ДинамоКит• Изменено 31 марта в 11:51

Мені не подобаються модні тренди

Дивлюсь на модні тренди - і багато що мене не надихає, до того ж, воно мені не пасуватиме.
Наприклад, широкі джинси-труби, або джинси-кльош. ’Труби’ мені геть не пасують, т.як я малого зросту і ношу розмір 40 європейський - тобто, не тростиночка.
Джинси кльош мені набридли кінцево ще в 2000х, коли вони були теж популярні знов після 70х.

Не подобаються которкі курточки - бо геть непрактично, якщо десь в гардеробі є трохи довша кофтка, то з такою курткою не одягнеш. І, знов таки, наносилася такого в 2000х.

Ще з того, ще не подобається - балетки-сіточка.

А що Вам подобається/не подобається в сучасних трендах?
Потринділиця• 31 марта в 11:51
и что? ну не нравятся и не носите
Пошаманю• 31 марта в 11:51
Ношу все життя те, що подобається на мені і мені. Не слідкую за трендами. Нещодавно купила скіні...
Грушки-яблочки• 31 марта в 11:52
Не носіть, проблему знайшли.
Я ношу.
Аноним_• 31 марта в 11:52
Мені подобається те що хто в чому хоче в тому і ходить і пофіг
Безпринципова• 31 марта в 11:53
Навіщо взагалі писати про те, що не подобається? Щоб інші не носили чи що?)

Покажіть, що вам подобається?
автор ДинамоКит • 31 марта в 11:54
Ответ дляПошаманю
за скінні респект від мілленіалки
це те, що мене порадувало б, якби повернулися б у моду. Класна модель

мені дуже зайшли джинси бойфренд-фіт, мом-фіт, ’банани’ - супер класно сідають по фігурі. по суті, їх і продовжую купувати і носити
Меряю линейкой• 31 марта в 11:55
Ответ дляДинамоКит
за скінні респект від мілленіалки

Скинни никуда не уходили.
Меряю линейкой• 31 марта в 11:55
Носите что нравится.
автор ДинамоКит • 31 марта в 11:55
Ответ дляБезпринципова

Покажіть, що вам подобається?
хочу, щоб інші поділилися думкою, може, знайду натхнення в чиїхось уподобаннях

я Вас не критикую, якщо Вам широкі джинси подобаються і пасують. в такому разі за Вас дуже рада ))
Смажена полуничка• 31 марта в 11:58
Ответ дляДинамоКит

Вообще плевать на тренды.
Ношу то, что садится по фигуре.
Например: Есть широкие джинсы Зара с высокой талией. Очень удачная модель, ноги от ушей ) ношу с кроксами на платформе и короткой курткой/футболкой. Размер 38
Сметчица• 31 марта в 11:59
Ответ дляДинамоКит
за скінні респект від мілленіалки

А что мешает носить скинни без моды? Это уже классика и база, только на Советчице дамы фыркают.
Привіт з ботойбіччя• 31 марта в 11:59
Аналогічно. Я з цією байдою ще в 2000 відмучилась і бачити ті труби не можу. Ще тоді перейшла на смарт кежуал, це консервативний стиль без цих дурних видригонів. Так і ношу його дотепер.
Красота неземная• 31 марта в 11:59
Якщо не подобаються моделі джинсів, то можна обрати інші штани. Я наприклад вперто ігнорую спортивки, не моє. А якраз широкі джинси хочу купити. Куртки, ну є багато довших моделей, попу не закривають звісно, але й під грудьми не закінчуються. Зараз стільки різноманіття, але всеодно багато людей одягаються однаково
Смажена полуничка• 31 марта в 12:00
И скинни у меня штук 10.
Есть и Зара, и Томми, и СК.
Ношу регулярно и не комплексую
Всіх підсаджую• 31 марта в 12:00
Мне все нравится, мне наоборот красиво. Я тоже низкая.
А вас кто- то заставляет это носить?
Полуничка• 31 марта в 12:02
Мені завжди подобаються актуальні тренди, інша справа, що мені 44 і не все до себе застосуєш. Все підліткове подобається дуже, ці мішкуваті дідові джинси і супероверсаз на обох статях, чоловічі піджаки на дівчатах і загальний відхід від сексуалізації образів жінок. Мені здаться це про внутрішню свободу, це класно
Завжди любуюся всіма кудлатими підлітками, вони набагато крутіші, ніж моє зашугане покоління
Кофе в лобби• 31 марта в 12:03
Ответ дляДинамоКит
за скінні респект від мілленіалки

Ви ж не любите модне, для чого вам скіні повертати?
Носіть тай все
Ну що ви, мамо!• 31 марта в 12:05
А мне нравится любая мода.
Я всегда нахожу для себя подходящее.
автор ДинамоКит • 31 марта в 12:06
Ответ дляБезпринципова

Покажіть, що вам подобається?
Мені ось таке подобається:
- джинси крій бойфренд і мом-фіт
- вільні сорочки в клітинку

але це мені вже роками таке подобається ))
Ну що ви, мамо!• 31 марта в 12:07
Ответ дляДинамоКит
Мені ось таке подобається:
- джинси крій бойфренд і мом-фіт
- вільні сорочки в клітинку

Рубашки такие и джемперы и сейчас актуальны.
автор ДинамоКит • 31 марта в 12:08
Ответ дляКофе в лобби
Носіть тай все
я хочу якраз підібрати щось актуальне, і щоб мені пасувало

але перелічила те, що ніяк в моєму випадку ’не грає’, або категорично не до душі.

сподівалася, тут люди поділяться, що з актуального захопило їх.
Просто красавица• 31 марта в 12:09
Зараз мені байдуже до трендів, тому що є величезний вибір одягу на будь-який смак. Проблема, для мене, була в середині 2000-х коли мода була на ’занижену талію’ і інші варіанти знайти було майже неможливо (особливо коли в тебе нестандартна післяпологова талія ).
Щастя-здоровля• 31 марта в 12:09
Мне 46. Никогда в жизни не носила то, что ’модно´
Дівка в намисті• 31 марта в 12:11
Широкие джинсы wide leg моя любовь, 5 лет ношу и пока не хочу расставаться. Прямые на смену взяла и хочу еще багги взять.
Короткие топы люблю, нравятся, но я после 40 уже не вижу их на себе, хоть фигура позволяет.
Вот короткие куртки не люблю совсем, не моё.
Балетки сеточки очень нравятся, но у меня их нет пока.
Сито для думок• 31 марта в 12:13
Не подобається всі види кросівок , взуття велике бахмате на товстій подошві .
Електрохарчування• 31 марта в 12:13
Ответ дляДинамоКит
Мені ось таке подобається:
- джинси крій бойфренд і мом-фіт
- вільні сорочки в клітинку

Так это все сейчас актуально, клетчатые рубашки так вообще вечный тренд. Я в восторге от клеш потому что они мне идут) а вот moms, созданные для фигуры груши для меня были болью и печалью, не носила их практически и норм - одевала то, что подходило. Под любые тренды можно найти и адаптировать то, что подходит.
Ля-ля-ля• 31 марта в 12:14
Ответ дляДинамоКит
за скінні респект від мілленіалки

Скинни возвращаются, только немного осовремененные. Это не те что у вас пылятся 10-15 летней давности 😄
Успокойся_Успокойся• 31 марта в 12:15
Ответ дляДинамоКит
за скінні респект від мілленіалки

носіть те, що Вам підходить по фігурі і не беріть дурне в голову
euhunter• 31 марта в 12:15
Вы очень тщательно отобрали из трендов то, что вам не нравится. Стоило ли проделывать такую работу на негативный результат? Гораздо эффективнее увидеть свое: о, снова в моде мои любимые скинни, как там их сейчас носят - давайте посмотрим. О, блузы-бохо с воланами, никогда не носила, но сейчас хочу. Както так, конструктивно.
Ля-ля-ля• 31 марта в 12:16
Ответ дляПолуничка
Смотрите, мне мешковатые из бершки и пул энд Бир не идут, а вот мешковатые из cos, супер. Нужно просто найти свои модели.