размахер• Изменено 05 апреля в 04:04

Ще хтось планує вагітніти у ці часи?

Я реально. Багато хто відкладав-відкладав і у цьому році бачу багато знайомих вагітніють ( 30+) не зважаючи ні на що.
Це така сильна жага до життя і інстинктів? Чи просто втомились чекати закінчення війни і будь що буде?
Love_Love_Love_• 05 апреля в 04:06
А ви знаєте скільки ще чекати?
Що значить: така сильна жага до життя і інстинктів, в людей одне життя, вони не можуть його відкласти.
автор размахер • 05 апреля в 04:06
Ответ дляLove_Love_Love_
А ви знаєте скільки ще чекати?
Та я не знаю
Якось стрьомно
Ну вам може ок з США, а я саме про тих хто в Україні
Намазюкана нішою• 05 апреля в 04:09
Люди просто эгоисты
автор размахер • 05 апреля в 04:10
Ответ дляНамазюкана нішою
Люди просто эгоисты
Може не дуже тривожні, не бояться що з ними чи дітьми може у будь яку хвилину щось на кшалт сьогоднішнього статися?
Чтооооооооооо?• 05 апреля в 04:15
Ответ дляразмахер
Вдалого часу не буде ніколи. Завжди щось заважатиме.
автор размахер • 05 апреля в 04:17
Ответ дляЧтооооооооооо?
Ну знаєте війна то таке не «щось»
Може все скінчитися і не передбачувано
Це мені нагадує, як чоловік обіцяє усього, жениться, а там як буде так і буде, і нічого що немає ні хати, ні збережень, ні на що кормити сімʼю. А де відповідальність?
Love_Love_Love_• 05 апреля в 04:18
Ответ дляразмахер
Ну знаєте війна то таке не «щось»
Може все скінчитися і не передбачувано
Тобто ви пропонуєте людям жити в страху і знаючи що у них ніколи не буде дітей?
Чтооооооооооо?• 05 апреля в 04:21
Ответ дляразмахер
Ну знаєте війна то таке не «щось»
Може все скінчитися і не передбачувано
Клімакс може прийти раніше закінчення війни і що тоді? А так у людини є шанси. Всі не можуть загинути. Хтось та й виживе. Навіть в мирні часи діти гинули чи кішка задушила чи собака зарвала чи втопились чи струмом вдарило. Але ж люди розмножувались.
автор размахер • 05 апреля в 04:21
Ответ дляLove_Love_Love_
Я кажу що справа ще у відповідальності. Вірогідність зламати життя в Україні ще висока, а народжувати наче ніхто ні від кого не вимагає. Чого це стало чимось що треба зробити конче не зважаючи на небезпеку?
Love_Love_Love_• 05 апреля в 04:23
Ответ дляразмахер
Тому що люди хочуть жити, хочуть продовжувати свій рід, хочуть бачити своїх дітей.
Це те саме, якби ви питали чому всі масово не виїхали з України, всі в кого є діти, в кожного своя причина.
автор размахер • 05 апреля в 04:23
Ответ дляЧтооооооооооо?
Може ви і праві. Але все одно мені дивно. Реально, наче людей загалом не торкають події і те що коїться, не тільки в Україні, але ж у світі теж, хоча у нас справи гірше
Чудо в декрете• 05 апреля в 04:23
Ответ дляразмахер
Ну ви залишились в країні? Не злякались
Директор Пляжу• 05 апреля в 04:24
Не планую. уже є діти
Море_море_я_скучаю• 05 апреля в 04:24
я не планировала, но так вышло. Но я не в Украине
Love_Love_Love_• 05 апреля в 04:24
Ответ дляразмахер
У вас є діти?
автор размахер • 05 апреля в 04:24
Ответ дляЧудо в декрете
Ну ви залишились в країні? Не злякались
Я б виїхала
Але у мене тут чоловік, батько, брат
Ні. Немає можливості усіх кинути на жаль
автор размахер • 05 апреля в 04:25
Ответ дляLove_Love_Love_
У вас є діти?
Ні. Я планувала, але тепер не хочу, не з сьогоднішнього дня, а взагалі вже пару років
Чудо в декрете• 05 апреля в 04:25
Ответ дляразмахер
Я б виїхала
Але у мене тут чоловік, батько, брат
От бачите. Отак і нова людина може жити, як ви.
Love_Love_Love_• 05 апреля в 04:26
Ответ дляразмахер
А хтось хоче, доя когось це мрія всього життя.
автор размахер • 05 апреля в 04:27
Ответ дляЧудо в декрете
Я б не хотіла, щоб моя дитина, якщо вона б була, так жила, чесно. Не в умовах матеріальних справа, а в моральних і ситуації у країні.
Жити то може звичайно, але багато АЛЕ
автор размахер • 05 апреля в 04:28
Ответ дляLove_Love_Love_
Напевно тому і народжують)
Чудо в декрете• 05 апреля в 04:28
Ответ дляразмахер
Жити то може звичайно, але багато АЛЕ
Ну ваша мама мабуть теж таке не планувала) але сталося що сталося. Якщо б ви народили до війни, то.. ви ж розумієте)
Love_Love_Love_• 05 апреля в 04:31
Ответ дляразмахер
Жити то може звичайно, але багато АЛЕ
Я вам більше скажу, моя подруга вагітна зараз, чоловік американець жити і народжувати вони вирішили в Україні
автор размахер • 05 апреля в 04:32
Ответ дляЧудо в декрете
Я не кажу, що моя мама дуже відповідальна. Ну то живу вже то життя, дякуючи батькам. А що далі, не знаю, багато вже неприємностей
автор размахер • 05 апреля в 04:33
Ответ дляLove_Love_Love_
Цікаві люди) ну буває
То я на фоні інших дуже тривожна виходить
Чудо в декрете• 05 апреля в 04:34
Ответ дляразмахер
Ну і бабуся ваша теж, не дуже відповідальна, виходить?)
Love_Love_Love_• 05 апреля в 04:36
Ответ дляразмахер
Цікаві люди) ну буває
Звісно що такі новини як сьогодні вони зводять з розуму, нормальна психіка не може це сприймати спокійно, а так три роки з тривогами….
автор размахер • 05 апреля в 04:37
Ответ дляЧудо в декрете
У моєї бабусі було стабільне, комфортне життя коли вона народжувала) На роки війни у мене не попадали ні бабусі, ні прабабусі, які народжували б
Я розумію, що то просто лотерея
Чудо в декрете• 05 апреля в 04:39
Ответ дляразмахер
Я розумію, що то просто лотерея
Цікаво, прабабусі якого року народження…
Вмію заміряти найкраще• 05 апреля в 04:42
Думаю об этом, скорее всего придется выезжать. Ходить беременной, рожать и ухаживать за маленьким ребенком под ракетами это ад