Одна_на_всей_планете• 06 апреля 2025
Який спорт зробить злегка рельєф і не нашкодить спині
Заняття в залі навіть з тренером далися мені складно, шукаю альтернативу)
Маруська Му• 06 апреля 2025
Фитнес в группе и разные вариации: степ аэробика, зумба. Но без веса рельеф сложновато приобрести
Голубец• 06 апреля 2025
Выбирать упражнения, не нагружающие проблемные зоны. Возможно, это тренажеры с фиксированным направлением движений, аквафитнес, упражнения лежа
Петриківна• 06 апреля 2025
Тренажери для тяги, гіперекстензія. Якщо хочете рельєф, це треба працювати з конкретною групою м´язів, а не спорт взагалі. Ну і тренер нормальний, щоб мати результат.
ГонУрова дівка• 06 апреля 2025
Мені тренажерний важко дається, я знайшла альтернативу, аеробіку, займаюсь вдома по відео, мені подобається.
Купи слона• 06 апреля 2025
Пілатес, аеробіка, плавання, лікувальна фізкультура з декомпресійними тренажерами
Протру пилюку• 06 апреля 2025
Если уже стоит вопрос о спорте, который не навредит спине, то это только плавание, под присмотром тренера. То есть не просто плавать, а правильно плавать.