Бутербродница• 04 апреля в 18:48
Він мене не поважає? Ваш погляд на ситуацію
Познайомились в колі друзів з чоловіком. Мене привела туди подруга. Він проявляє ініціативу, спілкування, компліменти, я вже думала, що щось буде, але він ніби просто глумиться наді мною.
Коли його друзі жартують наді мною, він не вступається. Коли говорить щось неприємне, і я говорю, що мені це неприємно, він сміється дивлячись мені в очі , стукає по плечу свого друга і питає ʼну що, я говорив таке? Бачиш , ніхто не пам’ятає крім тебеʼ
А я точно пам’ятаю що він таке говорив. Коли мені неприємно знову і говорю, він просто сміється прямо мені в обличчя, навіть коли я плачу.
Він тупо не сприймає серйозно мої слова.
Сміється наді мною разом з усіма.
Пише , і те відчувається з якимся підтекстом. Ніби несерйозно.
Але в той же час і турбується про мене.
Не розумію його поведінки, ніби і хороше є, але і поганого вдосталь.
Пропонувала припинити спілкування, каже, що не хоче.
Мені боляче і я не розумію, чим заслуговую на таке ставлення.
Сміється наді мною разом з усіма.
Але в той же час і турбується про мене.
Админко• 04 апреля в 18:49
Мне только одно непонятно - зачем вы ходите туда где над вами смеются?
Бутербродница
• 04 апреля в 18:50
Ответ дляАдминко
Заради нього. Я все терпіла заради нього.
Оцененная• 04 апреля в 18:51
Вам 20? Бо якщо ні, то може бути пізно вже щось пояснювати. Ви самі як би відповіли на своє питання про повагу?
празники не помню• 04 апреля в 18:51
Ответ дляБутербродница
А тепер спробуйте щось зробити заради себе.
Наприклад, перестаньте спілкуватися з цими людьми
Оцененная• 04 апреля в 18:51
Ответ дляБутербродница
А, ну тоді все ок
котопёс• 04 апреля в 18:51
Ответ дляАдминко
Виходячи із тексту то може в школі автор навчається, якось серед дорослих такого спілкування я собі не уявляю
Бутербродница
• 04 апреля в 18:52
Ответ дляОцененная
Мені 26.
Він мене не поважає і має за пусте місце. Навіть поваги просто як до дівчини немає
Оцененная• 04 апреля в 18:52
Ответ дляБутербродница
Мені 26.
Ну то маєте відповідь
Без комплексів• 04 апреля в 18:53
Ответ дляБутербродница
А почему именно сейчас задумались уважает ли?
Не уважает. Нравится делать больно морально.
Пухнасті штани• 04 апреля в 18:53
Он беспокоится и вы плачете не вяжется совершенно!
Кто он вам? Вы встречаетесь? Единственный мужчина в мире, чтоб это терпеть?
Техпаспорт на медузу• 04 апреля в 18:54
Зачем вы с этими моральными уродами общаетесь? Они вас ВСЕ абсолютно не уважают. А мужичок этот вообще дно
Админко• 04 апреля в 18:56
Ответ дляБутербродница
Зачем?
Автопортрет нурофена• 04 апреля в 18:56
Почитайте про газлайтинг, все дуже типово, чоловік себе тішить принижуючи вас
Админко• 04 апреля в 18:56
Ответ дляБутербродница
Мені 26.
Ок. Раз вам нравится, то можете продолжать
Техпаспорт на медузу• 04 апреля в 18:57
Ответ дляАдминко
Только хотела так и написать. Опередили меня
Я_и_моя_собака• 04 апреля в 19:00
Ответ длякотопёс
Полностью маргинальное общество(((
Без комплексів• 04 апреля в 19:00
Ответ дляБутербродница
Мені 26.
Так тут или терпеть или нет, другого не дано. Для чего главное.
У меня подруга так вначале слова насмешки терпела, потом блюда на голове были, не так приготовленные, она смеялась, разряжала обстановку. Любила страх. Может и у вас последний вагон и в этом духе
НуКаНаКа• 04 апреля в 19:01
Ответ дляБутербродница
Мені 26.
Але ви його любите попри все?
Я_и_моя_собака• 04 апреля в 19:04
Мой взгляд на ситуацию:
1. Вы себя не уважаете настолько, что готовы втоптать в грязь.
2. Нормальных понятий об отношениях между мужчиной и женщиной не имеете.
3. Вам нужно книжки умные читать и развиваться. На 26 лет Вы очень слабенькая ментально.
дякую аж підскакую• 04 апреля в 19:09
Ответ дляБутербродница
А зачем?
Кидстаффовка• 04 апреля в 19:29
Ответ дляБутербродница
фу.
ХаДиДиШь• 04 апреля в 19:35
Ответ дляБутербродница
За помните одно правило : что-то делать нужно только ради себя. Вот сейчас ради себя нужно послать его накуй