размахер• Изменено 05 апреля в 04:04

Ще хтось планує вагітніти у ці часи?

Я реально. Багато хто відкладав-відкладав і у цьому році бачу багато знайомих вагітніють ( 30+) не зважаючи ні на що.
Це така сильна жага до життя і інстинктів? Чи просто втомились чекати закінчення війни і будь що буде?
З понеділка на дієті• 05 апреля в 12:54
Ответ дляразмахер
Може ви і праві. Але все одно мені дивно. Реально, наче людей загалом не торкають події і те що коїться, не тільки в Україні, але ж у світі теж, хоча у нас справи гірше
Торкають. І навіть в ці часи люди хочуть бути максимально щасливими, наскільки це можливо за таких умовах. Війна вже триває 3 роки. Для когось це вирок і втрачена остання можливість, а хтось не хоче її втрачати.
Моєму малюкові рочок. Мені 39,5. Намагались завагітніти з моїх 33. Якби стали чекати на закінчення війни, то малюк вже б ніколи не народився….
Ліньки гуглить• 05 апреля в 13:08
Ответ дляразмахер
Ну знаєте війна то таке не «щось»
Може все скінчитися і не передбачувано
Це мені нагадує, як чоловік обіцяє усього, жениться, а там як буде так і буде, і нічого що немає ні хати, ні збережень, ні на що кормити сімʼю. А де відповідальність?
Моя бабуся казала, що діти і у війну народжувалися. Це була її відповідь моїй сестрі, яка не хотіла мати дітей, бо чоловік мало заробляв.
автор размахер • 05 апреля в 13:19
Ответ дляЛіньки гуглить
Аргумент так собі
Те що щось робиться не значить що це ок. Що цим дітям може дати сімʼя у яких грошей ну зовсім впритик навіть на себе?
культУра• 05 апреля в 13:28
Ответ дляНамазюкана нішою
Люди просто эгоисты
Люди те же животные, живущие инстинктами
ДлинноНожка• 05 апреля в 13:41
Ответ дляразмахер
Може не дуже тривожні, не бояться що з ними чи дітьми може у будь яку хвилину щось на кшалт сьогоднішнього статися?
Якщо перестануть розмножуватись, то ми вимремо. Я розумію людей, які вагітніють зараз. Якби не мала дитини, то теж би вагітніла.
Освічую темряву• 05 апреля в 13:52
Я народила в 1992 році. Не шкодую я і дитина щаслива. То що не так, з народженням в цьому році?
Освічую темряву• 05 апреля в 14:19
Ответ дляразмахер
Аргумент так собі
Іноді більше, ніж мати що всі гроші вкладає в дитину. Бо гроши за які все можна купити це відсутність досвіду.
Подвійна веселка• 05 апреля в 14:25
Ответ дляразмахер
А вам ваших,рожденных до войны значит не жалко,правильно понимаю?
Аноним_1857• 05 апреля в 14:52
Да, планирую через год-два
Аноним_1857• 05 апреля в 14:53
Ответ дляразмахер
Аргумент так собі
А что им надо давать такого особенного?
Любви вам!• 05 апреля в 16:53
Ответ дляразмахер
Цікаві люди) ну буває
То я на фоні інших дуже тривожна виходить
Я вас підтримую.
Не зацілована• 05 апреля в 17:02
Народила останню , третю дитину 9 міс тому. Більше не планую.
Чоловік списаний зі служби після важкого поранення ( тому дитину народили не для відстрчки).
Якось так
Не зацілована• 05 апреля в 17:09
Ответ дляLove_Love_Love_
В Ірпіні
Ми теж в Ірпені
Не зацілована• 05 апреля в 17:15
Ответ дляВарена цибуля
В мене є друзі. Які за війну народили 3 дітей.
Бідний організм жінки. Хіба що там одна двійня
Не зацілована• 05 апреля в 17:17
Ответ дляВарена цибуля
Троє родів. Першу народила у вересні 2022. Третю у лютому 2024.
Це не реально. Самі порахуйте )
Не зацілована• 05 апреля в 17:19
Ответ дляВарена цибуля
Навіть якщо вмі були 7 місячні і секс був після пологів через 2 міс.
Варена цибуля• 05 апреля в 18:06
Ответ дляНе зацілована
Це не реально. Самі порахуйте )
Дійсно протупила. Вона оце недавно народила. В кінці лютого цього року. А це вже ж 2025
Намазюкана нішою• 05 апреля в 19:35
Ответ длякультУра
У людей нет инстинктов, читайте больше
Мerida• 05 апреля в 20:55
Мне 38, как долго ждать? Вы знаете, когда уже будет хорошо? Я - нет.
Гл. Амурная• 05 апреля в 21:50
Ответ дляРучки-Крючки
Я планувала до війни. Але зараз це нереально, на жаль. В мене можливість тільки еко. Чоловік вже три роки на фронті, і на жодні протоколи його не відпустять. Здоров´я моє за ці три роки посипалось на стресі, треба відновлювати. Вік - 38, і гінеколог вже дивиться на цю ідею скептично. Буде вже як буде.
Чоловік потрібен для ЕКО усього один раз, здати біоматеріал, все. Питання в тому, через що вам доведеться пройти. 38 років самий час бігти на ЕКО. Для військовослужбовців є державна програма, безкоштовна. Ви по віку проходите.
Гл. Амурная• 05 апреля в 21:53
Ответ дляВсе до блиску
Можливість і бажання - різні речі. І не хотіти, коли можеш - сильно відрізняється від не хотіти, коли не можеш.
Хто ще в другу категорію не перейшов - можуть собі дозволити сумніватись, відкладати і дивуватись іншим на форумі)
Дуже влучний коментар!
Ручки-Крючки• 05 апреля в 21:56
Ответ дляГл. Амурная
Дякую, я в курсі. А ще я в курсі, що саме в потрібний день він може не приїхати або бути на завданні. В нього дуже специфічні і складні задачі. Та й не зациклені ми на дітях, чесно кажучи. Є - добре. Немає - теж непогано.
Гл. Амурная• 05 апреля в 21:58
Ответ дляРучки-Крючки
Так, біоматеріал може бути заморожений. В будь-який день він може здати біоматеріал. І, в принципі, можна в багатьох містах України, потім транспортувати. Ви можете здати яйцеклітини окремо в своєму місті, заморозити.
Та ви самі написали, що не хочете дітей.
Ручки-Крючки• 05 апреля в 22:02
Ответ дляГл. Амурная
Не те, що не хочу. Просто індиферентна до їхньої присутності чи відсутності в нашому житті.