размахер• Изменено 05 апреля в 04:04
Ще хтось планує вагітніти у ці часи?
Я реально. Багато хто відкладав-відкладав і у цьому році бачу багато знайомих вагітніють ( 30+) не зважаючи ні на що.
Це така сильна жага до життя і інстинктів? Чи просто втомились чекати закінчення війни і будь що буде?
Мамин тріль• 05 апреля в 05:00
Друге, хтозна коли те закінчення буде і як далі складеться, а ми досить дорослі, якщо не найближчі пару років - то уже ніколи. Ми у відносно спокійному місці, у чоловіка бронь. Так, ніхто не знає що далі і коли це все закінчиться, але ніхто не знав що далі і 3 роки тому, ті, хто народжував у лютому-березні 2022 і подумати не могли, в яких умовах вони народжуватимуть, явно не це входило в їх плани.
Бегущаяпо• 05 апреля в 05:16
Ответ дляразмахер
Я кажу що справа ще у відповідальності. Вірогідність зламати життя в Україні ще висока, а народжувати наче ніхто ні від кого не вимагає. Чого це стало чимось що треба зробити конче не зважаючи на небезпеку?
Може вони виїдуть, ви ж не в курсі життя людей
Ручки-Крючки• 05 апреля в 05:45
Я планувала до війни. Але зараз це нереально, на жаль. В мене можливість тільки еко. Чоловік вже три роки на фронті, і на жодні протоколи його не відпустять. Здоров´я моє за ці три роки посипалось на стресі, треба відновлювати. Вік - 38, і гінеколог вже дивиться на цю ідею скептично. Буде вже як буде.
Сонечко• 05 апреля в 05:45
За час війни бачу величезну кількість немовлят. Дехто вже другого чекає.
Ответ дляразмахер
Вы о чем.У моих детей прекрасное обеспеченное счастливое детство в Украине.Старший знает,что где то война.Но у нас же спокойно ,страна то большая
вкрации• 05 апреля в 06:46
Ответ дляLove_Love_Love_
Я вам більше скажу, моя подруга вагітна зараз, чоловік американець жити і народжувати вони вирішили в Україні
Як цікаво, історія як і у моєї подруги, а в якому місті в Україні хочуть жити?
Love_Love_Love_• 05 апреля в 06:46
Ответ длявкрации
В Ірпіні
Ангелок з ріжками• 05 апреля в 06:55
У меня есть один ребенок, и я понимаю что всю ответственность несу за него, и второго не хочу пока нахожусь в Украине, слишком опасно.
Чудо в декрете• 05 апреля в 07:37
Ответ дляnennsi
Когда то одну девочку гнобили и обзывали прости господи,что в 16 лет родила,когда ее одноклассницы аборты клепали.Итог-одноклассницы пожизненно бесплодны,а у девочки все отлично.Не страшно стать мамой в 16 лет,страшно не стать ею вообще.
Ого, прям одноклассницЫ и бесплоднЫ)
Я Головна• 05 апреля в 07:46
Не могу сказать что очень планировала, но сейчас беременна 28 неделя. Тяжело, я не думала что будет настолько. Мне 36, муж на фронте, , родители больные и свекровь тоже, все на мне.
Сиреневенькая• 05 апреля в 07:50
Какая вагитнисть, в Украине ? Тут бы хотя-бы самой выжить физически, морально и материально
Кошка Мурка• 05 апреля в 07:58
Ответ дляразмахер
Може ви і праві. Але все одно мені дивно. Реально, наче людей загалом не торкають події і те що коїться, не тільки в Україні, але ж у світі теж, хоча у нас справи гірше
Жизнь одна. У меня были мысли вырастить дочку и создать новую семью и родить еще ребенка. Но в тот же год, как она съехала жить отдельно, у меня начался климакс. Вы думаете это легко, понимать, что жизнь заканчивается?
Знову Я• 05 апреля в 08:13
Це «часікі тікають, мама хоче онуків, стакан води» і все таке. Навіть тварини в стресі не розмножуються. А люди несхвалення соціуму бояться більше, ніж смерті.
Акуна_Матата• 05 апреля в 08:14
В войну никогда. Моя прабабушка родила мою бабушку до войны, а её сестру- через 9 мес. После окончания. Не считаю 3- 4 года, даже 5 чем то таким долгим .
Не понимаю тех кто тянет до 40 а потом кричит что возраст жмёт. С каждым годом после 30 и так понятно что время начинает уходить.
НеГолосую• 05 апреля в 08:23
Нет не планирую и не знаю кто планирует, хотя нет одна была пара, но там 3й и понятно зачем
Знову Я• 05 апреля в 08:24
Ответ дляразмахер
Бо люди інфантильні. Вони народжують не тому, що хочуть виростити нову людину, а тому, що ця дитина виконує функцію: тепер у жінки є алібі «я не себе рятую, я дітей»; вік підходить, як же я не народжу, не народила - не жінка; батьки хочуть онуків, чоловік хоче виглядати батьком, тому йому потрібна лялька, допомагають відкосити чоловікові, хочуть відчувати себе героїнею; дитина -єдиний спосіб самореалізації, більше вона нічого не вміє - причин безліч. І це все сильніше за інстинкт самозбереження і відповідальність.
Марфа Українівна• 05 апреля в 08:25
Ну мы вот выехали в 22 году семьей. Муж сразу нашел работу (уже в марте работал)
Работал себе, все было нормально. Мы чуть обжились, время идет. Решили еще один раз (последний) сходить в декрет.
Год у нас ничего не получалось. А в январе я узнаю что беременная. И в том же январе мужа увольняют. Увольняют по сокращению, за 2 месяца предупредили. Но кому от этого легче?
Так что никто, нигде не застрахован от потрясений.
Надеюсь муж найдет новую работу (уже есть варианты - он пока думает)
ПадаюВреверансах• 05 апреля в 08:25
Ответ дляразмахер
Ну, я мріяла про третю дитину. По розрахункам нашим цей період прийшовся на війну. Я все ще жду, відкладую. Але мені 37 і лишилось максимум рік подумати. Якщо за цей рік нічого не вирішиться з війною, то мрія лишиться тільки мрією
ПадаюВреверансах• 05 апреля в 08:29
Ответ дляразмахер
Я не кажу, що моя мама дуже відповідальна. Ну то живу вже то життя, дякуючи батькам. А що далі, не знаю, багато вже неприємностей
А не пробували позитив шукати якийсь в житті?
Вам дуже не вистачає оптимізму. Так жити дуже важко це життя.
Бо зараз одні складнощі, після війни другі. Не народить жодної дитинки і не реалізувати материгські інстинкти тільки через страх, то теж не правильно
ПадаюВреверансах• 05 апреля в 08:31
Ответ дляразмахер
У моєї бабусі було стабільне, комфортне життя коли вона народжувала) На роки війни у мене не попадали ні бабусі, ні прабабусі, які народжували б
Я розумію, що то просто лотерея
Коли уе у бабусь наших було комфортне життя? Я як подумаю наскільки нещасні жінки були того покоління, то дурно робиться
ПадаюВреверансах• 05 апреля в 08:33
Ответ дляСонечко
Ну, про величезну кількість ви загнули. По мтатистиці мало народжується. Роддоми пусті
Мама Чели• 05 апреля в 08:33
Ответ дляразмахер
Та я не знаю
Якось стрьомно
Ну вам може ок з США, а я саме про тих хто в Україні
Якось стрьомно
Тю, мои невестки беременные, одна за войну второй раз уже.
АсобеннАя• 05 апреля в 08:46
Знайома дівчина народила місяць тому, хоча ще 1.5 року тому повернулася з війни та казала, що ніяких дітей в цей жахливий світ. Потім одружилася, а тепер вже синочок
Треба підробіток• 05 апреля в 08:49
Три сусідки 30+ народили третіх дітей у цьому році.
Ще декілька молодих дівчат бачу з візочками на комплексі.
Малюків реально мало.
Все до блиску• 05 апреля в 08:51
Ответ дляНамазюкана нішою
Люди просто эгоисты
Та страшне. Особливо, в Ужгороді і Чернівцях. Хіба там зараз до того?