Из Виа-гры• 07 апреля 2025
Дочка 13р хоче в табір, що є в Київській області?
Підкажіть може хтось може порадити табір в Київській області, бажано біля води, або з басейном ( підігрів). На літо. Дочка хоче кудись поїхати в табір, але в Карпати не хоче бо сильно захитує, таблетки не допомагають.
Из Виа-гры
• 15 апреля 2025
Ответ дляНога на ногу
Чайки, Богуславський район. Мої були 2 рази, сподобалося. Подивіться, якщо ще є місця.
Немає вже на все літо розібрали
Из Виа-гры
• 15 апреля 2025
Ответ дляТАЗератти
Єто правда. Дочка бьіла в лагере под Богуславом.
Хороший лагерь и место, но в укрьіття водили и ночью тоже.
Немає місць вже на все літо розібрали
ТАЗератти• 16 апреля 2025
Ответ дляИз Виа-гры
Немає місць вже на все літо розібрали
Так, я ще в березні їх питала про путівку на літо. Нас записали у ’лист очікування’.
Сусідка сказала, що велике підприємство забронювало всі путівки в цьому таборі.
Але я пригадала, як малу майже кожну ніч водили в укриття, то тепер думаю про табір десь подалі. Донька старша стала, може і в Карпати наважимось.