Лизетта-ukr• 06 апреля в 09:34

Стоматолог отказал в лечении из-за языка общения.

А как же клятва Гиппократа?
Стоматолог в Ивано-Франковске, Игорь Федорняк.
Кто не верит - зайдите в его инсту - он прямо пишет, что не лечит людей из-за языка, на котором они говорят.
Наташа_32• 06 апреля в 13:48
Ответ дляMira29-c3c3
Всеукраїнський?
Та тут матрьошками і ждунами кишить ця площадка .
Так. Почало смердіти лаптями з масковії! Пора їх в БАН!
Mira29-c3c3• 06 апреля в 13:48
Ответ дляElmyska
Удалено администрацией...
Куди мені йти я вирішу сама .
Я без кураторів справляюсь на відміну від вас.
natallochka• 06 апреля в 13:48
Дівчата ви чого, ця тема то привід нового бізнесу у Франику. Автору треба подякувати. Лікарі та більшість місцевих впевнена не розуміють російську. То перекладачі пацієнтам в допомогу . Потрібно тільки зкооперуватися та повісити обьяви в кабінетах та інших закладах. В німеччині та деінде так і зробили. Хочеш лікуватися хочеш отримати послуги, бери перекладача. І все ок. Не дякуйте просто користуйтеся, є гроші то будуть брати перекладача, не має будуть вчити українську
tarveldy• 06 апреля в 13:50
Ответ дляnatallochka
Удалено администрацией...
Як це без логіки? Акти тероризму мають підсилюватись інформаційним тиском , все логічно
КокоСина• 06 апреля в 13:50
Ответ дляElmyska
Штормит вас ))) Ищите себе другую работу! 7/3 . Бесполезная борьба с большинством!
Там 4 українською
Наташа_32• 06 апреля в 13:51
Ответ дляMira29-c3c3
Куди мені йти я вирішу сама .
Я подала скаргу на цей допис. Бо реально - російська троль!
natallochka• 06 апреля в 13:51
Ответ дляtarveldy
без логіки бо лікарі дійсно не знають російську. то хай беруть перекладачів та лікуються. Лікарю гарна реклама, молодець
арина-ветерок• 06 апреля в 13:52
Ответ дляInsin
Господи, сделать уже рос вторым государственным и отмахаться от людей. его понимают абсолютно все, огромная часть населения считает родным, так исторически сложилось, и теперь упорно делать вид что это иностранный, ну блин, такое лицемерие и никому не нужные проблемы там где их нет. И да, причина раздора общества
Діти вже не розуміють і молодь масово відмовляється. Та й всім на кого бомби летять, в кого сусідів, знайомих, рідних когось росіяни вбили, або житло чи майно росіяни розтрощили, російська вже не є такою приємною. Історію вже кацапи переписали, російську культуру і мову тварі самі й знищили своїми бомбами по нам і змили українською кров´ю і кров´ю українських дітей. Не буде вже її повернення ніколи ні в Харкові, ні в Херсоні, ні в Кривому Розі, ні в інших містах.
От кацапка якась синю морду виліпила, а на зустрічі наш мер казав, що ту ж пушкінську перейменували саме після того як по ній русня вгатила з усіх сил і було багато постраждалих.
Наташа_32• 06 апреля в 13:53
Ответ дляElmyska
Удалено администрацией...
У меня есть для них полезное занятие.... :)
natallochka• 06 апреля в 13:56
Це ви автор ставите рука ліцо . Готуйте гроші на перекладачів. Треба запустити всеукраїнську ініціативу!
Законна дружина• 06 апреля в 13:57
Ідіть до іншого стоматолога.
vasilisa-l• 06 апреля в 13:59
Вже десь є підтвердження слів автора? Бо в інстаграмі нічого такого не знайдено
natallochka• 06 апреля в 14:00
Ответ дляvasilisa-l
Удалено администрацией...
арина-ветерок• 06 апреля в 14:02
Ответ дляvasilisa-l
Кацапи в день жалоби за вбитими дітьми намагаються мовні срачі розвести.
То знайте, в раніше російськомовних містах, які ви тварі нищите, вас ненавидять найбільше.
арина-ветерок• 06 апреля в 14:08
Ответ дляvasilisa-l
Вибачте, хотіла в загальну гілку відповісти.
mamaМия• 06 апреля в 14:28
Ответ дляhelena81
Лишать таких ’врачей’ права работать.Врач должен лечить независимо от языка, вероисповедания и т.п.
Ага, підіть у Франції розкажіть лікарю, що він мусить вас російською розуміти. Я із собою брала перекладача.
OL@• 06 апреля в 14:36
Ответ дляOksana0612
З 1992 року, це Клятва лікаря України
Клятва лікаря України
Затверджено
Указом Президента України
від 15 червня 1992 р. № 349

Набувши професії лікаря та усвідомивши важливість
обов’язків, що покладаються на мене, в присутності моїх
учителів і колег урочисто клянусь:
усі знання, сили та вміння віддавати справі охорони і
поліпшення здоров’я людини, лікуванню і запобіганню
захворюванням, подавати медичну
допомогу всім, хто її потребує;

незмінно керуватися у своїх діях і
помислах принципами загальнолюдської моралі,
бути безкорисливим і чуйним до хворих,
визнавати свої помилки,
гідно продовжувати благо родні традиції світової медицини;

зберігати лікарську таємницю,
не використовувати її на шкоду людині;

додержувати правил професійної етики,
не приховувати правди, якщо це не зашкодить хворому;

постійно поглиблювати і вдосконалювати свої знання та вміння,
у разі необхідності звертатися за допомогою до колег
і самому ніколи їм у цьому не відмовляти,
бути справедливим до колег;

власним прикладом сприяти
вихованню фізично і морально здорового покоління,
утверджувати високі ідеа ли милосердя,
любові, злагоди і взаємоповаги між людь ми.

Вірність цій Клятві присягаю пронести через усе своє життя.
Україна вже й до Гіппократа досіпалася..
Rabbit2012• 06 апреля в 14:41
Удалено администрацией...
Соседка Маши• 06 апреля в 14:41
Ответ дляAny
Ну, і де тут про вивчити російську?
Удивительно читать текст на родном языке и не понимать ...
SometimesDiena• 06 апреля в 14:43
Ответ дляБез_паніки
безусловно.
Но кто-то другой вас не захочет обслужить на этом языке, и ему ваше одобрение так же не требуется. Если вы спокойно готовы найти того, кто вас обслужить на русском - какие проблемы?
Но вы же здесь изводитесь, доказывая обратное, возмущаясь и взывая к справедливости))
Изводитесь тут вы, я с вами не собираюсь вести дискуссии. А такие горе-стоматологи, останутся без денег и быстро русский вспомнят, как ща границей где украинским никто не пользуется.
Соседка Маши• 06 апреля в 14:43
Ответ дляgizzaGinora
На підставі чого ви робите висновок що він ´недолікар´
Ви в нього лікувалися?
Да, согласна, правильнее было бы сказать недочеловек :(
Модная и Голодная• 06 апреля в 14:46
Ответ дляvecya
А если бы на английском к нему обратились, лечил бы?
100 % лечил бы даже если бы она каждую минуту ему говорила “you stupid shit”
Соседка Маши• 06 апреля в 14:46
Ответ дляАnnеt
ну я же написала, что чтобы отказать в услуге нужна веская причина. а ’я дурак я нэрозумию практически идентичный язык’ - это не причина.
Ну вы что такие наоборот себя умыми считают, а дураками тех кто не переобулся в срочном порядке....
Мerida• 06 апреля в 14:49
Ответ дляАnnеt
не имеет он такого права.
Можно отказать в обслуживании, если клиент нарушает безопасность и неприкосновенность людей; оскорбляет и угрожает персоналу и другим посетителям; находится в алкогольном или наркотическом опьянении; нарушает общественный порядок; не соблюдает внутренние правила заведения, описанные в публичной оферте. Для отказа клиенту в обслуживании должна быть уважительная и убедительная причина, чтобы суд принял ее к рассмотрению. Отказывать покупателю без причины или без ее объяснения запрещено.
То, как общается автор говорит о том, что скандал она там закатать могла. А это уже повод в предоставлении услуг
Без_паніки• 06 апреля в 14:50
Ответ дляSometimesDiena
поки вони в Україні, на кожного стоматолога вистачить україномовних клієнтів, тим більше у Франківську)
SometimesDiena• 06 апреля в 14:51
Ответ дляБез_паніки
Удалено администрацией...
Оксана_12• 06 апреля в 14:52
Ответ дляпромокашка
Ну ясно , попробуй ту украінську вивчи, це не дойч
Так і справді спробуй. В дойч чотири відмінки всього лищг
Mira29-c3c3• 06 апреля в 14:54
Ответ дляSometimesDiena
Удалено администрацией...
Це де в Україні «колхози »?😡
Без_паніки• 06 апреля в 14:54
Ответ дляSometimesDiena
Удалено администрацией...
День жалоби...краще помоліться за загиблими, яких вбила росія, офіційну мову яких ви тут відстоюєте.
Але ж за таке російськомовні куратори вам не заплатять?
Чи ви за ідею?)
Без_паніки• 06 апреля в 14:55
Ответ дляMira29-c3c3
Це де в Україні «колхози »?😡
в методичці, де є ще?