Мучить совість. Зараз багато мам водять дітей на професійну фотосесію
Я донечку водила на зимову,новорічною. Вона була у захваті. Хороший проект ,візажист,фотограф,локації . Пропонували на днях весняну фотосесію. 3000
Відмовилася. Донечка поїхала до бабусі вчора. Сьогодні знову писали,уже фотосесія за 1700 з макіяжем і сукнями ,так як хтось відмовився в останній момент. Чомусь відчуваю себе зрадницею для дитини. Що пожаліла ці кошти і не дала шанс донечці знову відчувати себе маленькою принцесою.
Veronika_100k• 04 апреля 2025
Не будет фотосессии, вы всё равно найдёте повод в чем-нибудь себя обвинить.