жінка незаміжня• 02 апреля в 21:10
Волога погода і стріха з волосся на голові :)
дівчата, в кого схожа проблема і волосся стає невимовно пухнастим на вологу погоду, як ви з цим справляєтесь? КОли погода суха - в мене пряме волосся, я користуюсь хорошими масками, є засоби antifrizz, вмію вкладати собі брашем та феном. Але тільки вологість. - нічого не працює, от нічого. Йду по вулиці і просто рукою приглажую його, бо стаю як овечка) Порадьте шось
Гарантую неперелевки• 02 апреля в 21:13
чаще всего, если вы пушистая - вы кудрявая. С этим укладывай не укладывай, будете пушистится, пока на кудрявый уход не перейдете.
жінка незаміжня
• 02 апреля в 21:15
Ответ дляГарантую неперелевки
загалом хто кудрявий - в того на морі від соленої води і сонця кудряшки. в мене ніколи не було
жінка незаміжня
• 02 апреля в 21:16
Ответ дляПомогалочка
Мало увлажнения волосам даете скорее всего.
маска, незмивний кондиціонер. все було) Коли сухо - в мене пряме волосся
жінка незаміжня
• 02 апреля в 21:22
Ответ длямистерЛяпсус
Я сьогодні як чучело, саме натуральне при цьому
те саме..
мистерЛяпсус• 02 апреля в 21:24
Ответ дляжінка незаміжня
те саме..
Радять прям дуже одного майстра, що займється колагенами та іншими такого типу засобами. Може піду, бо сил немає.
Для кудрявого методу я не кудрява, для прямого не пряма))
Тектологиня 80lv• 02 апреля в 21:27
Ответ дляжінка незаміжня
То спробуйте сольовий спрей и трохи прохолодного фену, той самий ефект
Столічна штучка• 02 апреля в 21:30
Ответ дляжінка незаміжня
Якщо не хвилясте на морі, значить воно пряме.
То звідки від вологи воно стане ’неймовірно пухнастим’?
Скоріше тільки у вас в голові, а не на голові.
Сама вумна тутички• 02 апреля в 21:53
Несмываемый крем от Пантин , но я ещё волосы жмакаю чтобы кудри красиво лежали у меня вьются
Сама вумна тутички• 02 апреля в 21:54
Ответ дляГарантую неперелевки
Далеко не чаще всего . Бывает просто пух без кудрей
Сама вумна тутички• 02 апреля в 21:55
Ответ длямистерЛяпсус
Я тоже )) не знала как до дому дойти в таком позоре
Сама вумна тутички• 02 апреля в 21:56
Ответ длямистерЛяпсус
Я делала процедуру Токио в салоне , хватает на месяц где то
Сама вумна тутички• 02 апреля в 21:56
Ответ длямистерЛяпсус
Пробовали жмякать мокрые волосы руками ? Кудри не получаются совсем ?
Чемодан-Вокзал-Майами• 02 апреля в 22:04
Я кудрявая. У меня на голове сейчас взрыв и плюс все закручивается в кудри. Очень тяжело от этого
мистерЛяпсус• 02 апреля в 22:11
Ответ дляСама вумна тутички
Это просто безобразно)
мистерЛяпсус• 02 апреля в 22:12
Ответ дляСама вумна тутички
Ніякі процедури не допомагають ((
Сама вумна тутички• 02 апреля в 22:28
Ответ длямистерЛяпсус
Это просто безобразно)
У меня получаются красивые кудри если мокрые волосы пожмякать , но они к меня у самой вьются, я так форму придаю , для закрепления могу ещё чуть кремом несмываемым Пантин пройтись , на удивление подошел больше дорогих
Сама вумна тутички• 02 апреля в 22:28
Ответ длямистерЛяпсус
Ніякі процедури не допомагають ((
Токио тоже пробовали ?
Сама вумна тутички• 02 апреля в 22:30
Ответ длямистерЛяпсус
Ніякі процедури не допомагають ((
А утюгом волосы выравниваете?
мистерЛяпсус• 02 апреля в 22:46
Ответ дляСама вумна тутички
А утюгом волосы выравниваете?
В основному укладки на браш
мистерЛяпсус• 02 апреля в 22:51
Ответ дляСама вумна тутички
Токио тоже пробовали ?
Я так подумала, мабуть Токіо не робила, це було щось інше
Сама вумна тутички• 03 апреля в 10:02
Ответ длямистерЛяпсус
В основному укладки на браш
Это меньше вредит волосам чем утюг . Но я сама умею им укладываться (( только в салоне когда волосы красят раз в пол года , я потом почти 2 недели хожу с этой укладкой и волосы не мою 🙈
жінка незаміжня
• 03 апреля в 10:11
Ответ длямистерЛяпсус
підкажіть будь ласка, що то за майстер. може він онлайн консультує?
я реально учора весь день надворі, то хтось або з прямим волоссям, або з таким що вється. І тільки в мене на голові та стріха..) і я вдивляюсь і вітрини і прикладжую весь час рукою, шоб воно хоч трохи пригладилось
жінка незаміжня
• 03 апреля в 10:13
Ответ длямистерЛяпсус
давайте якось триматись разом) може хтось шось знайде ефективне - ділитись. час на місці не стоїть, може винайдуть шось, щоб ми були щасливіші в дощ)
мистерЛяпсус• 03 апреля в 12:54
Ответ дляСама вумна тутички
Я роблю в салоні, але це по бартеру)
Якщо погода не волога, то в мене все ок, але якщо таке як вчора, то ховайся
жінка незаміжня
• 03 апреля в 14:28
Ответ длямистерЛяпсус
Я роблю в салоні, але це по бартеру)
мені навіть якщо утюжком випрямити, то вийшовши надвід на таку як учора - воно не врятує. А я ще колись стриглась в каре...
мистерЛяпсус• 03 апреля в 15:13
Ответ дляжінка незаміжня
Хотіла би я каре, але видно не а цьому житті))
Сама вумна тутички• 03 апреля в 18:19
Ответ длямистерЛяпсус
А у вас что ?