Знаю бакси• 02 апреля 2025
Де купити пластир Compeed?
Дівчата, виручайте. Де в Києві (онлайн/офлайн) сьогодні-завтра можна достати цей пластир?
Знаю бакси
• 02 апреля 2025
Ответ дляДжага-джага
аналог может ? в аптеках есть
Потрібен саме такий((
Джага-джага• 02 апреля 2025
Ответ дляЗнаю бакси
Потрібен саме такий((
а в чем преимущество именно этого производителя?, это мне для понимания на будущее
Для драки• 02 апреля 2025
На майкап замовляла доставка ес
Взяла одразу 2 упаковки
Він мій рятівник, завжди коли перехід на легше взуття навіть коли було вже зручне я натру собі рани
Сорі не дочитала що вам терміново
Взяла одразу 2 упаковки
Сорі не дочитала що вам терміново
Таракашечка• 02 апреля 2025
Ответ дляЖдун с Нибиру
Користувалась стіком від мозолей Compeed. Не раджу.
Почему?
Его все хвалили раньше, решила этой весной себе купить пару стиков. Начала искать - цены от 270 до 500
И фотки как с Али. Может подделку купили? Хочу оригинал
Ждун с Нибиру• 02 апреля 2025
Ответ дляТаракашечка
Почему?
Підробка в Німеччині? Можливо саме мені не підійшов. Спробуйте. Я використовувала з капроновими шкарпетками. Можливо справа в цьому, але казали що навіть зі звичайними шкарпетками працює.
Ждун с Нибиру• 02 апреля 2025
Ответ дляТаракашечка
Почему?
Крім того, враховуючи склад стіка буду пробувати влітку користуватись звичайною гігієнічною помадою для цих цілей. Поки що думаю, що спрацює не гірше.
Таракашечка• 02 апреля 2025
Ответ дляЖдун с Нибиру
Я же не знала , что Вы в Германии покупали)
Ждун с Нибиру• 02 апреля 2025
Ответ дляТаракашечка
Зараз знаєте.