Едимнаморе• 07 апреля 2025

Какие советы по здоровью вас больше всего раздражают?

Хотя их дают с наилучшими намерениями? Типа, "пей больше воды", "меньше нервничай", "иди к врачу".
Вимагаю спілкування• 07 апреля 2025
Окрім першої - чудові поради.
Горня капучіно• 07 апреля 2025
’Вдягни шапку!’
А на вулиці +5+10
Вишиванка• 07 апреля 2025
Менше ходи по лікарях
Царівна Жабка• 07 апреля 2025
Сдать анализ на инсулинорезистентность.
В любой теме про то как похудеть.
Платье Длинное бальное• 07 апреля 2025
- Тобі і треба купити і пити те то і те то.
- я приймаю такі то ліки
- викинь їх я купи те що я кажу, бо моя свекруха собі купувала і їй дуже допомогло
dulenok• 07 апреля 2025
если их дают в тот момент, когда об этом не просят
Моль Моллівна• 07 апреля 2025
Меньше стресса, больше сна - война и декрет людей не смущает)
Гербарія сушу• 07 апреля 2025
Ответ дляЦарівна Жабка
Сдать анализ на инсулинорезистентность.
В любой теме про то как похудеть.
Людям удобнее думать, что они толстые потому что болеют, а не наоборот.
Голубая фишка• 07 апреля 2025
Займись спортом, качай спину
Самохвалова• 07 апреля 2025
Все. Не только по здоровью. Лезть в чужое жизненное пространство- дурной тон. Я не прошу советов никогда, и даю их только если просят.
Слоник-тоник• 07 апреля 2025
Не довіряти лікарям бо вони всі шарлатани а натомість лікуватися настоянками з листів горіха, ісландським мохом та іншими травами.
Попадалочка• 07 апреля 2025
Меня все бесят, когда люди не разбираются в твоём состоянии, но советы все готовы дать. И моя любимая психосоматика, всю вину за заболевание свалить на пациента, типа другие факторы не причем. Только эмоции ну и глютен с молочкой для многих абсолютное зло
З родзинкою• 07 апреля 2025
Закапать нос и ухо алое
Ms. Откровенность• 07 апреля 2025
Ответ дляЦарівна Жабка
Сдать анализ на инсулинорезистентность.
В любой теме про то как похудеть.
А чим погана порада? До багатьох з зайвою вагою приходить і ІР.
Трейдер кріпти• 07 апреля 2025
Не виношу стан свого здоров´я на обговорення.
Трейдер кріпти• 07 апреля 2025
Ответ дляMs. Откровенность
То треба лікувати ір чи зменшувати вагу?
Ms. Откровенность• 07 апреля 2025
Ответ дляПлатье Длинное бальное
- я приймаю такі то ліки
О так!
І пофіг, що лікар бачив аналізи, призначив лікування, у свекрухи може бути зовсім інший діагноз...
Танцепесенная• 07 апреля 2025
«Родишь и все пройдёт!». Это об эндометриозе и высыпаниях на коже. Родила. Ничего не изменилось, только еще хуже стало и зубы посыпались. « А что ты хотела? Ты же родила»
Царівна Жабка• 07 апреля 2025
Ответ дляMs. Откровенность
Та справа в тому, що люди плутають причину і наслідок.
В будь-якій темі про схуднення причиною повноти назвуть інсулінорезистентність, широку кістку, генетику, зірки на небі і ще сто різних причин. Тільки не надмірне споживання їжі. Ні-ні, тільки не це.
Обстановщица• 07 апреля 2025
Никакие не раздражают.
Ms. Откровенность• 07 апреля 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Одночасно.
Якщо вже людина наїла стільки зайвих кіло, що з´явилася ІР, то лікар призначає певні препарати (часто разом з ІР ще буває порушення білкового обміну речовин, або вуглеводного, або декількох, це видно по результатам аналізів).
Але ці препарати не діють самі по собі, немає чарівної пілюлі. Разом з ними лікар каже про дієту, режим харчування триразовий, фізичну активність, воду.
Якщо вже є ІР, то марафони, ПП з п´ятиразовим харчуванням, розвантажувальні дні і тому подібні ігри з організмом тільки погіршать ситуацію.
Щоб не наробити собі горя, вирішивши сісти на дієту, на якій сусідка Оля скинула 17 кг за три місяці без проблем, все-таки варто спочатку здати аналізи.
Леди Г• 07 апреля 2025
Наверное, никакие, я не раздражительная. Если мне кто-то что и советует, то от души.
Дон Пэдро• 07 апреля 2025
Кушай хорошо😀
Ms. Откровенность• 07 апреля 2025
Ответ дляЦарівна Жабка
Та ні.
Але з інсулінорезистентністю вже суттєво важче схуднути, треба дисципліна і правильно їсти (не ПХ, ні в якому разі).
Аnnеt• 07 апреля 2025
про тысячу шагов подбешивает.
Ms. Откровенность• 07 апреля 2025
Ответ дляАnnеt
про тысячу шагов подбешивает.
Трошки є :)
Трейдер кріпти• 07 апреля 2025
Ответ дляАnnеt
про тысячу шагов подбешивает.
Не тисячу, а 10 тисяч
Аnnеt• 07 апреля 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Не тисячу, а 10 тисяч
ну вы поняли. 10, 20... все купили эти браслеты и только и слышу разговоры про кто сколько в день нашагал, и охи-вздохи про ’мало’.
Ля-ля-ля• 07 апреля 2025
Никакие не раздражают, в каждом совете может быть доля правды. Прислушиваюсь, перепроверяю. Много раз люди давали дельные советы.
Последний вагон• 07 апреля 2025
Коли мені люди, що мають головний біль раз в рік, розказують, що мої мігрені від шиї (мігрені з 13 років) Чула таке навіть від лікаря.