220В• 06 апреля в 21:06
На яких сайтах можна дізнатися інформацію про прадіда?
Де є сенс пошукати інформацію. Дуже шкода, що немає кого попитати навіть про нього … а він був відомою людиною на той час.
Можливо ж якісь сайти де можна хоч трохи дізнатися про автобіографію родичів
220В
• 06 апреля в 21:09
Ответ дляБронетапці
Удалено администрацией...
Ви вважаєте себе дуже дотепною напевно?
Пустощі-веселощі• 06 апреля в 21:09
Яку саме інформацію ви хочете знайти? Тим паче, якщо він був відомим?
Сунуся в чужі справи• 06 апреля в 21:10
Ответ дляБронетапці
Удалено администрацией...
своїх точно на дурдомі шукайте
Сметчица• 06 апреля в 21:10
Ответ дляПацака-задирака
Архивы. Familysearch.org. Myheritage
Я на MyHeritage
Не думала що маю стільки родичів
220В
• 06 апреля в 21:10
Ответ дляПустощі-веселощі
Про його життя. Можливо десь є дописи. Багато чого втрачено
Брехушечка• 06 апреля в 21:11
На тих де внесені його дані.
Але насправді вам потрібно самому їздити і дивитися ті документи за царя і бажано мати повну інформацію про своїх предків. ПІП дати, де жили адреси, мати допуски в спеціальні архіви і знати що ви шукаєте.
За ваші гроші це може зробити спеціальні люди, але там такі суми і черги що вам дешевше самому то зробити.
220В
• 06 апреля в 21:11
Ответ дляСметчица
Я на MyHeritage
Не думала що маю стільки родичів
Там типу коріння відслідковується?
Белочкой зови• 06 апреля в 21:11
Ответ для220В
Введите ФИО в поиск Гугл и у знаете есть или нет
220В
• 06 апреля в 21:17
Ответ дляПодвійна веселка
Город? Годы жизни?
Чернігів і область. Рік народження 1918 мабуть вже і немає даних таких давніх
Аноним_1857• 06 апреля в 21:17
Ответ для220В
А хто б мав щось писати про його життя? Хоча б гіпотетично.
220В
• 06 апреля в 21:18
Ответ дляАноним_1857
Ну він був лікар відомий можливо десь і є якісь записи про нього
Белочкой зови• 06 апреля в 21:19
Ответ для220В
Там немає, запевняю.
Автобиографии в принципе ни в каких архивах нет. В архивах информация о том когда родился, когда женился, когда умер. Если человека репрессировали, может быть его уголовное дело. И то там не будет автобиографии, а будут какие то факты и материалы дела.
Дайте вподобайок• 06 апреля в 21:19
максимум участи в ВОВ будет. остальное только в старіх архивах искать
220В
• 06 апреля в 21:19
Ответ дляВолодарка мрій
На сайті меморіал шукали?
Сайт російський заходити через впн
Ні. Не шукала
Аноним_1857• 06 апреля в 21:20
Ответ для220В
Якщо він був лікар, воював у 1941-1945?
Володарка мрій• 06 апреля в 21:20
Для того щоб відслідкувати життя предка
Запишіть в хронологічному порядку те що знаєте. Де жив, де працював, діти, родичі..і звертаєтесь в архіви відповідних населених пунктів.
220В
• 06 апреля в 21:21
Ответ дляДайте вподобайок
Про нагороди була десь стаття, де саме не знаю, лише фото лишилося з тією інформацією. Воював і був нагороджений
Володарка мрій• 06 апреля в 21:21
Ответ для220В
Ні. Не шукала
Я там знайшла інформацію практично про всіх чоловіків свого роду. за період 41_45 рік
220В
• 06 апреля в 21:21
Ответ дляАноним_1857
Якщо він був лікар, воював у 1941-1945?
Так. Воював
ТаПрямТам• 06 апреля в 21:22
Ответ дляСметчица
Я на MyHeritage
Не думала що маю стільки родичів
Серйозно? Добре працює? Це моя мрія, дуже цікавить родовід. Скільки могла, то записала, але якось батькам пофіг на це все було.
Подвійна веселка• 06 апреля в 21:22
Ответ для220В
В Чернигове или в Чернигов. области по-моему пострадал архив от ракетного обстрела. Часть дел сгорело ((
P.S. некоторые данные есть и за 1700 годы (Киев)
Володарка мрій• 06 апреля в 21:22
Ответ для220В
Так. Воював
А вас далі який період цікавить? Де пробіли?
220В
• 06 апреля в 21:23
Ответ дляВолодарка мрій
До 1938. Як раз тоді був призваний