Соседушка• 31 марта 2025
Життя втрачає сенс. Що робити, як собі допомогти?
Що ви робите, коли застій, коли життя втрачає сенс?
Тільки не пропонуйте змінити зачіску і сходити на каву, це вже не та стадія.
По характеру я така людина, що мені потрібно до чогось прагнути, якась увага, результат, якось так. Вже три роки я безвилазно сиджу вдома, працюю віддалено і це мене дуже пригнічує. Робота оплачується нормально, тому і тримаюсь, та і зараз такий час, що з доброго місця краще не йти. Але ж...мій внутрішній стан...це сіре болото.
Мені 38 років, дітей немає, знаходжусь зараз не вдома, виїхала як ВПО, на новому місці друзів не завела, бо знову ж таки, я не мама, на майданчиках і кружках не буваю, в офіс теж не ходжу, де мені тих друзів знаходити не розумію. Отак день за днем одне й те ж саме.
сама себе прекрасная• 31 марта 2025
Ответ дляСоседушка
Спочатку я пробувала, навіть якось намагалась облаштувати житло але думки, що воно не моє, а нащо це все, для кого це все, мене вимотали. Тепер не хочу нічого тут робити, бо це не моє життя, там було моє життя, щасливе.
Зря вы так. Ваша душа хотела красоты, свежести , уютного места для себя самой - а вы это обесценили, раскритиковали внутри.
Мне 40 в этом году. И одно что я поняла к своему возрасту - что нет у нас плохих или неправильных желаний. Другое дело что мы своей внутренней цензурой всё живое в себе косим серпом. Тогда о какой энергии и жизни идет речь? Это я и сама себе часто говорю. Хочешь - значит надо делать
Соседушка
• 31 марта 2025
Ответ длясама себе прекрасная
Ааа… я почему-то подумала что вы за границей, пардон.
Я бы на вашем месте исходила из ваших интересов - что вам нравится? Экскурсии? Выращивание цветов? Книги? Что-то другое? И смотреть где тусуются люди по этим интересам. Там и знакомиться. Имея хоть 1 что-то общее между чужими людьми - знакомиться гораздо легче. Есть о чем поговорить на первых порах
От дивіться. Подобаються вазони, просто приклад. План дій: сама пішла в Епіцентр, купила, посадила, знов сиджу вдома і я, і вазон. Як це де тусуються люди по цим інтересам? По яким, купити вазон? Ніде тут.
Є книгарні, багато. Вже тричі я купляла там книги, купила і все, йду собі додому. Спілкування тільки з продавцем-консультантом. А яке ще воно може бути в книгарні?
Соседушка
• 31 марта 2025
Ответ дляМама Чели
Так может тут есть девочки местные, можно найти подруг. Или по местным чатам посмотрите, всегда есть какието мероприятия, клубы. Не идите на сборы впо.
Я вам дякую за поради але, от правда, які клуби?
Соседушка
• 31 марта 2025
Ответ длясама себе прекрасная
Косити серпом це про мене
сама себе прекрасная• 31 марта 2025
Ответ дляСоседушка
а у книгарні немає кавʼярні ? щоб з кимось заговорити?
ну і ви сама ж розумієте - всі люди різні, багато закритих людей, це правда. Своїх людей ще треба знайти. Це треба час і натхнення. Це вірно.
Мама Чели• 31 марта 2025
Ответ дляСоседушка
Например, у нас вот недавно были женские сборы. Что-то там о жизни болтали, психолог присутствовала и тд. Я видела в ФБ. Но у нас и городок 30тыс. Думаю в Вашем больше подобного.
сама себе прекрасная• 31 марта 2025
Ответ дляСоседушка
Косити серпом це про мене
Та це про всіх нас! Але треба добрішими до себе ставати, не казнити себе. Ми і так себе наказнили вдосталь за життя - які плоди з цього? Тільки збитки
Olexandrivna• 31 марта 2025
Спробуйте ділитись своїм життєвим досвідом. Навіть у соц.мережах. А досвід у вас точно є. Ви працюєте, заробляєте, самостійно справлялись з різними складнощами (переїзд, розлучення). Як Ви це пройшли? Звідки брали сили? Якщо своїми знаннями, досвідом допоможете і будете корисні хоча б одній людині, відчуєте що потрібні. І можливо, потихеньку з´явиться бажання щось робити для себе, щось нове, яке раніше ніколи не пробували.
сама себе прекрасная• 31 марта 2025
я у Києві але і мені щоб розширити своє коло спілкування - треба певні зусилля. Маю на увазі: проявляти ініціативу, взагалі звертати увагу на інших людей (раніше я взагалі наче на інших не дивилась, була вся в собі), робити привітним погляд, витягувати себе кудись ходити а не вдома тільки бути. Це певний вихід з зони комфорту, я з вами згодна. Але киснути вдома також не варіант. Особливо зараз, весна іде - буде більше можливостей виходити з дому, на людей подивитись і себе показати:))
Соседушка
• 31 марта 2025
Ответ длясама себе прекрасная
Є книгарні-кав´ярні. Але я навіть представити не можу, як підійти до чужої людини і що їй казати.
Соседушка
• 31 марта 2025
Ответ дляМама Чели
Є і в нас психолог для ВПО. Таке ігнорую.
Соседушка
• 31 марта 2025
Ответ длясама себе прекрасная
Тільки збитки + проблеми зі здоров´ям. Вже шлунок дуже барахлить, що не з’їм все не так.
Соседушка
• 31 марта 2025
Ответ дляMarmu
якщо не проти чоловіків - то підпишіться на якийсь Тіндер - моя подруга на мільйон побачень сходила, мала купу коханців, кілька серйозних стосунків та в результаті вийшла заміж
Зараз проти. Я дуже пригнічена, для стосунків треба енергія. Хіба що такого самого і притягну.
Соседушка
• 31 марта 2025
Ответ дляMarmu
а як ви думаєте, у вас друзі заведуться? по пошті пришлють?)
Я розумію
сама себе прекрасная• 31 марта 2025
Ответ дляСоседушка
Щось накшталт: «а яку книгу ви читаєте? Чим цікавитесь? Я ось таку книгу придивляюсь, читала таку - не сподобалась.. гарне затишне місце тут, і кава нічого….» Все шо завгодно, по ситуації…
Якщо не перевантажувати таку ініціативу до спілкування зайвими думками то все буде ок. Хтось щось буркне у відповідь, хтось закритим буде, а хтось і заговорить до вас. Це ж просто small talk на початку , легкий і не обтяжливий
Мама Чели• 31 марта 2025
Ответ дляСоседушка
Да что Вы прицепились к тому впо. Живите нормально. Не ходите я пишу туда, где для впо.
НеКонец-Света• 31 марта 2025
Ответ дляЛика-прилипка
З жиру біситись
Ага, прям такой у нее ’жир’ в жизни, что есть с чего беситься.
ШанельКуКу• 18 апреля 2025
Ответ дляСоседушка
Вам краще знати
Вам під 40 і можете казати, що завгодно але біологічний годинник цокає
У Вас уже останній вагон, щоб застрибнути в шанс стати мамою, бо далі вже цього не буде
То ж або починайте працювати в напрямку завести родину, або можливість материнства вислизне від вас безслідно