Завтра не пью• Изменено 04 апреля 2025

Реально прожить месяц на 5800 тысяч семье два взрослых и ребенок?

С вычетом за жилье и оплатой долгов выходит уже второй месяц сумма 5800 на месяц. Это со всем с проездом, питание, одежда и тд. В прошлом месяце у соседей просилауже в конце месяца макароны. Думала в этом будет луче-опять. До лета будет так же.
Девочки на какую сумму вы нормально можете прожить?
Чарочка діда• 04 апреля 2025
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
а вы трусы за месяц снашиваете?
и носки?
их стирать можно, подсказка
Підказка,ви з вашим XXL начепіть на себе труси S, і шкарпетки візьміть на пару розмірів менше.
Друга підказка: діти ростуть, особливо на літо....
ЗавЛабСнаб• 04 апреля 2025
Ответ дляСіточка
Ви зараз всі теми Тані перерахували))
Тут, как видите, и без Тани и Людки достаточно других «трудно очень». И сочувствующих им на 12 страницах.
И никого не смущает странная позиция автора «будем все идти на дно, но не брошу своего конченого бизнесмена».
Даже, если история придуманная, показательно, как такому тут понимающе сочувствуют.
Сіточка• 04 апреля 2025
Ответ дляПросто каралева
Карп, скумбрія і оселедець, по факту, зовсім не дешевше обхаяної вами курячої гомілки. Тож яка різниця? Ви купуєте рибу. Вони купують курку. Гроші та самі. Просто у вас буде уха, а в них бульйон аосеоедеуь Матіас і бюджет цієї сім´ї але не виписується. Невже це незрозуміло?
Ніхто курку не заяв, вам щось привиділось, я особисто її не їм
Сіточка• 04 апреля 2025
Ответ дляПросто каралева
О, вже передачу від родичів під´їхали... Виявляється і сип треба, просто безкоштовний десь взяти. Що ви тут людей вчите? Ваш раціон не те що в 5800 на трьох, хоч би в таку суму на вас одну вліз.
Про безкоштовний - то ви щось від себе придумали
Elena-eedc• 04 апреля 2025
Ответ дляВикачую яйцями
Я в теме была утром.
Сейчас прошлась по ответам автора.
И она спалилась на уточнениях
Мне начхать на темы автора, но все мы люди - повелись. Больно за ответы.
сама себе прекрасная• 04 апреля 2025
Ответ дляМояХатаЗкраю
Явно пішов не за гривнею, а за бронью... Тому чоловік там судячи з опису автора, тільки за себе переживає... триматися там немає за що
Ну в нас завод з бронею. І чоловіки по 15тис не отримують
Сіточка• 04 апреля 2025
Ответ дляПросто каралева
Я в менше вкладаюсь.
Сьогодні і мене був обід рисова каша з тушкованою морквою.
Сніданок кава і смажене яйце
Вечеряти мабуть не буду, або доїм апельсини, бо дитина не їсть, а до завтра він не лежатиме.
Приблизно так щодня. Інколи на сніданок кава з моцарелою, на обід суп або борщ, чи капуста тушкована з квасолею.
Порахуйте скільки я продаю на день.
Сіточка• 04 апреля 2025
Ответ дляМира всем
Ви про молочку писали, що не їсте, а тут вже тьотя вас годує. Я молочку купляю домашню, смалець не можу їсти, як і сало щодня
Молочку не їм магазинну, на базарі гидую купувати. Тьотя передає раз в кілька місяців, ми передаєм їй гроші за продукти.
nennsi• 04 апреля 2025
Ответ дляЗавЛабСнаб
О, еще одна отличительная особенность таких тем - их авторам ВСЕГДА мешает работать какая-то травма, недуг или увечье. Что им мешало работать, зарабатывать и делать запасы ДО того, как произошел несчастный случай, как правило, автор умалчивает.
то це ж таке.як не х короткий то майка довга.де дача.де закрутки.де в сезон овочі з погреба.я автору не вірю після’макарони по сосєдям ходіла’
Джага Джага• 04 апреля 2025
Зараз що б більш менш жити в Україні та щось можна було відкласти, зарплата на одного має бути 1 тисяча доларів в місяць.Дуже дороге нам зробили житя в Україні.Ціни аналогічні тим,як в європі.Крім цін на оренду житла.Але вона теж космічна.
nennsi• 04 апреля 2025
Ответ дляВикачую яйцями
Я в теме была утром.
Сейчас прошлась по ответам автора.
И она спалилась на уточнениях
тріль вона.якась тю тю
nennsi• 04 апреля 2025
Ответ дляНоу коммент
Чомусь не вірю, що єдине житло можна продати для початку бізнеса. Тобто ти їм ніколи не займався, і тут зразу ж продав квартиру? І що означає прогорів? Закупив товар і що? Де тепер цей товар? Чому не продає?
то ж да.
Джага Джага• 04 апреля 2025
В Україні нам зробили ціни такі як в деяких європейських країнах, але в європейських країнах зарплата вища і економіка працює.
nennsi• 04 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
ой да прям.
nennsi• 04 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
ага.ціни на бьюті медицину житло ветеринарію там бачили?у нас дешевше в рази
Джага Джага• 04 апреля 2025
Ответ дляnennsi
ой да прям.
Ну тисяч 25 - 30 точно.Це якщо сам живеш.Живеш а не існуєш.
Джага Джага• 04 апреля 2025
Ответ дляnennsi
То порівняли нас з європою там і зарплати і рівень життя в рази вищий.В Америці до прикладу мінімальна година роботи - 600 грн.
nennsi• 04 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
ага порівняю.300 тис євро однушка
nennsi• 04 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
їдьте туди і вкалуйте.
Джага Джага• 04 апреля 2025
Ответ дляnennsi
їдьте туди і вкалуйте.
Я б поїхав.Дасть Бог,поїду.Якщо так буде правильно і потрібно.
Швендяю містами• 04 апреля 2025
Ответ дляСіточка
Я в менше вкладаюсь.
Сніданок кава і смажене яйце
Порахуйте скільки я продаю на день.
На вашому прикладі згадала колишню знайому. В обід 2 яйця, ввечері доїдала за 3-хлітньою дитиною, сама окремо не їла, чекала, шо залишиться. Якщо нічого, то не вечеряла, економила. Назбирала фін.подушку і на авто. Років з 10 вона так жила. Не знаю, це гарний приклад чи є сенс в такому житті
Рогнеда Карповна• 04 апреля 2025
Заморожені овочі 39 грн
крупа від 11 грн
борошно 17
картопля 28
олія 65

І це в магазинах, а на базарі ще дешевше
Сіточка• 04 апреля 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Реально.
Зробити великий закуп продуктів по акціям. Купити мʼясо в Метро, в Сільпо бувають знижки, де свинина 160-170 гривень за кг, курка гривень по 80, хек, оселедець взяти.
Але треба готувати : котлети, млинці, зрази, голубці, бургери. Яйця зараз трохи дешевші.
Оце нік вам дістався
Сіточка• 04 апреля 2025
Ответ дляШвендяю містами
В мене з фінансами все добре.
А за казки про ’доїдала за дитиною, наекономила на машину’ дякую, повеселили.
Апельсин я доїла, бо дійсно викидати шкода, не люблю викидати їжу. Також можу випити соку або солодкого чаю і вже не мати бажання їсти. Це легко, якщо усвідомити що їжа не сенс життя, а його ресурс
Весёлая морковка• 04 апреля 2025
Ответ дляДолькиКабана
Что вы прикидываетесь, сады не работают, в которых нет укрытия
У нас на районе до войны было 7 садов, а теперь 2 только, и куда деть ребенка, чтоб выйти работать?
Устати, там где не работают сады, и со школьной продленкой проблемы. Проблемы с продленкой, в принципе, везде, потому что укрытие не может вмещать всех учеников школы (это примерно 1500-2000) человек. Поэтому продленкой приходится жертвовать
Весёлая морковка• 04 апреля 2025
Ответ дляТумба-юмба
а вы делаете запасы? я, например, нет - зачем, если все есть в магазине? Думаю, многие рассуждают так же. Да и насколько тех запасов хватит / где их хранить?
В магазине в е есть, но у автора нет денег это купить. Вот в чем, собственно, проблема. Для таких людей купить три пачки гречки по скидке, а не одну зайдя в магазин после работы по любой цене, это экономия. В принципе для всех экономия, но не все об этом задумываются ввиду разных финансовых положений.
МояХатаЗкраю• 04 апреля 2025
Ответ дляjabka ya
Яйця то дорого (( Якщо по 3 яйця в день дорослому та 2 дидитині то на місяць вже 2 тисячі. Скоріш всього краще мішок картоплі, і її жарити/варити...
Яйця в готовку, а не окремо. Наприклад, в млинці...Я готую, наприклад, швидку пицу на сковорідці, тісто- два яйця, молоко з водою, борошно, сіль, розпушувач. На основу головне томат, все одно який, і потім все що є. Це на дві сковорідки- мені на двох дорослих і дитину (але їсть більше дорослих- 15 років, хлопчик). Але завдяки сиру то буде дорого, не завдяки яйцям... Також роблю омлет з трьох яєць теж троїм, де знову ж таки молоко, вода, трохи борошна. Головне добре взбити міксером и на хорошу пательню під кришку. Можна туди трохи сиру і буде вау. Теж намагаюсь крутитись та щось постійно думати по їжі, підліток хоче їсти, а їсть дуже не все (є проблеми, син з аутизмом). Теж фінанси зараз не дуже. Але звичайно не такий край як у автора.
ReintTycha• 04 апреля 2025
Так.
800- на дорослих членів сімї.
5000- на дитину
МояХатаЗкраю• 04 апреля 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Ну поки він основні гроші таки приносить. І автор мудака не кидає.
Але батьки не мають не доїдати, щоб дитина поїла шоколадок і покаталася на каруселі. Дитина - не пуп землі і не центр сім´ї
Судячи за все, зараз як раз дитина там зв´язка і без неї автор вже б ту лямку не тягнула... І справа не в батьках, а в батьку, який сам створив проблему але не хоче її вирішувати за рахунок самого себе. І чого дитина повинна потерпати від дій такого батька, для мене то незрозуміло. Співчуваю вашій дитині, якщо для вас штани навіть ось такі головніше дитини.
ReintTycha• 04 апреля 2025
Польща.
Коли дитина не має нормального сніданку.
Одягу.
Підключається школа і опіка.
І дитину забирають в інтернат.
І то правильно