Угадайс• 01 апреля 2025

Сегодня обожралась как свинья. Завтра на одном кефире, не будет набора?

Если сегодня превысила норма калорий, завтра не буду есть толком, не наберу за сегодня?
ВерСаСе• 01 апреля 2025
Наберете
Стрибну в гречку• 01 апреля 2025
Наберёте при следующем приеме, такие качели шок для организма
Байрактара• 01 апреля 2025
Удалено администрацией...
автор Угадайс • 01 апреля 2025
Ответ дляБайрактара
Удалено администрацией...
У меня нет фейсбука, к сожалению. А без входа нельзя читать
Аnnеt• 01 апреля 2025
делайте разгрузочный день. я так уже много лет живу и нормальный вес на месте.
автор Угадайс • 01 апреля 2025
Ответ дляАnnеt
Это день на кефире, считается разгрузочным?
Аnnеt• 01 апреля 2025
Ответ дляУгадайс
меня разгружает.
Надежда наш компас• 01 апреля 2025
Легко быть на одном кефире, когда уже наелся)))
Кондуктор трамвая• 01 апреля 2025
Я набрякаю на кефірі. Затримує воду.
Мона_Лиса• 01 апреля 2025
Таке буває , нічого в цьому не має страшного , а сьогодні має бути повноцінне харчування, щоб організм не стресував і Ви в першу чергу 😉.
ЖивунаБагамах• 01 апреля 2025
ви ж усвідомлюєте, що це вже повноцінний РХП? свій набряк ви отримаєте, можете, зіллєте кефіром, може й ні, але вашим прірітетом має бути стан психічний і його лікування
автор Угадайс • 01 апреля 2025
Ответ дляЖивунаБагамах
Рхп если б выригивала. А я не могу, боюсь проблем с желудком.
ЖивунаБагамах• 01 апреля 2025
Ответ дляУгадайс
звичайно, не тільки, це лише один спосіб компенсаторних дій, їх досить багато в асортименті. Розвантажувальні дні це рівно те саме психологічно. Ви їсте сильно більше, ніж це потрібно, а потім цілеспрямовано компенсуєте це переїдання - це базове визначення РХП.