Alenka34@• 03 апреля 2025

Кесарів розтин

Після кесаревого була 80 кг,так зраділа ,до вагітності вага була 95
Але на протязі 2 місяців кг повернулися. Їм небагато ,працюю ,гуляю з донькою щодня
Як думаєте краще здати аналізи на гормони чи це просто стрес?
ole4kakissa• 03 апреля 2025
Небагато їм - напишіть приблизне меню і розміри порції на 3-4 дні.

Але якщо до вагітності ви вже мали надлишкову вагу, то ні вагітність, ні пологи вас не вилікують
автор Alenka34@ • 03 апреля 2025
Ответ дляole4kakissa

До вагітності через гормони була проблема
ЧупакабраЗеБест• 03 апреля 2025
Ответ дляAlenka34@
конечно надо заново сдавать, там такие скачки происиходят. еще и думаете.
автор Alenka34@ • 03 апреля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Дякую
ЧупакабраЗеБест• 03 апреля 2025
Ответ дляAlenka34@
Дякую
как вы вы вообще в целом? как ребенок? как само кс?
автор Alenka34@ • 03 апреля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Я нормально. Дитинка здоровенька,підростає. Єдине,що підняти її не можу, чоловік два місяці сидів з нами,а тепер працює,а я з малям вдома. Тільки вага збільшилася,може через стрес. А Ви мене пам´ятаєте?
автор Alenka34@ • 03 апреля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Кс норм. Робили загальний наркоз. Але дуже важко було після кс одразу
ЧупакабраЗеБест• 03 апреля 2025
Ответ дляAlenka34@
мне тоже после кс было плохо, 10 дней была в реанимации. ребенок отравился накрозом. родился в наркозной коме. представляете.
а как назвали, какой вес? доктор хороший был?
ЧупакабраЗеБест• 03 апреля 2025
Ответ дляAlenka34@
та не, не помню, может мы про детей где то переписывались
автор Alenka34@ • 03 апреля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Владою назвали. 3250
Уже нам ТРЕТІЙ МІСЯЦЬ. ЛІКАР не подобалася. Після кс раз лише прийшла. Не сподобалося ставлення персоналу. Не хотіли робити наркоз загальний,вмовляли на спиналку. Довели до сліз. Добре чоловік був до кс,під час і після постійно
автор Alenka34@ • 03 апреля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Ви коментували сої дописи раніше)
ЧупакабраЗеБест• 03 апреля 2025
Ответ дляAlenka34@
Ви коментували сої дописи раніше)
пфффффф, кому я тут только не комментирую, тут тысячи тем где я тусуюсь, со многими срусь люто...и меня тут комменитруют тоже толпы. ой, а чем еще себя развелкать в такие сложные времена
автор Alenka34@ • 03 апреля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Не хотіли кесарити. Але ще один діагноз додався,був консиліум і погодили. Але за багато моментів жалкую
Потрапила з запаленням нирок в роддом і там і народила. Хоча хотіла до іншого лікаря взагалі і в іншу лікарню
ЧупакабраЗеБест• 03 апреля 2025
Ответ дляAlenka34@
Владою назвали. 3250
о, хороший вес, и муж вижу все порешал. я тоже чуть что мужа напрягаю, при нем все такие добрые становятся. он рад ребеночку?
ЧупакабраЗеБест• 03 апреля 2025
Ответ дляAlenka34@
ого блин, а что с почками? это внезапно у вас они воспалились? хоть до 38 недель дотянули вас?
автор Alenka34@ • 03 апреля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Там де я хотіла гінеколог чоловік,крутий лікар,там і відео знімають кожному ,хто народжує
автор Alenka34@ • 03 апреля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Так,дуже задоволений. Перший місяць я працювала, чоловік 24/7 був з дитиною. Мав і далі бути. Але трохи напряжно з війною. Мусив вийти на роботу
ЧупакабраЗеБест• 03 апреля 2025
Ответ дляAlenka34@
та Бог с ним с тем видео. родили, выписалиьс и хорошо, уже дома. а чего вам общий сделали? я очень боялась того общего. не могла выйти из него
автор Alenka34@ • 03 апреля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Полієнефрит. Температура була 39,овота,навіть від води і сильно тягнуло в яєчники,думала народжую. 01.01.2025
Півтора тижні лікували і одразу прокесарили
автор Alenka34@ • 03 апреля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Думаю раніше ніж треба прокесарили
автор Alenka34@ • 03 апреля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Грижу оперували і хірург радив лише такий,бо від спиналки могло бути погано. Ой я важко виходила і скажу чесно,дитину принесли,емоцій не було. Я тільки зараз звикла до маленької. Як ніби не моя
ЧупакабраЗеБест• 03 апреля 2025
Ответ дляAlenka34@
капец, но зато спасли вас обоих.
а не как меня, лечли препаратами, которые травят плод.
а старшие дети, мама помогают?
ЧупакабраЗеБест• 03 апреля 2025
Ответ дляAlenka34@
та да, грыжу лучше не трогать.
автор Alenka34@ • 03 апреля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
капец, но зато спасли вас обоих.
а старшие дети, мама помогают?
Була місяць у батьків,то всі допомагали. Зараз сама з чоловіком. Старша донечка з батьками моїми поки,ходить там у школу. Я з маленькою фізично не можу справитися
ЧупакабраЗеБест• 03 апреля 2025
Ответ дляAlenka34@
а как же вы до вечера, когда муж на работе?
автор Alenka34@ • 03 апреля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
та да, грыжу лучше не трогать.
Думаю вони чекали просто взятку. Морочили ,я лежу на операційному столі,а вони сваряться за наркоз
ЧупакабраЗеБест• 03 апреля 2025
Ответ дляAlenka34@
есть и такие.
автор Alenka34@ • 03 апреля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Ой,важко. Ось сьогодні сестра поїхала з дівчатами додому,була 5 днів у гостях. Піднімаю маленьку сидячи . Поки спить їм,миюся і тп. Гуляти вийти коляскою зрозуміло що не можу
ЧупакабраЗеБест• 03 апреля 2025
Ответ дляAlenka34@
а вы в кваритре живете наверное?
автор Alenka34@ • 03 апреля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а вы в кваритре живете наверное?
Ні, приватний сектор