Просто болталка• 03 апреля в 16:47
Запалення по жіночому
Дівчата, можливо хтось таке проходив, я вже у відчаї
Не проходить постійний зуд , дискомфорт, і виділення ! Колір змінюється від зеленуватого то білого, пару днів все ок, і знову все пече і так вже десь півроку! Цитологія ідеальна, мозочок теж , узд робила декілька разів теж все в нормі !
Де ще шукати?
Приймаю на даний час Жанін. за станом здоров’я, лікар радить перейти на Клайру, каже маловірогідно, але можливо така реакція на Жанін, хоча до нього був інший препарат і все теж ! Я ходжу до гінеколога, як на роботу - часто і регулярно
Вже так все дістало…
Де ще шукати?
Вже так все дістало…
ША! я прийшла!• 03 апреля в 16:50
Як варіант спробувати сходити до іншого гінеколога, щоб почути іншу думку
Пасхальний тролік• 03 апреля в 16:50
Ответ дляША! я прийшла!
Какую это, интересно. Если все мазки в норме. Врач в целом адекватно все сказала.
Автор, проверьтесь еще у уролога.
Робот Вертер• 03 апреля в 16:51
У меня так было от переохлаждения. Ничего не погало( А ещё читала бывает на перчатки медицинские реакция
Просто болталка
• 03 апреля в 16:52
Ответ дляШвидка Настя
Змінюйте лікаря.
А що показати іншому лікарю! Мазки цитологіі все добре, УЗД добре
ША! я прийшла!• 03 апреля в 16:53
Ответ дляПасхальний тролік
Автор, проверьтесь еще у уролога.
Ну як мінімум може на практиці у іншого лікаря таке траплялось.
Мені свого часу така зміна гінеколога зберегла час, нерви та гроші.
Пацелуйнитуда• 03 апреля в 16:53
Ответ дляПросто болталка
Пісюху))
Швидка Настя• 03 апреля в 16:54
Ответ дляПросто болталка
Зуд, дискомфорт, видідення і ваші скарги йому показати і розказати.
Лікарі не лікують бумажку з аналізами. Лікують пацієнта, який має скарги
Фляшунька• 03 апреля в 16:54
Ответ дляПросто болталка
Що саме ви здавали?
Ви перевірялися на іпсш?
Пасхальний тролік• 03 апреля в 16:54
Ответ дляША! я прийшла!
Так можно и онлайн проконсультироваться.
Просто болталка
• 03 апреля в 16:54
Ответ дляРаспутница
А на ЗППП сдавали?
Так, все теж в нормі
ША! я прийшла!• 03 апреля в 16:54
Ответ дляПасхальний тролік
Консультуйтесь на здоров´я)
Фляшунька• 03 апреля в 16:55
Ответ дляПросто болталка
Так, все теж в нормі
В нормі, це як? На які інфекції саме ви перевірялися?
Швидка Настя• 03 апреля в 16:55
Ответ дляПацелуйнитуда
Пісюху))
Ну дійсно дивне питання у автора. Показати те місце яке її турбує і звідки виділення йдуть
Пасхальний тролік• 03 апреля в 16:56
Ответ дляШвидка Настя
Так все в норме визуально и по анализам.
Пасхальний тролік• 03 апреля в 16:56
Я думаю что может и на кок как вариант. Кок сушит слизистые. Вам говорила врач?
Швидка Настя• 03 апреля в 16:56
Ответ дляПасхальний тролік
Зі слів автора:
Не проходить постійний зуд , дискомфорт, і виділення ! Колір змінюється від зеленуватого то білого, пару днів все ок, і знову все пече і так вже десь півроку!
Фляшунька• 03 апреля в 16:58
Автор, купіть оцей тест, зробіть. Якщо покаже ознаки бак. вагінозу - робити посів з антибіотикограмою.
Просто болталка
• 03 апреля в 16:58
Ответ дляПасхальний тролік
Так, каже що буває висушує слизову, але дивно що є зелені виділення іноді! Хоча по мазку навіть лейкоцити одинокі в полі зору!
Пасхальний тролік• 03 апреля в 16:59
Ответ дляПросто болталка
Вы именно с зелеными выделениями попадали на забор мазка?
УжеВотДа• 03 апреля в 17:00
Ответ дляПросто болталка
Вагіну свою показуйте.
Нехай шукають
Просто болталка
• 03 апреля в 17:01
Ответ дляПасхальний тролік
Так ,
Фляшунька• 03 апреля в 17:02
Ответ дляПросто болталка
Сушити може, зелені виділення - ні.
Зелень - це інфекція, скоріш за все бактеріальна.
Зробіть той тест, що кидала вище, подивитеся.
Хламідію, трихомонаду, мікоплазму геніталіус та гонорею ви здавали методом ПЦР?
Просто болталка
• 03 апреля в 17:04
Ответ дляФляшунька
Сушити може, зелені виділення - ні.
Здавала в дніпролаб на зпп, метод плр
Просто болталка
• 03 апреля в 17:06
Ответ дляФляшунька
Сушити може, зелені виділення - ні.
Дякую, сьогодні придбаю! Спробую!