Из Виа-гры• 07 апреля в 13:20

Дочка 13р хоче в табір, що є в Київській області?

Підкажіть може хтось може порадити табір в Київській області, бажано біля води, або з басейном ( підігрів). На літо. Дочка хоче кудись поїхати в табір, але в Карпати не хоче бо сильно захитує, таблетки не допомагають.
Кракадэ• 07 апреля в 13:22
Мій син не хоче в табір.Ви що,така сувора мати,що дочка від вас хоче втекти куди подалі?
Мамзелькіна• 07 апреля в 13:23
Ответ дляКракадэ
Нема грошей=син не хоче в табір
Медсестричка• 07 апреля в 13:23
Ответ дляКракадэ
Табори зараз дуже сучасні, креативні, звідти діти їдуть зі слізьми, бо їм там подобається. Ви така дивна
Бентливуман• 07 апреля в 13:24
Захитує навіть у потязі?
Важко :(
автор Из Виа-гры • 07 апреля в 13:25
Ответ дляКракадэ
коментарі як завжди.
Я тертий жук• 07 апреля в 13:25
Краще в Карпати. Ви бачите як кроють область щоночі? Вам буде спокійно? Ви впевнені що там буде укриття і хтось буде ходити, зважаючи на багатогодинні тривоги? В суботу 5 балістик саме на область прилетіло
автор Из Виа-гры • 07 апреля в 13:26
Ответ дляБентливуман
Захитує навіть у потязі?
Важко :(
В потязі ні разу не їздила, то незнаю чи захитує. Але ж після потягу до табору ще їхати на автобусі ж ..
Мамзелькіна• 07 апреля в 13:27
Может в поезде по ходу движения будет норм? Какие таблетки давали?
Я бы в таком возрасте только Карпаты рассматривала.
В области был один классный лагень, на этот год вроде не открываются(
Единственное, не рекомендую бритиш кемп. Во-первых цена-качество явно не соответствуют, во-вторых у нас был опыт не очень, попались вожатые не очень.
Брюнетка в Мармеладе• 07 апреля в 13:28
Київську область точно ні, щоночі тривоги, шахеди, вибухи. Найбільше страждає область. Хіба що в таборі в укритті облаштована спальня.
автор Из Виа-гры • 07 апреля в 13:29
Ответ дляМамзелькіна
Ось такі. Купували ще в стіках . Браслети від захитування. Допомогає більш менш тупо їхати голодною. Взагалі ні пити ні їсти.
Бентливуман• 07 апреля в 13:30
Ответ дляИз Виа-гры
Просто мене захитує у автобусі, маршрутці, таксі.
А у потязі і трамваї ні.
Я намагаюся всюди потягом їздити.

Не завжди табір далеко від станції. Син з однокласниками їздив у Карпати у табір, станція Карпати через дорогу від санаторію Карпати. Вони ті 20 метрів йшли пішки.
Синові сподобалося, хоча там дуже прості умови і харчування скромне (хлопці були постійно голодні, просили вожатих водити їх на базар за смаколиками).
автор Из Виа-гры • 07 апреля в 13:31
Ответ дляБентливуман
А у потязі і трамваї ні.
Я намагаюся всюди потягом їздити.

А екскурсії якісь були виїздні від табору?
Кракадэ• 07 апреля в 13:31
Ответ дляИз Виа-гры
коментарі як завжди.
Ні,просто діти зазвичай дзвонять батькам з табору,і кричать ’Забери мене!’
автор Из Виа-гры • 07 апреля в 13:32
Ответ дляКракадэ
Я так тільки з артеку писала в дитинстві, в інших нє.
Стефанія• 07 апреля в 13:32
Автор, мой ребенок тоже хочет в лагерь. И я согласна с предыдущими постами- что тема с киевской областью не очень.
Мамзелькіна• 07 апреля в 13:32
Ответ дляИз Виа-гры
Давали по инструкции? За пол часа до поездки? Еще есть леденцы от укачивания. Моей помогли. И читала еще есть очки. Да, наедаться нельзя, будет сильнее укачивать.
Укр_жіночка• 07 апреля в 13:32
Ответ дляКракадэ
А ви не в курсі, що люди в тому числі мають різні бажання? І це не прив´язано виключно до бажання втікти чи ще якись тараканів.
Бентливуман• 07 апреля в 13:32
Ответ дляИз Виа-гры
Спробуйте міською електричкою проїхатися. Ціна питання 15 грн. Знатимете, чи захитує у потязі.
Я такі таблетки пробувала теж, трохи легшало, але не їсти ефективніше.
Ну і апельсиновий Тік -так кожні півгодини.
Мамзелькіна• 07 апреля в 13:33
Ответ дляКракадэ
13ти летние не звонят, какраз разгар сепарации.
Кракадэ• 07 апреля в 13:33
Ответ дляИз Виа-гры
:-) прикольно.
Бентливуман• 07 апреля в 13:33
Ответ дляИз Виа-гры
Діти були у лютому, то лише у Мукачево їздили.
Про літо не знаю.
Кракадэ• 07 апреля в 13:33
Ответ дляМамзелькіна
Иногда звонят.
автор Из Виа-гры • 07 апреля в 13:34
Ответ дляМамзелькіна
Окуляри є, не допомагають. Льодяники які на смак? Бо не буде м´ятні наприклад. Так за 30-60хв до поїздки. І все одно. Їздили машиною в яремче. Тупо 12 годин дороги дитина не їла і не пила. Два чи три льодяники звичайні з´їла і все
Кракадэ• 07 апреля в 13:34
Ответ дляУкр_жіночка
Подивимося що він скаже через два дні після того,як прибуде у табір.
автор Из Виа-гры • 07 апреля в 13:34
Ответ дляБентливуман
В електричці їздила 40хв. До війни до бабусі
Мамзелькіна• 07 апреля в 13:35
Ответ дляИз Виа-гры
https://rozetka.com.ua/ua/425411928/p425411928/?ga...
Госпожа Белладонна• 07 апреля в 13:35
Ответ дляКракадэ
Сыначка корзиночка
автор Из Виа-гры • 07 апреля в 13:35
Ответ дляМамзелькіна
Я дзвонила в 14 з артеку в 98р там був такий жах...
Я тертий жук• 07 апреля в 13:35
Вот только что опять в области тревога на баллистику. Автор, там тревог больше чем в Киеве раза в три. Вы как в ином мире живете
автор Из Виа-гры • 07 апреля в 13:37
Ответ дляЯ тертий жук
Ну від їхньої школи їздять льготні категорії та спортсмени в область. Там укриття їх туди водять ,і будять вночі. Я ще не питала що за табір