Снегурочко• Изменено 14 июня в 20:42
Что за ажиотаж? К чему нас готовят?
Последнюю неделю прямо радостные вести с украинских медиа, о том что скоро Крым вернётся в Украину. Что вот там начался голод, нет топлива, а ещё якобы крымский мост скоро все. Прямо ликование.
Как считаете что будет? Это будет контрнаступление новое, или просто отвлекают от иных проблем?
КартаБезКомиссий• 14 июня в 21:00
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Зачем вы мне это пишете?
Где в новостях про отсутствие бензина есть о том, что Крым возвращается? Зачем лепить черте что?
было. в ютубе мелькают такие видосики. на днях попадались. темку разгоняют помаленьку.
Кукусикиииииии• 14 июня в 21:00
Ответ дляБілочкой назви
Так матрьох можна того - на історичну батьківщину відправить. А в Криму залишить татар і українців. І всі задоволені.
А вы не думаете, что большая часть населения Крыма всё время считала, что они русские. Вы собираетесь приходить в Крым и выгонять или уничтожать жителей, которые не думают так же как и вы, только потому, что это ’исконно украинские земли’ и ’мы возвращаем то, что было нашим’. Вам это ничего не напоминает?
Однозначно• 14 июня в 21:00
Ответ дляЛуноходик_Ик
Удалено администрацией...
Там ума нет, зря стараетесь
Уходя дверю не хлопать• 14 июня в 21:00
Ответ дляЦибулька зла
Не притворяйтесь
Шта? Я вопрос задала кто нас бомбит ?
Повелитель бітка• 14 июня в 21:01
За ликованием по Крыму там какой-то пипец в Константиновке для наших воинов намечается…
Уходя дверю не хлопать• 14 июня в 21:01
Ответ дляЛагшмивара
Блажен,кто верует.Но ты даже не блаженная,ты ебанутая на всю голову.
Не бзди сильно так 😁🤭
Білочкой назви• 14 июня в 21:02
Ответ дляКатастрофа
Не надо нам никаких «хороших россиян» в освобожденном Крыму, это Троянский конь
Мова не про ’хороших руських’, а про громадян України, неважливо яка у них національність. Але що потрібно буде зробити - вигнати геть всіх вчителів, викладачів ВНЗ і працівників дитсадків, що працювали на окупанта, без права працювати у освіті, з дітьми, держпосадах, органах місцевого самоврядування. А тих хто працював на окупанта (органи місцевого самоврядування, поліція, армія) - цих під суд або геть з України без права в´їзду пожиттєво.
Уходя дверю не хлопать• 14 июня в 21:02
Ответ дляБілочкой назви
Татар виселили з Криму у 1944 аж бігом, нічого не зупинило кацапів? Разом з флотом звалить персонал, що його обслуговував з сім´ями. Потім звалять всі, хто мріяв ’памєрєть на расії’ - не можна ж людей без мрії лишать? Залишаються татари і українці (маю на увазі не лише етнічних українців - євреї, болгари і т.д., громадяни України). Це далеко не 40 тисяч набереться. Якщо етнічні росіяни вважають себе громадянами України, і готові жити в Криму з українською і кримсько-татарською мовами, то вони можуть залишитися, але після перевірки на причетність до участі у есвео і інших ганебних речах, що творили окупанти. Пройдуть перевірку - залишаються, не пройдуть - під суд або на вихід до расії, залежно від їх попередньої діяльності.
+++++
Лагшмивара• 14 июня в 21:02
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Не бзди сильно так 😁🤭
Ещё раз-свали с форума,недолугое
Однозначно• 14 июня в 21:02
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Зачем вы мне это пишете?
Воскресная пьян строчит
ЯспАкойнаЯ• 14 июня в 21:03
Ответ дляКартаБезКомиссий
О да, ютуб это достоверный источник.
Госпожа Белладонна• 14 июня в 21:03
УКРАЇНЦІВ ВБИВАЮТЬ НЕ ТІЛЬКИ РАКЕТИ І КУЛІ… Ви ж розумієте, що геноцид нації відбувається не тільки через прямі вбивства через війну.. від ракет, бомб, дронів, загибелі солдат на фронті!
І навіть не серед маштабну міграцію з країни!
Він відбувається і через знищення фізичного, психічного і метального здоровʼя людей.
А значить, скорочення тривалості життя громадян!
Постійно стрес, депресія… хронічні захворювання.
Кількість захворювань серцево судинних захворювань невпинно зростає.. які на виході мають збільшення кількості інфарктів і інсультів.
До того ж, коли люди живуть під постійним стресом, це впливає і на їх репродуктивне здоровʼя і функції.
А значить, напряму впливає на народжуваність.. Що ще сильніше посилює демографічну кризу!
Бо багато хто не хоче і не може народжувати не тільки через фінансові проблеми, чи через невпевненість в майбутньому і війну.
А й через фізичну неспроможність.
Україна посідає 1 МІСЦЕ за рівнем скорочення населення у ВСЬОМУ СВІТІ!
Її населення за останні 25 років, скоротилось на 33%.
Це і прямі втрати через війну і загибель… це і еміграція. Це і через ЗАХВОРЮВАННЯ!
До цього додайте, що Україна посідає перше місце у світі за кількістю смертей від забруднення повітря - ВООЗ. Згідно з дослідженням ВООЗ, протягом 2012 року в Україні від забруднення повітря пішло з життя 54 507 осіб. «Статистика показує 120 померлих на 100 000 населення»- пише The Gurdian.
А зараз, шкідливі викиди від війни: горіння заводів, нафтопродуктів і інше, ракетне паливо і т.д- це забруднення збільшують в рази!
Паралельно з цим, ще й наша ПОТУЖНА ВЛАДА І СИСТЕМА, будуть добивати народ тим, чим не зміг добити ворог зовні, і чим не змогла добити його російська ракета і дрони.
Корупцією.
Підвищувати платіжки за електроенергію, газ і комунальні платежі в цілому.
Підвищувати ціни на все! Піднімати податки і здирати і без того бідного населення останнє.
ЩОБ РОБИТИ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ ЩЕ БІЛЬШ БІДНІШИМ, ЖАХЛИВІШИМ І НЕМОЖЛИВИМ!
Обмежувати, штрафувати, забороняти, приймати антилюдські і антинародні закони, які будуть РОБИТИ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ ЩЕ НЕСТЕРПЛІШИМ! Репресувати народ і знущатись із нього!
В якій ще країні світу, влада з такою ненавистю і байдужістю відноситься до власних громадян?
Або як ось останні новини: « МОЗ готує нові правила госпіталізації - пацієнтів можуть не класти в лікарню до «критичного стану».
Тобто навіть на рівні медицини, яка і так у нас в жахливому стані в плані фінансування, якості і іншого.
Вони ще й збираються добивати людей, які і так через війну і постійний стрес мають купу хронічних і інших проблем зі здоровʼям, що тепер ти і швидку не викличеш, поки не доведеш їм, що помираєш і в критичному стані знаходишся?
Що буде після, яка нова реформа чекає далі, замість швидкої відразу гробовоз в морг?
У нас же культ смерті вже якийсь в країні.
А в умовах, коли влада створила в країні справжній концтабір, де людей виловлюють як рабів проти їх волі.
Змушує більшість людей боятись вийти навіть на вулицю, чи відвідати лікарню.
Що ще більше посилює рівень захворюваності, хронічних хвороб, і що люди вчасно не можуть отримати допомогу.
Бо система створила в країни репресивну машину, де у людини один вибір - могила!
Люди відкладають візити до лікарів через стрес, брак коштів, зміну місця проживання або страх перед мобілізаційними заходами на вулицях. Як наслідок, хвороби, які можна було б вилікувати виявляють уже тожі, коли медицина майже безсильна.
Людей добивають з усіх сторін!
І не тільки ворог зовні! Культ смерті!
Організм людей, що роками живуть під загрозою обстрілів та в економічній скруті, зношується в рази швидше.
Навіть молоді люди стикаються із хворобами, що раніше вважалися «віковими».
Згідно ще з одним рейтингом, Україна посідає перше місце як найнещасніша країна у Європі.
ПТСР, депресії та тривожні розлади без системної безкоштовної психологічної допомоги призводять до деструктивної поведінки, самолікування (алкоголь, зловживання заспокійливими) та зростання кількості самогубств.
І я ж зараз не перерахував і половини того, що вони роблять з країною і народом!
Покажіть, хоч один закон, які ці нелюди за весь час, особливо під час повномасштабної війни, прийняли для народу і щоб полегшити життя людей, а не зробити його ще нестерпнішим?
Щоб покращити медицину. Щоб покращити життя людей, а не ДОБИВАТИ НАРОД ЩЕ СИЛЬНІШЕ!
Навіщо нам така влада, яка добиває народ і країну з середини не менше, ніж це робить ворог зовні?
Це знищення населення і генофонду країни.. яка буде мати наслідки навіть коли війна закінчиться. Тому, що хвороби, стрес і все інше, які породил (с)
А й через фізичну неспроможність.
Корупцією.
Людей добивають з усіх сторін!
І не тільки ворог зовні! Культ смерті!
Дідова баба• 14 июня в 21:03
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Крым свалится как спелое яблоко к нам в руки , как и Херсон . Козлам кацапским логистику режут , вроде военные ЧФ с Крыма уже тикают с семьями 😁
А Херсон свалился,там уже скоро ничего не будет,,чему там радоваться
Снегурочко
• 14 июня в 21:04
Ответ дляГоспожа Белладонна
А й через фізичну неспроможність.
Корупцією.
Людей добивають з усіх сторін!
І не тільки ворог зовні! Культ смерті!
А й через фізичну неспроможність.
Корупцією.
Людей добивають з усіх сторін!
І не тільки ворог зовні! Культ смерті!
Не пью, не курю• 14 июня в 21:05
Ответ дляГоспожа Белладонна
А й через фізичну неспроможність.
Корупцією.
Людей добивають з усіх сторін!
І не тільки ворог зовні! Культ смерті!
А й через фізичну неспроможність.
Корупцією.
Людей добивають з усіх сторін!
І не тільки ворог зовні! Культ смерті!
Странно было бы, если от войны было иначе
Госпожа Белладонна• 14 июня в 21:05
Ответ дляСнегурочко
Я не зеленский.ты хоть прочитай текст прежде, чем обзывать.
Уходя дверю не хлопать• 14 июня в 21:05
Кто помнит в 2014 когда там все это начиналось с референдумом . Вышла пожилая женщина учительница против толпы и убеждала что нельзя идти против международного права . На нее кричали , а потом ее кто то толкнул и она упала и заплакала (( Иногда вспоминаю ее , что с ней , жива ли ..
А Решат Аметов - крымский татарин вышел на одиночный пике против оккупации Крыма в 2014 , его забрала « местная самооборона» посадили в машину , потом его тело нашли со следами многочисленных пыток.
Білочкой назви• 14 июня в 21:05
Ответ дляКукусикиииииии
Я не думаю, а знаю як Крим заселяли узькими в часи срср. Як привозили їх в квартири татар, яких перед цим викинули в Казахстан. Як пізніше в срср привозили військових з півночі срср, давали їм житло в Криму. Це по суті те саме, що кацапській окупанти повторяли на окупованих Запоріжжі і Херсонщині. Не бачу нічого дивного в тому, щоб відправити окупантів додому. Залишитися зможуть виключно громадяни України, які мають громадянство України і лише після перевірки на причетність до роботи на окупанта.
неДоЖиру• 14 июня в 21:06
Ответ дляУходя дверю не хлопать
А 5 лет она что делает ?
Принимает беженцев
Кнопкотиць• 14 июня в 21:06
Имхо, вся эта эмоциональная качка: смена угроз и ожиданий это не что иное как информационный шум с целью вызвать у нас перманентную когнитивную перегрузку. Префронтальная кора мозга отключается, управление переходит к амигдале и дело в шляпе. Потому что человек, живущий в режиме выживания, не способен на протест.
Вот и весь секрет этого ежедневного победобесия.
Дідова баба• 14 июня в 21:06
Ответ дляБілочкой назви
Татары хитрый народ,они Крым хотят ,солнце любят,работать на страну не желают,только самсу продавать хотят
КартаБезКомиссий• 14 июня в 21:06
Ответ дляЯспАкойнаЯ
О да, ютуб это достоверный источник.
не источник. а катализатор мнений. источники сейчас это проблема. даже своим глазам и ушам уже верить нельзя.
По юольшому счету если бы не сухопутных коридор, Крым отбить легче Донбасса и Луганска. Оно ж почти остров. Воды нет, вспомните выпили они воду из подземных вод, начались проблемы как Украина канал перекрыла, пояс земледелие накрылась, а это хотя ьы еду не нужно привозить.
Крым сам по себе в свое время ушёл Украине по этой причине.
Ну выпили бы они воду, рашка не высокотенллогичная,страна да и денег для,населения зажимают чтоьы морскую опре снять.
Электричество там тоже по кабелю, это и дорого и неудобно ю, и вдруг аварич. А определять деньги нужны.
Марфа Українівна• 14 июня в 21:08
Черговий звіздьож про ’двє-трі нєдєлі’. Все що завгодно скажуть, аби не про міндіч/файрпойнт і реальний стан війни. На ’напад з бєларусіі’ вже ніхто не ведеться, тож треба нову тему. Жуйка для лохів.
Уходя дверю не хлопать• 14 июня в 21:09
Ответ дляКатастрофа
Да уже давно нет того «путина», неужели вы не замечаете? Каждый раз выступает новый двойник.
Просто с него последнее время стали фильтры снимать , его сливают .
Теории про двойников стали появляться после его косметологических манипуляций
Уходя дверю не хлопать• 14 июня в 21:10
Ответ дляНе пью, не курю
Уйдёт его эпоха. Вы ж видите, что в раше начинает происходить, хотят ли русские такого?!
Не уйдёт , а уходит на наших глазах