМимишная Булочка
Я тільки що кісєльова послухала, чи що? «ваєнниє в садікє»… це ж треба!
Мимишная Булочка• 31 марта 2025
Ответ дляAlmamater
После таких комментариев, видимо действительно надо от чего то освобождать таких озлобленных людей. Каждый каждому враг в стране.
Нам не о чем разговаривать. Приезжайте сюда и увидите всё, своими глазами . Ещё куча куча всего
Seehund• 31 марта 2025
Ответ дляМимишная Булочка
А что они там делали?
asjaua• 31 марта 2025
Ответ дляМимишная Булочка
Скажіть своїм що не треба нас освобождать, особливо ракетами. Хай своїм потопельникам з Орська краще допоможуть.
Мимишная Булочка• 31 марта 2025
Ответ дляasjaua
Передаю вам.
Так как я с Украины 👋
asjaua• 31 марта 2025
Ответ дляМимишная Булочка
Передаю вам.
Так как я с Украины 👋
Ну такоє...
Мимишная Булочка• 31 марта 2025
Ответ дляSeehund
А что они там делали?
В военное время прятаться в общественных местах , садиках, больницах ?
Хм, очень интеллектуально
А потом писать в новостях ’ как они могли в то место стрельнуть’
Действительно, с чего бы вообще
Almamater• 31 марта 2025
Ответ дляSeehund
А что они там делали?
Напевно, біолабораторію відкривали.
Almamater• 31 марта 2025
Ответ дляМимишная Булочка
Я на власні очі бачила достатньо. Може тоді розкажете, що робили «ваєнниє» о четвертій ранку у мене в будинку? У них була таємна ставка? Чи може зброю зберігали у мене в підвалі? Га? Чого мовчите, матрьошечко?