Я Вас не боюся• 06 апреля 2025

Ну от де люди заробляють великі гроші?

На звичайній роботі не заробиш ні на Мальдіви ні на що, тільки максимум аби протриматись на плаву..
Де люди заробляють великі кошти?
ПушАпница• 06 апреля 2025
Не в школі, державній лікарні чи на заводі(добре, декілька десятків людей і на заводах заробляють нормально).
АфродитаПетровна• 06 апреля 2025
На панелі - в деяких країнах, це легалізовано.
Але, вік має значення...
ЗновЗдоров• 06 апреля 2025
тут
Колишній міністр оборони України Олексій Резніков нині не перебуває в статусі підозрюваного або свідка у справі про розкрадання державних коштів під час закупівлі харчів для ЗСУ.
https://chas.news/news/reznikov-ne-e-pidozryuvanim...
Близько 40% націнки на розчині для ін´єкцій: стали відомі деталі контрактів АТ ’Фармак’ і Міноборони
Больше читайте тут: https://kontrakty.ua/article/261081
Позаземний розум• 06 апреля 2025
Власний бізнес, доступ до кормушки, IT на іноземну компанію
ЗновЗдоров• 06 апреля 2025
Ответ дляПозаземний розум
маленьке уточнення: власний бізнес під кришуванням тих, хто при владі
Меня много• 06 апреля 2025
Великі це скільки?
автор Я Вас не боюся • 06 апреля 2025
Ответ дляПозаземний розум
Просто якщо бізнес то який бізнес
Я вже стільки часу ламаю голову… Мені нічого ніде не виходить!
Без комплексів• 06 апреля 2025
Какую зарплату считаете хорошей? (Которую не реально получить?)
Анонім Завгосп• 06 апреля 2025
Знайома просто не платить податки. На стаж їй начхати.
Позаземний розум• 06 апреля 2025
Ответ дляЗновЗдоров
А в Україні по іншому бути не може
автор Я Вас не боюся • 06 апреля 2025
Ответ дляБез комплексів
10 тисяч доларів.
Клептоманка• 06 апреля 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
10 тисяч доларів.
владельцы бизнесса
Позаземний розум• 06 апреля 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
Просто якщо бізнес то який бізнес
А що пробували?
Нарисуй свое счастье• 06 апреля 2025
Власний бізнес, але не малий.
Кормушка.
Тцк.
Продаж броні.
Продаж гуманітарки.
Продаж виїзду.

Звичайним людям це не дуже під силу.
It ще, але я так розумію, не новачкам, а ті хто починав років 15 назад, і так, на іноземні компанії
Меня много• 06 апреля 2025
Ответ дляКлептоманка
владельцы бизнесса
+1 і це не кіоск з хлібом на районі
Mrs.Sexuality• 06 апреля 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
10 тисяч доларів.
Таких зарплат в Украине нет. Это только доходы такие могут быть.
Ну максимум - высшее руководство - для 99,9 процентов населения это недостижимо
автор Я Вас не боюся • 06 апреля 2025
Ответ дляКлептоманка
владельцы бизнесса
Однозначно… тільки я вже роками ломаю голову з чого почати, що продавати. Будь який бізнес це про продажі (переважно). А от що продавати, як це все зробити…
автор Я Вас не боюся • 06 апреля 2025
Ответ дляMrs.Sexuality
Я згодна з вами, зарплат таких немає в Україні, а тільки доходи
Тільки як і де отримати ті доходи
Тримаю свічку• 06 апреля 2025
Тут на 1000 у.о жопу требс рвати, а ви про 10 000....
Обстановщица• 06 апреля 2025
Частіше за все не чесним шляхом. Чи готові ви на це.
автор Я Вас не боюся • 06 апреля 2025
Ответ дляТримаю свічку
Ну мене ж запитали про не зовсім реальну суму для мене яку я хотіла б)
автор Я Вас не боюся • 06 апреля 2025
Ответ дляОбстановщица
Чесно? Вже так. Але я всеодно не знаю шляхів.
Сіточка• 06 апреля 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
А який ви маєте стартовий капітал?
Меня много• 06 апреля 2025
Спробуйте в зараз актуальні сфері щось замутити. Дрони, реб, CRPA, роботи-розмінувальники, роботи-евакуатори поранених, розмінування тер-й
Mrs.Sexuality• 06 апреля 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
Помощником депутата - потом при случае, возможно, сможете вылезти выше
СкокоМнеДадите• 06 апреля 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
Если бы Вы годами не ломали голову, а начали продавать хоть что-то, то уже б за годы вышли на стабильный доход и нашли свою нишу. Есть много вариантов хорошо зарабатывать, только путь к этому лежит через впахивание 24/7: ты либо учишься, набираешься знаний и практического опыта и идёшь к своей цели, либо начинаешь свое дело и тоже идёшь к своей цели маленькими шагами. Собственно, никакого секрета нет🤷‍♀️
Позаземний розум• 06 апреля 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
10000 у.е.в місяць -це навіть для Швейцарії непогана з/п. Я впевнена, що ви б і половині були раді в Україні
Как нефиг делать• 06 апреля 2025
А сейчас вы сколько зарабатываете?
TANYA 0 0 0 0• 06 апреля 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
Просто якщо бізнес то який бізнес
Бізнес початий в 90-х, якщо вижив звичайно.
СамавиховуюКота• 06 апреля 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
Ломайте голову ещё лет 10-15 и вопрос отпадёт сам собой