Ms. Сама прямота• 01 апреля 2025
Как вам внешность?
Джага Джага• 01 апреля 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
русня все уроды, она не исключение.
Не зліться на мене)
Творог для розжига• 01 апреля 2025
Красивая, и интеллигентная, не резиновая. Не знаю кто это, поэтому не предвзятая
Подбородок единственное я б может исправила на обычный
Поумничка• 01 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Ми просто дивимось не тільки на зовнішність а і на те,що представляє з себе людина чи може підтримати цікаву розмову і так далі.Який в неї характер чи вона жіночна чи стримана чи спокійна.З цього ми робимо висновок чи людина гарна чи не гарна.Зовнішність,важливе але не остаточне.
Да, мы тоже так.
Поумничка• 01 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Якщо немає губ вареників і гори макіяжу то це вже багато чого говорить про жінку сьогодення.Говорить багато чого,але не все.Дівчина з характером це точно.
Ой вы как мужчина понятия в макияже не имеете. У нее может быть на лице 3 разных слоя тонального крема и 2 разных туши, такие вы себе специалисты конечно
Джага Джага• 01 апреля 2025
Ответ дляПоумничка
Ну так.Може бути.
З царем в голові• 01 апреля 2025
Читаю відповіді і просто в шоці, насправді дуже приваблива жінка, просто вона не вписується у сучасні стандарти краси, які нам нав’язують