Болтушка Му• 03 апреля 2025
Який тип депіляції обрали донькам?
Донці 11 років. Активно йде статеве дозрівання. Вона поділилася що комплексує через волосся під пахвами.
Хто вже пройшов цей етап, що порадите? Яким методом видалити те волосся
Болтушка Му
• 03 апреля 2025
Ответ дляНаташа_32
Здравствуйте. Попробуйте фотодепиляцию. А чего она так парится? Ну растут волосы подмышками и всё. У многих девушек, женщин так, и в интимном месте зарастает.
В інтимному теж вже повним ходом.
А от під пахвами видно. Переживає бо це не естетично. Соромиться на фізру перевдягатися
Цигарний шланг• 03 апреля 2025
Крем, тример.
Моїй дочці 13 ще нічого не робить. Ні підмишки ні ноги .
А син з 10років підмишки шугарінгом прибирає. Звик.
Болтушка Му
• 03 апреля 2025
Ответ дляЦигарний шланг
Крем, тример.
О крем дякую
парИла я парИла• 03 апреля 2025
Ответ дляНаташа_32
Поддерживаю.
Есть электробритва (нормальная) - полный контроль над всеми местами, без раздражения кожи.
Однако, давно, некто писал, что активное подбривание способствует усиленному росту - нужно учитывать.
ВундерКИНГ• 03 апреля 2025
моей 14, подмышки - триммером, когда хочет, руки - кремом, когда хочет. На остальное ей плевать и комфортно.
Болтушка Му
• 03 апреля 2025
Ответ дляНаташа_32
Девочки делали замечания?? Или запах появляется из под мышек?
Запаху не має, бо користується дезодорантом.
парИла я парИла• 03 апреля 2025
Ответ дляБолтушка Му
В інтимному теж вже повним ходом.
Ничего не видно. Если проблемно, найдите по инету (обзоры) хороший гаджет.
Та легко!• 03 апреля 2025
Ответ дляБолтушка Му
Це добре. Ато ми недавно були на дитячому виступі. Там співав хор...не знаю якого віку ті діти ...шкільного короче ..вони як повз пройшли всім хором це був піпець ..
Болтушка Му
• 03 апреля 2025
Ответ дляНаташа_32
Так может купите фото депилятор ей. И без болезненно, и эффект есть. От бритвы могут быть раздражения. А комплексует прям сильно?
Так, особливо коли на танцях. Там купальник без рукавки, то стирається щось одягати під низ, або руки не піднімати.
Там вже добре так заросло.
Але і я розумію мій провтик, що раніше сама не запропонувала
Там вже добре так заросло.
Сосиска_Втесте• 03 апреля 2025
Ответ дляБолтушка Му
В інтимному теж вже повним ходом.
Для мене колись підійшла бритва.
Для доньки теж для початку бритва.
Або крем для депіляції. Теж 11 років
Для доньки теж для початку бритва.
Або крем для депіляції. Теж 11 років
Сосиска_Втесте• 03 апреля 2025
Ответ дляпарИла я парИла
Поддерживаю.
Потрібно дивитись особисто.
У мене бритва навпаки діє.
Немає ані вросшого, і ставало рідшим. Бо у мене як у мужика було - чорне, густе товсте волосся і на ногах,і пахви.
Почала брити - стало краще.
У мене бритва навпаки діє.
Почала брити - стало краще.
julia-678c• 03 апреля 2025
Ответ дляБолтушка Му
Там вже добре так заросло.
Дайте ей бритву. Шо вы ждете? Бедная девочка
Замурмишка• 03 апреля 2025
Сахар краще. У декого кількість волосся зменшується. А підросте - зробить лазер яи електро
Сосиска_Втесте• 03 апреля 2025
Ответ дляЗамурмишка
Дитині буде боляче
Замурмишка• 03 апреля 2025
Ответ дляНаташа_32
А вам делают щамечания? Или вы не убираете?
Болтушка Му
• 03 апреля 2025
Ответ дляНаташа_32
А в интимном месте как быть? Бритва и вперёд?
Там поки не виявила бажання видаляти
ГЛЮкоза• 03 апреля 2025
Донька десь з 10-11р станок пахви.
З 12,5р - воскова і сахарна депіляція скрізь (класичне бікіні, по лінії білизни).
Поштовх сумний: була в таборі, посміялись двоє, травма, сльози, в той же день забрали додому, видалили кремом, відвезли назад, з того часу після табору - весь час, круглий рік гладенька)
П.С. хоча більшість ще не видаляли на той час, просто подружки надпрогресивні попались). Ба більше, в наступні роки приїжджали кожен раз ще в старші загони, то деякі дівчата в 16-17р не голили ноги, а там не те що видно, там дуже видно, але вони по ходу взагалі не парились))
Единорог помог• 03 апреля 2025
Моя бриється. З 13років - лазерна епіляція на підпашки і ноги. Зараз 15років, просить ще лазерну епіляцію на зону бікіні.
А шо сталося?• 03 апреля 2025
Ответ дляЦигарний шланг
Крем, тример.
У сына в 10 лет уже заростают подмышки? А у дочки в 13 ещё нет признаков взросления или она ходит с волосатыми ногами и другими частями?