Yanulia_25• 04 апреля в 06:46

Біль в нозі як побічна реакція на антибіотики

Лікар прописав пеніцилін після видалення зуба, і після другої таблетки, почала боліти нога, читаю що може бути не типова реакція на антибіотик, чи було в когось таке? Варто відмінити антибіотики?
Бавовна• 04 апреля в 06:52
Зараз не призначають пеніцилін, придумайте щось інше
автор Yanulia_25 • 04 апреля в 06:54
Ответ дляБавовна
Що придумати ? Мені призначили показати вам коробку від нього?
автор Yanulia_25 • 04 апреля в 06:54
Асоксицилин називається там діюча речовина пеніцилін
Бавовна• 04 апреля в 07:00
Ответ дляYanulia_25
Рука-ліцо, хоч би загуглили, чим одне відрізняється від іншого
Лінива, не каюсь• 04 апреля в 07:06
Ответ дляБавовна
пеницилин назначают еще как, а в некоторых странах только его и назначают.
а вот нога болит врядли от него
автор Yanulia_25 • 04 апреля в 07:17
Ответ дляЛінива, не каюсь
а вот нога болит врядли от него
В мене в дитинстві була алергія на пеніцилін у вигляди сипу, це мама сказала, але більше не було, а наразі після прийому другої таблетки дуже боліти почали кості на нозі і все більше здається
Мию чакри щоденно• 04 апреля в 07:18
Ответ дляЛінива, не каюсь
а вот нога болит врядли от него
Він не буває в таблетках, тільки ін´єкції.
svetolino• 04 апреля в 07:21
Ответ дляYanulia_25
ВСІ ліки мають побічну дію . І ніхто не знает як відріагуе саме його організм!!!
Цикавенная• 04 апреля в 07:26
Ответ дляБавовна
Ну Асоксицилин - действительно антибиотик из группы пеницилинов, тут автор права.

https://www.gdziepolek.pl/opinie-i-pytania/74327/a...

судя по тому что пишут - такое часто бывает, посмотрите автор
Бавовна• 04 апреля в 07:33
Ответ дляЦикавенная

Неправа. Пеніциліновий ряд не дорівнює пеніціліну. Амоксіцилін спеціально синтезували, щоб позбутися недоліків пеніциліну. Автор від нестачі освіти дезінформує.
Бавовна• 04 апреля в 07:34
Ответ дляЛінива, не каюсь
а вот нога болит врядли от него
Його НІДЕ в світі не призначають вже років 50.
Оченьценная• 04 апреля в 07:48
Ответ дляЛінива, не каюсь
а вот нога болит врядли от него
Вы правы нога к антибиотикам не при чем
Мастер Пис• 04 апреля в 07:57
У всс раніше ніколи нічого не боліло, лише з зубом трабли? Нога може боліти і з іншої причини. А ось призначення могло бути інше, якби сказали лікарю про алергію.
Видалення було в стаціонарі? Антибіотик нащо
автор Yanulia_25 • 04 апреля в 08:01
Ответ дляЦикавенная

Дякую вам велике. Почитала теж саме і в мене. Зараз третю таблетку не пила: буду лікарю писати про такі побічні дії.
автор Yanulia_25 • 04 апреля в 08:03
Ответ дляМастер Пис
Так в стаціонарі, назначили антибіотик як після складного видалення, спочатку не пила. Але вчора був 4 день після видалення і мені весь цей час боліло, і біль стала ще більшою, голова почала боліти та і ніздрю вже заклало тому що в мене так до гайморовоі зуб мав вихід. Тому АБ почала пізніше
На циголках• 04 апреля в 08:04
Ответ дляYanulia_25
А чому лікар призначив АБ? Було запалення, гній? Чи у вас загострення пародонтиту?
На циголках• 04 апреля в 08:04
Ответ дляYanulia_25
Гайморову ушивали?
автор Yanulia_25 • 04 апреля в 08:04
Ответ дляМастер Пис
Раніше ніколи не боліли ноги. Це вперше. Зуби вже видаляю вдруге і кожен раз не можу обійтись без АБ. Перший раз був альвеоліт
автор Yanulia_25 • 04 апреля в 08:05
Ответ дляНа циголках
Гайморову ушивали?
Ні сказали просто АБ пропити
автор Yanulia_25 • 04 апреля в 08:06
Ответ дляНа циголках
Лікар сказав було ускладнення треба пити АБ, а так як я не вдома не в Україні тому мені було важко їх зрозуміти і чому саме у них така рекомендація
Весотехник• 04 апреля в 08:46
А чому антибіотик призначили? Є запальний процес?
Без комплексів• 04 апреля в 08:53
Ответ дляБавовна
Если автор раньте не принимала антибиотики,то как раз правильно начать с пенициллинового ряда.
Я погнала• 04 апреля в 08:58
У меня тоже ноги и руки болели от Цефмы. Я ни сидеть, ни лежать, ни стоять не могла. Как артрит и кропивница жуткая. Это ваша индивидуальная реакия и да, такое бывает. Мне не поменяли препарат т к у меня симптомы вылезли к концу третьего дня, а пока попала к врачу, так и лечение закончилось. Назначили Найз, какой-то препарат для снятия интоксикации ( не помню, что-то с кальцием в назании) и мазь от кропивницы. Спустя пару дней прошло.
На циголках• 04 апреля в 09:26
Ответ дляЯ погнала
Глюконат кальцію? Його ще призначають?
Маю рацію• 04 апреля в 09:49
Ответ дляYanulia_25
То випийте протиалергачні якісь, декілька днів попийте. Тільки нормальні якісь, а не формальні фуфломіцини.
Сонячний зайчик• 04 апреля в 13:00
У папы были сильные боли в спине, помогли только блокирующие уколы. И резко начала болеть нога. Оказалось, что образовывается тромб. До этого вообще ничем не болел, лекарств десятилетиями не пил, вел активный и спортивный образ жизни. Почти полгода лечения, слава Богу, все рассосалось . Так что нога может болеть по любой причине.
автор Yanulia_25 • 04 апреля в 13:08
Ответ дляСонячний зайчик
Боже вот это вы меня напугали, про тромб. Я врачу написала она сказала заменить АБ но назначила еще сильнее Клиндамицин, я уже боюсь пить
Я погнала• 04 апреля в 19:14
Ответ дляНа циголках
Глюконат кальцію? Його ще призначають?
Да, оно. Мне назначили))). В комплексе очень хорошо сработало