Я не Тролль• 05 апреля 2025
Що вас сьогодні порадувало
Просто хочеться щось позитивного
не пишіть "нічого" чи новини
Я сьогодні наїлась круасанів. Не прям порадувало. але в моменті було непогано. Враховуючи, що я слідкую за харчуванням і нічого такого не їла вже місяці 3
не пишіть "нічого" чи новини
Крошечка-хаврошечка• 05 апреля 2025
Нихера уже не радует... хоть нажрись, хоть напейся. Пытаюсь себя вытянуть-не получается
Я не Тролль
• 05 апреля 2025
Ответ дляСтрекозей
Отримала футболку, на яку нанесли малюнок, що я сама намалювала.
о, точно. хотіла таку ж штуку зрбити
Пишу, не читаю• 05 апреля 2025
Вчорашні шашлики, яких залишилось багатенько. Сьогодні нічого не готую.
Белая и пушистая• 05 апреля 2025
Я зробила рожеві млинці з буряку. Такі класні 😍 показувати не буду, я антиінстаграмні фото роблю
Відірву та викину• 05 апреля 2025
Купила классную типа кофту, наелась сала с чесноком и специями, хорошо поспала днём, съела вкуснейшую грушу, пообщалась с друзьями в реале и в чатике, у всех все хорошо! И вообще жизнь кайфовая)))) А ещё чуть не забыла, у меня был из окна фантастический рассвет сегодня и красивейший кассир выдал мне утром денежек из банкомата. Фотку добавлю))
Я не Тролль
• 05 апреля 2025
Ответ дляПишу, не читаю
о, я теж шашликам би пораділа
Пліткарка• 05 апреля 2025
Ответ дляБелая и пушистая
А відчувається смак буряку?
Стрекозей• 05 апреля 2025
Ответ дляЯ не Тролль
о, точно. хотіла таку ж штуку зрбити
Зробіть обов´язково!
Love_Love_Love_• 05 апреля 2025
Порадувало то що я з першого разу знайшла якісні футболки на аліку і дівчата тут це підтвердили
Ще залишилось секонд підкорити)))
Белая и пушистая• 05 апреля 2025
Ответ дляПліткарка
А відчувається смак буряку?
Буряк віддає землею тільки сирий або варений без добавок) так він просто солодкий, принаймні мені
Мексиканочка• 05 апреля 2025
Ответ дляЯ не Тролль
а, ще порадувало, що місячні почалися =))
я теж свої чекаю сьогодні-завтра))
Дверной_Проем• 05 апреля 2025
Чоловік на роботі,донька у друзів з ночівлею,я зустрілась з подружкою,випили вина. Зараз вдома з собакою. Все це мене порадувало.
Лама_мама• 05 апреля 2025
Ответ дляТак точно!
Гіацинти зацвіли.Тішуся
А где это Вы? На зиму луковицу оставляете в земле и не мёрзнут ?❤️
Я не Тролль
• 05 апреля 2025
Ответ дляМексиканочка
я теж свої чекаю сьогодні-завтра))
як все змінюється. раніше для мене ці дні були ненавистними страдашками. а тепер вже радість =))
Крим мій• 05 апреля 2025
Ответ дляТак точно!
Гіацинти зацвіли.Тішуся
У меня уже закончили цвести. Они мне достались от прошлых хозяев дома, который мы купили. Секрет был в том, что я до них не дотрагивалась 🤣
Так точно!• 05 апреля 2025
Ответ дляЛама_мама
Я на юге.Но гиацинты зимой нигде не мёрзнут.Их и сажают осенью.
А я радовалась, что морковочки на огороде проклюнулись. Цветочки мои мороз пережили и все цветут. Петрушка прошлогодняя уже рядами буяет. У меня единение с природой. Сейчас сижу, думаю, как бы до душа дойти. Думаю, после тоже буду кайфовать, когда чистая в кровать плюхнусь
МамОмужа• 05 апреля 2025
Ответ дляInspired_by_God
Люди і тварини які радіють теплій погоді
Так немає теплої😔 дощ