Тракторні війська• 04 апреля 2025
Кого обрати з трьох чоловіків у 24 роки?
1. Високий, худий, гарне обличчя. Працює в 40 менеджером. Зарплата 60. Є квартира в області. Характер - ʼкраще плюньте, ніж побийте ʼ: завжди в усьому робить мене винною, стає на бік інших людей. Жадібний. Запальний. Любить жіночу увагу. Жорсткий до людей. Обіцяє і не робить дій. З хорошого: Робить хороші компліменти і смішно жартує
2. Маленький, худенький, 34 роки, керівник відділу. Зарплата 60.
Завжди за мене горою, допомагає . Ніжний, мʼякий зі мною. Оберігає і жаліє від всього. Зрозуміла, що подобаюсь, коли відповів у вихідний по не дуже терміновому робочому питанню. Не жадібний. Але впертий. І жорсткий, якщо він щось задумав - то так і буде.
3. Керівник відділу, 26 років. Престижний вуз, своя квартира в Києві, розумний, освічений. Але несерйозний: сьогодні проявляє увагу, завтра ні. Сьогодні пише 24/7 , завтра ні. Дуже легкий на підйом, аж занадто. Звертає увагу на інших дівчат.
Тільки не про гроші• 04 апреля 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Себя опишите)
Дама нарасхват вы не поняли )))
Тракторні війська
• 04 апреля 2025
Ответ дляВесёлая морковка
Себя опишите)
Мені 24, працюю юристом.
Знімаю хорошу квартиру.
Красива, розумна
Знімаю хорошу квартиру.
Красива, розумна
волосатое стекло• 04 апреля 2025
1. Шукайте далі, або того якому 26 дати шанс на рік, не стане серйознішим - див.пункт 1. Хоча вам в 24 теж треба бути легкою на підйом і не дуже серйозною. Радійте життю, майте багато приятелів, не зациклюйтесь
Викачую яйцями• 04 апреля 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Дама нарасхват вы не поняли )))
Ааа, сорі, ще не випила каву)
Поторописька• 04 апреля 2025
Ответ дляТракторні війська
Мені 24, працюю юристом.
Знімаю хорошу квартиру.
Красива, розумна
Знімаю хорошу квартиру.
Красива, розумна
А вони в курсі, що ви їх обирати зібрались?🤭
Ацетилсалициловая кислота• 04 апреля 2025
Ответ дляТракторні війська
Мені 24, працюю юристом.
Знімаю хорошу квартиру.
Красива, розумна
Знімаю хорошу квартиру.
Красива, розумна
Все не те, шукайте ще. Якщо позустрічатися, то останній.
С 34 та 40 літніми ще встигнети позустрічатися, вибирайте по вашому віку
Тракторні війська
• 04 апреля 2025
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Чому?
Мені відношенням найбільше 2 подобається
Тільки не про гроші• 04 апреля 2025
Ответ дляТракторні війська
Чому?
Шо по членам?
Кашка-маняшка• 04 апреля 2025
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ответ дляТракторні війська
Чому?
Тому що у вас немає ні до кого почуттів. Ви як плаття купуєте. То таке, а це таке, сидить наче гарно, але не подобається
Миллениалка• 04 апреля 2025
Ответ дляТракторні війська
Мені 24, працюю юристом.
Знімаю хорошу квартиру.
Красива, розумна
Знімаю хорошу квартиру.
Красива, розумна
Третій. Нащо вам перестарки в вашому віці. Ще гуляти спокійно і обирати
Миллениалка• 04 апреля 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Шо по членам?
Автор 💯 даже голыми их не видела...
Кашка-маняшка• 04 апреля 2025
Автор, объясните, а почему вы вообще первого в список кандидатов включили?
Старый, жадный балабол, который вас унижает.
З вишневого садка• 04 апреля 2025
Вы так спросили кого выбрать , как будто это ваши женихи все, они хоть на свидания звали ?🤭
Тільки не про гроші• 04 апреля 2025
Ответ дляКашка-маняшка
И в ’кандидаты’ надо ещё включить пункт выбора по сексу.
Похоже ничего не было
Кашка-маняшка• 04 апреля 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Похоже ничего не было
Тогда это них..на не выбор.
Редисочка• 04 апреля 2025
Ответ дляволосатое стекло
Так она ему не нужна, какой шанс?😆
Тракторні війська
• 04 апреля 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Звісно
Але я сказала, що поки зайнята
Вони між собою знайомі всі, тому мені треба обрати
Але я сказала, що поки зайнята
ДинамоКит• 04 апреля 2025
Ответ дляКашка-маняшка
Це сто проц. Нащо те луб´я 40 річне дівчинці? Ще наробить їй наслєдніка,а потім дівчинка трястиме цицькою з грудніком вночі над договорами,бо памперси нема за що купити в жаднюги
З вишневого садка• 04 апреля 2025
Ответ дляволосатое стекло
И когда начинать подыскивать мужа начинать в 30?? Мне в 24 уже предлагали некоторые подруги моей мамы « родить для себя», правда я послала . А подруга моя в 24 замуж вышла , сказав « В когда ещё ?»