Сердючка• 03 апреля в 21:23

Тут есть те, кто ложится спать в 22?

Госпожа Белладонна• 03 апреля в 21:24
Я очень хочу , но из за детей и мужа не могу.
ЧупакабраЗеБест• 03 апреля в 21:24
Ответ дляГоспожа Белладонна
а я вот изза детей и мужа ВЫНУЖДЕНА!
Ворожу на каві• 03 апреля в 21:24
Я бывает и в девять ложусь. Но засыпаю не раньше 12-ти.
Дідова баба• 03 апреля в 21:26
Я, самая первая ложусь. Мне нужно высыпаться, иначе сразу проблемы со здоровьем.
dulenok• 03 апреля в 21:26
Да, я
Khmelnichanka• 03 апреля в 21:28
Я взимку лягаю в 20.30-21.00., влітку - в 21.00.-21.30. Це не мій ритм, але така необхідність. Ну, і це не значить, що я одарзу засинаю і сплю до ранку.
Але лягаю - так :)
Жирафовое варьенье• 03 апреля в 21:30
Ложусь да, а от спати ніт.
Альфасамка• 03 апреля в 21:30
на тому світі висплюсь.
постою_послушаю• 03 апреля в 21:31
Я стараюсь ложиться до 10. А почему Вы спрашиваете, автор?
автор Сердючка • 03 апреля в 21:31
Ответ дляпостою_послушаю
Странный вопрос
Можете задавать его в каждой теме здесь ))
Я_и_моя_собака• 03 апреля в 21:31
Ответ дляKhmelnichanka
Але лягаю - так :)
Уже 21:30! Ви чого ще не лягли? Необхідності немає?
Цукрові вишні• 03 апреля в 21:32
Так. Я завжди так лягаю. Іноді і в 21 можу. Це не те що рано вставати це просто я вже втомлена що засинаю
Жирафовое варьенье• 03 апреля в 21:34
Ответ дляKhmelnichanka
Але лягаю - так :)
Ви дуже рано встаєте на роботу?
постою_послушаю• 03 апреля в 21:35
Ответ дляСердючка
Странный вопрос
Да ладно. Обычно люди пишут сами, почему возник вопрос. Типа ’хочу наладить режим, но не могу рано засыпать’
Не против• 03 апреля в 21:35
Молодший мій ще лягає, і я години дві потім живу.
Не боюся осуду• 03 апреля в 21:35
Як вам це вдається, у вас скорочений робочий день, робота з дому, або ви взагалі не працюєте? Бо я коли працювала до 18, то в 20 тільки додому попадала, а жити коли?
wind-d470• 03 апреля в 21:37
Очень хочу, но летит, зараза, как раз после десяти.
Жирафовое варьенье• 03 апреля в 21:38
Ответ дляНе боюся осуду
Та насправді варіантів багато, ви їх описали. У людей різні графіки, умови і життя. Тим паче зараз стільки віддалених варіантів.
Ну ниче се• 03 апреля в 21:38
Есть, не могу поздно ложиться, потому что ненавижу поздно вставать.
Джавеліна• 03 апреля в 21:38
Даже раньше, но мы и рано встаём, в 5-6
Пані з калабані• 03 апреля в 21:40
Я ложусь. Потому что встаю в 6, на 7.30 на работу.
Не боюся осуду• 03 апреля в 21:40
Ответ дляЖирафовое варьенье
Це насправді таке спасіння, бо стандартна пʼятиденка до 18 це жах, реально жити нема коли, таке враження, що живеш на роботі і їздиш додому прийняти душ(
РокерША• 03 апреля в 21:46
Я вчера легла в 21. Сегодня тоже хочу.
РокерША• 03 апреля в 21:47
Ответ дляНе боюся осуду
Я до 11 утра работаю.
Зоя Жорівна• 03 апреля в 21:47
Я така. Лягаю спать 21.30-22.00 і відразу засинаю. Хоча і встаю відносно нерано, 7.30, але якщо менще сплю- не чую будильники зранку навіть
На паровозе• 03 апреля в 21:48
Да, я в 22 лягаю спати завжди.
Жирафовое варьенье• 03 апреля в 21:48
Ответ дляНе боюся осуду
Повірте, що все пізнається в порівнянні. Коли не один рік я прилазила в 22-23, переступивши поріг і помивши руки далі працювала до поки не здохну і в 6 ранку знов на роботу, то з 9 до 18, навіть з дуже довгою дорогою, то манна небесна.
На паровозе• 03 апреля в 21:49
Ответ дляРокерША
Я вчера легла в 21. Сегодня тоже хочу.
Та вже ніяк, бо 21:48 на годиннику
GaleTTa• 03 апреля в 21:49
В 21 вообще никогда не ложилась, ещё активная жизнедеятельность у нас. Как минимум в 23-24
Khmelnichanka• 03 апреля в 21:51
Ответ дляЖирафовое варьенье
Ви дуже рано встаєте на роботу?
Ні, але за однією дитиною приїжджає шкільне таксі вже в 6.10.- 6.15., а інша - часто не спить вночі, і мені доводиться ’бдити’ ро парі годин посеред ночі.