Я не Тролль• 05 апреля в 20:56
Що вас сьогодні порадувало
Просто хочеться щось позитивного
не пишіть "нічого" чи новини
Я сьогодні наїлась круасанів. Не прям порадувало. але в моменті було непогано. Враховуючи, що я слідкую за харчуванням і нічого такого не їла вже місяці 3
не пишіть "нічого" чи новини
Крошечка-хаврошечка• 05 апреля в 20:58
Нихера уже не радует... хоть нажрись, хоть напейся. Пытаюсь себя вытянуть-не получается
Я не Тролль
• 05 апреля в 20:58
Ответ дляСтрекозей
Отримала футболку, на яку нанесли малюнок, що я сама намалювала.
о, точно. хотіла таку ж штуку зрбити
Пишу, не читаю• 05 апреля в 20:58
Вчорашні шашлики, яких залишилось багатенько. Сьогодні нічого не готую.
Белая и пушистая• 05 апреля в 20:59
Я зробила рожеві млинці з буряку. Такі класні 😍 показувати не буду, я антиінстаграмні фото роблю
Відірву та викину• 05 апреля в 20:59
Купила классную типа кофту, наелась сала с чесноком и специями, хорошо поспала днём, съела вкуснейшую грушу, пообщалась с друзьями в реале и в чатике, у всех все хорошо! И вообще жизнь кайфовая)))) А ещё чуть не забыла, у меня был из окна фантастический рассвет сегодня и красивейший кассир выдал мне утром денежек из банкомата. Фотку добавлю))
Я не Тролль
• 05 апреля в 20:59
Ответ дляПишу, не читаю
о, я теж шашликам би пораділа
Пліткарка• 05 апреля в 20:59
Ответ дляБелая и пушистая
А відчувається смак буряку?
Стрекозей• 05 апреля в 20:59
Ответ дляЯ не Тролль
о, точно. хотіла таку ж штуку зрбити
Зробіть обов´язково!
Love_Love_Love_• 05 апреля в 20:59
Порадувало то що я з першого разу знайшла якісні футболки на аліку і дівчата тут це підтвердили
Ще залишилось секонд підкорити)))
Белая и пушистая• 05 апреля в 21:00
Ответ дляПліткарка
А відчувається смак буряку?
Буряк віддає землею тільки сирий або варений без добавок) так він просто солодкий, принаймні мені
Мексиканочка• 05 апреля в 21:01
Ответ дляЯ не Тролль
а, ще порадувало, що місячні почалися =))
я теж свої чекаю сьогодні-завтра))
Дверной_Проем• 05 апреля в 21:02
Чоловік на роботі,донька у друзів з ночівлею,я зустрілась з подружкою,випили вина. Зараз вдома з собакою. Все це мене порадувало.
Лама_мама• 05 апреля в 21:02
Ответ дляТак точно!
Гіацинти зацвіли.Тішуся
А где это Вы? На зиму луковицу оставляете в земле и не мёрзнут ?❤️
Я не Тролль
• 05 апреля в 21:02
Ответ дляМексиканочка
я теж свої чекаю сьогодні-завтра))
як все змінюється. раніше для мене ці дні були ненавистними страдашками. а тепер вже радість =))
Крим мій• 05 апреля в 21:03
Ответ дляТак точно!
Гіацинти зацвіли.Тішуся
У меня уже закончили цвести. Они мне достались от прошлых хозяев дома, который мы купили. Секрет был в том, что я до них не дотрагивалась 🤣
Так точно!• 05 апреля в 21:04
Ответ дляЛама_мама
Я на юге.Но гиацинты зимой нигде не мёрзнут.Их и сажают осенью.
А я радовалась, что морковочки на огороде проклюнулись. Цветочки мои мороз пережили и все цветут. Петрушка прошлогодняя уже рядами буяет. У меня единение с природой. Сейчас сижу, думаю, как бы до душа дойти. Думаю, после тоже буду кайфовать, когда чистая в кровать плюхнусь
МамОмужа• 05 апреля в 21:06
Ответ дляInspired_by_God
Люди і тварини які радіють теплій погоді
Так немає теплої😔 дощ