Пампушечка• 02 апреля в 12:24
Чи є у вас ритуал прощання з твариною, коли йдете з дому?
Я кажу своєму коту - щоб був порядок. Поки все виконував)
Elena_Kiev_Solomenskiy• 02 апреля в 12:25
одна знакомая включала котам телевизор и приказывала смотреть мультфильмы, уходя из дома.
Манкоголік• 02 апреля в 12:26
як тільки починаю вдягатися, моя француженка (французький бульдог) сідає в коридорі і плаче
, глажу її по голівці і кажу що йду заробляти кошти на вкусняшки а ввечері приношу їй смаколик.
40каградусная• 02 апреля в 12:27
бросаю домашнюю куртку на кровать пока переодеваюсь, за секунду кошка уже на ней сидит) так и оставляю, не сгонять же)
ЧупакабраЗеБест• 02 апреля в 12:27
у меня сейчас никого нет, но когда были собаки, я их всегда усиленно начесывала перед уходом, по спиняке полвны пустить, по шее, за ухами, чтобы аж зажмурилась.
П´яна вишня• 02 апреля в 12:27
Ответ дляАнонім Завгосп
Остаёшься за старшую.
Приведёшь котов, сама и убирать будешь.
Убирала?
ЧупакабраЗеБест• 02 апреля в 12:28
Ответ дляbegovelik
Так он себе, простите, этой мордой зад и перед вылизывает после походов в туалет. )
слюна все стерилизует!
Лунтик-паунтик• 02 апреля в 12:28
Ответ дляbegovelik
І шо? Ваш чоловік/хлопець теж вилизував до вас і шо?
Сижу_и_плачу• 02 апреля в 12:29
Мои спят , когда я ухожу. Прихожу- кот (10 лет) встречает всегда, кошка в редких случаях (12 лет)
П´яна вишня• 02 апреля в 12:29
Ответ дляЛунтик-паунтик
Нічого. Так тепер весь час і ходить.
Люблю кетчуп• 02 апреля в 12:35
Обовязково. Кіт завжди кожного дня виходить проводжати, сидить з сумним виглядом. Глажу, кажу гарного дня, мама скоро повернеться)
ОливьЕЖечка• 02 апреля в 12:39
Обязательно, говорю,ложись спать,я скоро приду.Моей мопсе 12 лет, уже не слышит, поэтому показываю пальцем, она понимает, сразу идет в лежанку возле двери и укладывается спать
Херсон це Україна• 02 апреля в 12:40
Ответ дляbegovelik
Она уже привыкла к микробам,пусть целует
мистерЛяпсус• 02 апреля в 12:55
Почитала коменти- та це просто мі-мі-мі))) Мій кіт ніколи не провожає- дрихне десь, нахомячившись, але тільки відчиняю двері, то біжить зустрічає або вже сидить перед входом😊
Замороженная селедка• 02 апреля в 12:59
Ответ длямистерЛяпсус
Так це не коти до нас йдуть, це ми біжимо з ними обійматися перед виходом 🤣
Inconvenient• 02 апреля в 13:04
Всі наші собаки, і теперішня, і колишні були безпритульні, вони дуже бояться лишатися самі, і намагалися/рвуться йти разом, тому обовязково розмовляю і глажу, запевняю, що повернуся, щось принесу і підемо разом гуляти.