Бабка_в_кедах• 01 апреля 2025
Хотіли б декрет тільки на 3 місяці?
Ось така пропозиція
В Україні пропонують декрет тривалістю 3 місяці, — заступник міністра з питань дошкільної освіти
Щоб мами виходили на роботу якомога швидше, пропонується створити дитячі садки для малюків від трьох місяців.
Тема просто поговорити
ㅤ
Тема просто поговорити
ㅤ
Мама Никитки-2• 02 апреля 2025
Ответ дляТа легко!
Да не найдёт на это никто бабло, а соцстрах замахается больничные выплачивать
Можна окремі групи зробити. Навіть тут багато дівчат відписуються, що грошей немає, а дитину нема куди діти.
Мама Никитки-2• 02 апреля 2025
Ответ дляНезнакомлюся
При совке кто работал и кто неработал пенсия минималка одинакова.
Не зовсім так. Но на максимальну, даже «шахтарську» вижити був ще той квест
Вбигудях• 02 апреля 2025
Україна цього не переживе🤣🤣 Я з першою 8 міс ,з другою ( через 1,5р) 5 місяців. Але то не наш спосіб мислення і життя . 3 міс було б супер, якби було куди спокійно віддати на півдня хоч
Лепетун• 02 апреля 2025
Ответ дляКотомафия
Тобто, якщо працівників ’нема’, то це по-вашому ’більше’)))
Ок.
Державі вигідніше, щоб жінка працювала, а дитина була в яслях. Але хто вам сказав, що там будуть індивідуальні умови? Запитайте у бабусь про ясла 60-х років.
Ок.
Перечитайте ще раз. За кордоном працівників більше. БІЛЬШЕ. А не як у нас, на 30 дітей в групі одна вихователька. Коли їх кількість йде на 2-4 дитини, то вже пофіг на тих фізкульиурників з музпрацівниками.
І так, навіть при такій мінімальній кількості працівників в перерахунку на одну дитину - це все одно дорожче, нід ви стверджували в першому дописі, на який я відповідала. Але я бачу, логічного мислення навіть після розжовування не буде.
Лепетун• 02 апреля 2025
Ответ дляКотомафия
Ось допис, на який ви відповідали, ви б хоч інколи читали на що відповідаєте:
это реальность,я была шокирована.когда ребенку 4ч после рождения,зашла медсестра в палату,развела молочную смесь водой с крана и дала ребенку,
Капець. Ви не тільки рахувати, і читати не вмієте? Де тут написано, що це відбувалося в нашій країні? Якщо хоч трохи подумати і прочитати гілку цієї розмови, то там саме про іноземні садочки було написано, з їх +17 та не кип´яченою водою з немитими руками. І так, та порадниця підтвердила, що вона шокована на некип´ячену воду, навела свій приклад з пологового
Мама Никитки-2• 02 апреля 2025
Ответ дляЛепетун
Не знаю як в Європі, а в штатах 1 людина на 5 діток. І доволі часто перевіряють- без попередження
Лепетун• 02 апреля 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Ну то докажіть це тій порадниці. А то я як горохом об стіну. На її думку це значно (!) дешевше державі, ніж утримувати (де вона таке взяла, про утримання) матір до 3 років.
Лукава Кішка• 02 апреля 2025
Я да, хотела бы, так как тяжёлые прюослеродовые депресии
Но...в нашей стране в ’по нормальному’ не верю абсолютно в такое. А по не нормальному, никому не надо
Маю сечі• 02 апреля 2025
я вышла на работу почти сразу . но , наняла няню на 5 дней в неделю. а сколько ж обойдется такой садик ...
Тільки не про гроші• 02 апреля 2025
У нас відео розлетілось як вихователька на вулиці шарпала двохрічок і тягала по двору. Я вже уявляю що буде з немовлятами. Як в дитбудинках зв´яжуть і посадять перед тв((
Роза в вазі• 02 апреля 2025
А в чому власне різниця з тим, що сьогодні, що всі так сполошилися?
У нас і так оплачуваний декрет 126 днів, тобто 18 тижнів (це включаючи час до і після пологів, тобто після пологів десь так 3 місяці і є). Після цього жодних виплат від держави (ну крім 860 грн) чи роботодавця немає, єдине що робоче місце зберігається і стаж записують в трудову.
Тож дати можливість певній кількості жінок працювати і заробляти собі і дитині на життя коли ці декретні закінчаться (так, я знаю, що в ідеальному світі це завдання чоловіка, але в реальному це на жаль випробування, яке не кожен чоловік гідно проходить) поганою ідеєю не здається. Бо я знаю жінок, які були б раді такій можливості.
Інша справа, що досить складно уявити реалізацію зважаючи на те, що і з садками з 3 років у нас проблема. Навряд чи це буде масово і стане системним явищем.
Советчица Года• 02 апреля 2025
Ответ дляКотомафия
Ні, країна просто так хоче зробити садочки з трьох місяців)
Працювати нікому, тому жінок і женуть на роботу.
Так женуть, що ми до 10-12 років сидимо дома😂😂😂 ганялка не виросла
Злюсь до кипіння• 02 апреля 2025
Ну что нашим женщинам переживать, у нас в декрете сидят всю жизнь многие
Котомафия• 02 апреля 2025
Ответ дляЛепетун
Ви за тим кордоном жили чи в теорії лише знаєте? У няні тут 4 різновікових дітей. І це коштує як мінімум вдвічі дорожче, ніж вже садок. Ви можете фантазувати про 1 вихователя на 2-4 дітей, але реальність інша.
Та ви і з українськими садками обізнані лише в теорії. У моєї дитини в групі за списком було 20+ дітей. По факту щодня ходило від 4 до 10 максимум. Це були діти 2-3 років. Так в українській групі ще й няня була. Ось і рахуйте, скільки реально коштує перебування дитини в садку. Після 3 років дітей стало трохи більше, але у спальні було 20 ліжок, кількість дітей за списком значно перевищувала це число, а по факту ліжок всім вистачало, ще й вільні були. І так, це Київ)
Котомафия• 02 апреля 2025
Ответ дляпалка-копалка
Мама цого року випускає групу у садку і наступного мала мати ясла.
Начальниця сказала , що ясла будуть з 6 місяців.
Мама і ще 2 виховательки звільняються з нового навчального року.
Я собі не уявляю, як всіх немовлят при тривозі швидко одягнути і по одному знести в холодний підвал при тривозі . А потім назад.
Враховуючи, що тривоги іноді 2 -3 рази на день, то нема слів.
Запитайте, будь ласка, у мами про кількість дітей в таких групах. Бо тут Порадниці фантазують про 2-4 дитини на одного вихователя в таких гпупах :)
ВсеПроВсехЗнаю• 02 апреля 2025
Ответ дляЗубачистка
И для пап, для мамопап😬 у меня ещё одна коллега, она лесбиянка и ее жена беременна, роды в сентябре и она уже предупредила руководство, что берет два месяца эльтернцайт.
Де взялась дитина в такої пари? Пробірки чи, о боже, все таки чоловічий член?
Фея_3уровень• 02 апреля 2025
Моя бабушка рассказывала, как привязывали дома годовалых детей и шли в поле. Детям оставляли из еды хлеб, замотанный в тряпочку, они эту конструкцию сосали как соску.
У нас тоже так будет?
ВсеПроВсехЗнаю• 02 апреля 2025
Я була в декреті півтора року. Не мало і не багато. Читаючи цю пропозицію про 3 місяці я в шоці. Як згадаю що саме в 2 і 3 місяці мені малий такі концерти видавав з животиком, то я не можу уявити таке в садочку. А прикорм? Та що там говорити. В нас така народжуваність, що давайте вже її позбудемся.
Лепетун• 02 апреля 2025
Ответ дляКотомафия
З вами розмовляти, що зі стіною. Ви навіть не здатні втримати суть розмови. Фантазер - це як раз ви і про вас, тому що це лише ваші фантазії! Нічим не підкриплеті, зате про ’ні про що’ браво строчите вже кілька сторінок.
Аристократка-тунеядка• 02 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
А для чого ви працюєте взагалі?
Серйозно? Не всі живуть в Києві. І мати роботу в нашому смт то за щастя.
В іншому випадку я б працювала на городі і біля худоби, щоб хоч якось прокормити сім´ю.
Кружите меня,кружите• 02 апреля 2025
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
завтра напишуть шо ви не так зрозуміли
Нет, не напишут. Всё оставшиеся тут украинцы будут пахать и за копейки
Кружите меня,кружите• 02 апреля 2025
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Можна таке почати запроваджувати, але не під час війни .
Именно во время войны и послевоенного восстановления
Кружите меня,кружите• 02 апреля 2025
Ответ дляТа легко!
Вы себе представляете стоимость такого садика?))))))
Из зарплаты мамы вычтут
Кружите меня,кружите• 02 апреля 2025
Ответ дляДа Щас же
Это жесть. Люди будут увольняться как когда-то моя мама уволилась. ТК Салов в селе не было, а работа в городе. А сейчас у большинства не такие зп чтоб можно позволить няню
Не на что жить будет
Кружите меня,кружите• 02 апреля 2025
Ответ дляDjacmin
Насколько слышала в США и Европе примерно все так и обстоит. При этом ясли и садики только частные и стоят дорого. Делается это для того, чтобы не платить декретные.
Там не 20 долларов декретный, как у нас
Кружите меня,кружите• 02 апреля 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Так і було колись в союзі.
Також окремі були групи карантинні, де всі хворі і їх лікували персонал з медсестрою. І лікар при кожному садочку.
Мамам не було необхідності брати лікарняні. А як ми знаємо лікарняних треба багато з дитиною віку садочка.
Так сейчас в США и Европе. Но вы только ссср знаете, как пример ужаса ужасного
Кружите меня,кружите• 02 апреля 2025
Ответ дляСекретница
Ничего удивительного, избавляемся от наследия клятого совка!
Берём наследие распрекрасной Омерики
Я супер-пупер• 02 апреля 2025
Мабуть, підсвідомо цього б хотіла кожна жінка, бо догляд за дитиною це знецінена важка робота. А так у тебе немає перерви у карʼєрі ти на рівні з партнером, чудово.
П.С Дітей будуть народжувати дуже усвідомлено і максимум по 1, через пару років впаде народжуваність і знову почнуть придумувати різні плюшки