Козачка• 02 апреля в 13:46
Чому батьки у який безпроблемні діти вважають ,що вони правильно їх виховали
А я вважаю ,що діти це як лотерея і гени різні ,життєві ситуації ,стреси .Якщо дитина росте в одному місті,нічого з дитинства не змінює ,всі поруч ,все звичне для неї ,то й стресів не буде .А виховання не завжди при чому ,є різні характери ,хвороби і т.д.Але чомусь батьки яким просто пощастило з дітьми ,вони думають ,що якщо інша дитина витворяє різні речі ,то інша дитина просто не вихована .Не дарма говорять ,що поки не побуваєш у чиїсь шкурі не зрозумієш .Це я не про себе ,просто виговорилась
Синди Кроуфорд• 02 апреля в 15:07
Ответ дляБолтушка Му
В 3 роки дитина вже або вміє поводитися адекватно або ні, незалежно від характеру
То вам моя менша не попадалась)
Зі старшим я думала так само. І вважала себе супер мамою, яка вміє виховувати дітей.
А потім народилась молодша...)
Вона і за себе і за брата відіграється.
І з двох років на кожен аргумент, у неї такі контраргументи, що позаздрить дорослий.
Але в цьому і переваги є.
А потім народилась молодша...)
Вона і за себе і за брата відіграється.
Але в цьому і переваги є.
Болтушка Му• 02 апреля в 15:27
Ответ дляСинди Кроуфорд
То вам моя менша не попадалась)
А потім народилась молодша...)
Вона і за себе і за брата відіграється.
Але в цьому і переваги є.
А потім народилась молодша...)
Вона і за себе і за брата відіграється.
Але в цьому і переваги є.
То ви мене не знаєте, зі мною жодні маніпуляції не проходять
Синди Кроуфорд• 02 апреля в 15:45
Ответ дляolga_lk
Я думаю что никак не реагируют - не лишают ни гаджетов, ни прогулок, ни других радостей жизни. И они продолжают дальше.
Супер метод виховання, головне зазвичай бездієвий
От приклад - ви не так за думкою чоловіка щось зробили. Він вас в чомусь обмежив. Один раз, другий, третій. При чому вимога у нього не одна а кілька. І ви з цими вимогами незгодні.
Ви зробите висновки і будете слухатись? Чи може пошлете чоловіка?
А дитина послати не може. Може з дому втікти в певному віці
Черговий по кухні• 02 апреля в 15:45
Нет никакой лотереи. Лотерея-это только здоровье и пол ребенка. Остальное заслуга и труд родителей.
Заметьте,зачастую проблемные дети в семьях алкашей,неблагополучных, маргинальных, в семьях где постоянные ссоры,где родители постоянно на работе и не занимаются,элементарно не говорят с детьми.
Сегодня не целуюсь• 02 апреля в 16:00
Ну дивіться, багато батьків забивають на вихоання. Бо то треба час, пояснювати, розповідати, краще врубити мультик або телефон в руки. Мені пощастило, в мене безпоблемна дитина і з нею можна завжди договоритися. Але це не означає, що я не працюю над їх вихованям, кожен день розказу,розказую, розказую. Буває одне те саме по 20 колу.
І дивлюсь на подруг, от різні ситуації бувають, десь я вже би поисікла дії чи поведінку, а вони мовчать, то діти звісно користуються цим.
Уе звісно справа кожного, як виховувати своїх дітей, просо погляд з сторони
Синди Кроуфорд• 02 апреля в 16:30
Ответ дляБолтушка Му
Думаєте ви перша мені так говорите?
От вона наче поганого нічого не робить. Але вчителі вішаються. Бо може аргументовано вчителю англійської сказати що вона зробила помилку, або невірно дає тему, що невірно вимовляє слово і через це те слово має інше значення.
Коли фізрук проводив урок під дощем, весь клас підмовила стати під навіс і не займатись, а вчителю висувала претензії що він дітей доведе до хвороби, і що здоров´я важливіше поганої оцінки.
Вчителю літератури, що вона невірно дає інформацію щодо твору і висновків з нього, бо не дочитала саму кінцівку. Вчитель спочатку доводила свою правоту, але моя в оригіналі відкрила твір і промиирла англійською кінцівку, а потім переклала. Доречі це єдиний вчитель,який похвалив за це.
І такого багато не лише в школі.
От наче поганого нічого не робить, але для багатьох вона незручна дитина.
Ну і вдома як підлітки - срач, не хочу уроки і інше. Тільки обгрунтовано і з аргументами. Інколи просто дістає сам процес сперечання.
І такого багато не лише в школі.
Козачка
• 02 апреля в 18:06
Ответ дляЧерговий по кухні
Не правда ,є такі і в хороших сім´ях
Козачка
• 02 апреля в 18:08
Ответ дляСвезло так свезло
Ну тому що ми з чоловіком реально працюємо над вихованням. І на дитячому майданчику чудово видно як певні батьки сприймають своїх дітей як «лотерею». І замість включитись в виховний процес, залипають або в телефон, або роблять вигляд, що нічого не бачать.
Що ви такого робите ,що не роблять вони ?Якщо вона ще на майданчику ,то вік дошкільний приблизно ,повірте діти дуже змінюються ,наприклад у підлітковий вік
Козачка
• 02 апреля в 18:08
Ответ для2410diana2410
А скидывать все на гены это смешно)) гены-то ваши) это в приемных семьях, где у ребенка чужие гены, можно на них все списать
Так навіть якщо наші то я й говорю ,що гени велику роль грають
Козачка
• 02 апреля в 18:09
Ответ дляПліснявілий сир
Да, дети разные, не всегда воспитание влияет.
Гены, поэтому 10 раз нужно думать рожать или нет, если есть особенности у родителей-бабушек та и у мужа тоже. ментальные и физические проблемы передаются намного чаще, чем нет
Мені здається у кожного в родині є такі ,просто не завжди про це говорять
Козачка
• 02 апреля в 18:10
Ответ дляБолтушка Му
Не плутайте характер і виховання. Характер може бути яким завгодно, але це не заважає були вихованою і освіченою особою, а це вже заслуга батьків
Я не плутаю ,але якщо дитина вперта ,то ти хоч сто разів повторюй ,то все буде не так ,все має бути так як хоче він чи вона .
Козачка
• 02 апреля в 18:12
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Правильно, нафига тогда вообще воспитывать если решают гены и лотерея. А пробелы ставятся после запятой, а не перед.
Батьки витрачають енергію ,сили ,життя проходить ,потім від цього хворіють ,а толку нема!
Свезло так свезло• 02 апреля в 18:40
Ответ дляКозачка
Я дитячий майданчик навела як доступний приклад. Син вже шкільного віку.
Наприклад, на канікулах ходили з волонтерами очищати ліс від сміття, я його брала з собою (вже не вперше). Привчили свій вільний час використовувати якісно (без телефону і планшету). Це позитивно впливає на нервову систему. Я можу писати ще довго, але чи треба. У вас своя думка, в мене своя.
Катастрофа• 02 апреля в 21:07
Это всегда комбинация: куча генов от разных людей в вашем роду и роде вашего мужа, плюс воспитание. Да, воспитанием можно откорректировать поведение, но у одной мамы уйдет на это 10’раз сказать, а другой нужно 100 или 200 раз сказать, и той что 100-200 не факт что ресурса хватит на это и она на 50 разе сдается и не вытягивает это воспитание . Я такая мама, дочка у меня старшая все сама как то делала, любила так, и занимается и умница, сына тоже люблю, хороший мальчик, но вот на него ресурса уходит в 4 раза больше по любому вопросу - научить одеваться/читать/считать, все дается с трудом и большими усилиями и я уже выдохлась и на многое забила и да, некоторые мои знакомые говорят, что «его же надо просто воспитывать» идите на х…. Волшебные такие, Америку мне открыли! Да неужели? Просто воспитывать? А я что делаю
Все эти 10 лет?
Спілий баклажан• 03 апреля в 07:04
Ответ дляКарамелька
Это хреновый воспитатель.
Наша, спасибо ей, и не нависала с занятиями так чтобы ребенок жаловался, но и научила считать, читать, писать.
Это просто ненавязчиво произошло, что потом все родители в шоке ’ ой, сам начал читать и писать!’
Садик сейчас не заниматься обучением детей по новой программе вообще. Мьі ’ взаємодіємо’ и ’ ознайомлюємо’. Воспитатель идет по программе
Спілий баклажан• 03 апреля в 07:08
Ответ дляЛокшина на вухах
Ви знаєте, а у мене інший досвід. Довелося багато ’інклюзивних’ знайомств мати, так склалося. Різні діагнози, різні життєві обставини, різні ступені підтримки. За всі роки знала тільки одну маму, якій дійсно було байдуже. Решта робила грандіозну купу роботи. Але через те, що не кричали про це на кожному кроці, цього не завжди було видно. А от з боку вихователів-вчителів негативу і бездіяльності бачила стільки, що волосся на голові ворушилося.
Щодо здати і забути. Мені теж іноді доводилося так робити. Бо реабілітації і лікування коштують дорого. А я одна виховую дитину. І гроші мені додому ніхто не принесе.
Звичайно, є й такі, які як бур´ян дітей вирощують. Але я б не сказала, що їх така вже більшість.
Там де діти з явним діагнозом - Даун, РАС,то так батькі багато зусиль докладають. Там де проста логопедія, СДВГ, нервові порушення- ’ переросте’
Локшина на вухах• 03 апреля в 12:50
Ответ дляСпілий баклажан
Ну от звідки у вас така інформація? Ви якось дотичні до цієї проблеми? Якусь статистику маєте?
Спілий баклажан• 03 апреля в 13:08
Ответ дляЛокшина на вухах
Дуже дотична
Локшина на вухах• 03 апреля в 13:58
Ответ дляСпілий баклажан
Дуже дотична
Яким чином? Бачите дітей в групі садочка? А ви впевнені, що ті батьки нічого не роблять? В мене теж часто питають, чому доньку до логопеда не направила. Всім пояснювать нюанси і причини - життя не вистачить. А деякі вчителі саме такі висновки і зробили, що мені байдуже. У знайомих син з синдромом Аспергера. Для більшості він невихована дитина, якою мати не займається. А мати розривається між реабілітацією сина, маленькою другою дитиною, і роботою, щоб на все це вистачило. Сама. У куми син з таким набором діагнозів, що все не перелічу. Але для тих, хто не знає, він теж капризна і розбещена дитина. І теж часто батьків докоряють, вони не одну школу вже змінили. А батьки продали квартиру і машину, влізли в купу кредитів, щоб тримати сина хоча б на такому рівні. Просто не кричать про це на кожному кроці.
За кожною дитиною з ’легким’ діагнозом, якою батьки ’не займаються’, може стояти така життєва історія, що стане страшно і соромно.
Наша взяла• 03 апреля в 16:04
Для меня чудес не было, у меня с каждым ребенком был очень ожидаемый результат, равно как и с детьми сестер.
Нигде чуда не было, что делали, то и имели.
Спілий баклажан• 05 апреля в 08:34
Ответ дляЛокшина на вухах
Маю освіту і працюю дефектологом.