Зрадорозганячка• 03 апреля 2025

Всі крапки на *і*. Відпустка матері, що сама виховує дитину.

Базові дані:
1.розлучена за рішенням суду
2. дитина зі мною.
3. на аліменти не подавала.
4 батько дитини учасіт у вихованні не приймає

Скільки днів триває відпустка і до якого віку дитини вона надається.
Ромашкинная• 03 апреля 2025
10, до 18
Докладальниця• 03 апреля 2025
Нисколько в вашем случае
Налитое яблочко• 03 апреля 2025
За вашими даними 10 днів у будь-який час. Ця відпустка не ділиться і має накопичуватися.
Ромашкинная• 03 апреля 2025
Только справки надо собирать. Из садика, из школы, где сейчас ваш ребенок, о том, что отец не принимает участие в его воспитании. Можно взять у депутата, или в ЖЕКе.
Банка з медом• 03 апреля 2025
А яким документом є підтвердження, що батько не приймає участі у вихованні?
автор Зрадорозганячка • 03 апреля 2025
Ответ дляБанка з медом
акт від сусідів, довідка з школи. не чули , не бачили , не знають
Лялькодзьоб• 03 апреля 2025
Закон об отпусках предусматривает дополнительный оплачиваемый социальный отпуск для одиноких матерей, продолжительностью 10 календарных дней без учета праздничных и нерабочих дней (ст. 19 Закону про відпустки).
Данный отпуск не переходит на другой календарный год, он не не накапливается.
автор Зрадорозганячка • 03 апреля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
до 18 років?
Ромашкинная• 03 апреля 2025
Ответ дляНалитое яблочко
И при увольнении работодатель обязан выплатить все не использованные дни за все годы
Банка з медом• 03 апреля 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
Акт від сусідів, то 0. А от довідка зі школи то піде
автор Зрадорозганячка • 03 апреля 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
до повноліття дитини
Борщик• 03 апреля 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
Ми брали довідку з навчального закладу дитини
Ромашкинная• 03 апреля 2025
Ответ дляБанка з медом
Справки достаточно
Докладальниця• 03 апреля 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
24/7
Ромашкинная• 03 апреля 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
Отлично. Я брала в школе. А на 18 год уже Акт от соседей делала, потому что в университете ребенок учится
автор Зрадорозганячка • 03 апреля 2025
Ответ дляБанка з медом
я вам відкрию страшну тамєницю є роботодавці, яким взагалі не треба жодної довідки. от в мене такий:)
свідоцтво про народження і рішення суду в справі
Ромашкинная• 03 апреля 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Если делитесь информацией, то проверяйте. Он накапливается, соц отпуск одинокой матери. По одному за год
Ромашкинная• 03 апреля 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
до 18 років?
Да. Насчитываются до 18, заьрать начисленные можно и после 18, если не взяли раньше
Банка з медом• 03 апреля 2025
Ответ дляДокладальниця
24/7
Згодна, це також залежить від роботодавця матері. Якщо він погодиться на ’таку довідку’, бо платить за таку відпустку він зі свого карману, якщо це звичайно не бюджетна організація
Ромашкинная• 03 апреля 2025
Ответ дляБанка з медом
Заверяешь у депутата и все законно
Докладальниця• 03 апреля 2025
Ответ дляРомашкинная
Заверяешь у депутата и все законно
По какому кодексу справка от депутата подверждает отсутствие участия в воспитании?
Налитое яблочко• 03 апреля 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Ця відпустка накопичується.
’...Чинним законодавством не передбачено терміну давності, після якого працівник втрачає право на додаткову соціальну відпустку. Якщо він з якихось причин не скористався своїм правом на неї за попередній рік чи за кілька років, то має право використати її, а в разі звільнення (незалежно від підстав) йому має бути виплачено компенсацію за всі невикористані дні цієї відпустки...’
У мене вже більше 80 днів накопичено. Треба їх брати, але воєнний стан не дозволяє. Моє начальство в шоці, бо я ж потім буду їх добросовісно відгулювати у зручний мені час)))
Докладальниця• 03 апреля 2025
Читаю и понимаю, что все эти ’законные’ справки из жеков и от депутатов придумали кадровики недоучки
Атиква• 03 апреля 2025
В нашому законодавстві те що Ви не подали на аліменти трактуєттся як те, що у вас немає претензій до батька дитини, що може означати що ви домовитися змогли самостійно.
Ромашкинная• 03 апреля 2025
Ответ дляДокладальниця
Почитайте в законе
Ромашкинная• 03 апреля 2025
Ответ дляАтиква
Алименты не равно участие в воспитании
Ромашкинная• 03 апреля 2025
Ответ дляБанка з медом
Государство не определилось, поэтому любая подойдет
Докладальниця• 03 апреля 2025
Ответ дляРомашкинная
Почитайте в законе
В каком
Не предусмотренно в правовом поле ни единого перечня таких документов
Ромашкинная• 03 апреля 2025
Ответ дляДокладальниця
В каком
https://profpressa.com/news/osoblivosti-nadannia-d...
Атиква• 03 апреля 2025
Ответ дляРомашкинная
Алименты не равно участие в воспитании
Увы и ах. По нашему закону есть пункт , что оба родителя обязаны участвовать в жизни ребёнка поровну . Т.е. 50 на 50. Однако. Никакого регулирования этому нет. И если за отцом не числится долг по алиментам. То он хороший папа и повода лишать его родительских прав нет.