Козяка-маляка• 07 апреля 2025

Податок з продажу на олх / пром/ фейсбук

Доброго дня
Хтось вже стикнувся із штрафами податкової?
І хто знає, як потрібно декларувати ті "копійки"? Щомісяця чи щоквартально?
Поділіться, будь ласка, досвідом
Запорожьемойдом• 07 апреля 2025
Ответ дляА я кумедна
Будут наше имущество описывать и выставлять на торги( Пока бомжами всех не сделают
Это вы так умеете или наши можновладцы уже придумали что забрать у тех у кого денег нет?
Запорожьемойдом• 07 апреля 2025
*думаете*
Звожу з розуму• 07 апреля 2025
Ответ дляМати тріля
Украинцам надо сделать так, чтоб возможность заработать бьіла только подписав контракт и став штурмрвиком.
Мне (я Ж, на минуточку) почти каждый день приходит СМС-ка - приглашение вступить в какую-то бригаду, то стать оператором дронов, то штурмовиком. Во всем остальном согласна.
Запорожьемойдом• 07 апреля 2025
Если выпишут штраф- буду платить своими ношенными трусами! И ходить голая. Больше ничего у меня нет.
А я кумедна• 07 апреля 2025
Ответ дляЗапорожьемойдом
Это я предполагаю. А откуда ещё взять? У меня тоже денег на штрафы нет
жижифреймут• 07 апреля 2025
Ответ дляКіна не буде
Потрібна проста, прозора система для мікробізнесу. Щось на зразок спецрахунку або картки, на яку надходять платежі, і з якої автоматично списується податок. Все. На цій картці — ліміт по обороту, чітко визначений як межа для мікробізнесу. Без реєстрацій, без звітів, без бухгалтера все працює автоматично. Люди купують і продають труси, дропи, хендмейд, дитячі речі - все це можна було б легалізувати і, що головне, — не душити податками.
Але реальність інша: мікробізнес із місячним оборотом до 20 тисяч легалізувати неможливо. Бо з цих 20 тисяч чистого прибутку - 10-30%. Це в кращому разі 2-6 тисяч гривень. І навіть цього не вистачить, аби покрити мінімальні витрати на ФОП. У владі чомусь не вкладається в голові, що люди реально виживають на 10-20 тисяч зарплатні. Я вчителька з двома ставками, стажем і категорією. Зарплата 15-16 тисяч. Я сама виховую дитину. І для таких, як я, купівля-продаж на маркетплейсах це не ’сіра зона’, це єдиний спосіб зекономити або трохи підзаробити.
Але в системі координат чиновника не вкладається, що оці 2-3-5 тисяч гривень, які хтось ’заробив у чорну’, це, блін, їжа для дитини. Інакше кажучи: ми не ухиляємось від податків - ми намагаємось вижити.
чому вчителі не вимагають підвищення зп? в депутатів складається враження,що вони багаті, раз можуть прожити на 15т.
он, менти скиглять, в них вже по 50.
Звожу з розуму• 07 апреля 2025
Ответ дляЗапорожьемойдом
Ну, у меня есть еще кофты и платечки ) Буду рассчитываться ими, если влезут в мой XS.
Лінива, не каюсь• 07 апреля 2025
Ответ дляКіна не буде
90% продажів на умовному OLX це не бізнес у класичному розумінні, а дрібна торгівля з оборотом 5-10–20 тисяч гривень на місяць (не прибутком!). Це виживання, а не підприємництво. Справжній бізнес, той, хто заробляє справді великі гроші давно все оформив, схеми збудовані, податки мінімізовані, і живуть вони собі спокійно. А от ці, умовні ’тітки з OLX’, яких держава намагається загнати в закон - вони й так на межі. Це не ’тіньова економіка’, це мама, яка продала речі дитини, щоб купити нові. Це жінка, яка пошила п’ять комплектів постільної білизни і виставила їх на продаж, бо зарплати не вистачає.
Це питання мікробізнесу тягнеться ще з початку 2000-х, коли не було цифрових інструментів для обліку й адміністрування податків. А зараз є! І замість того, щоб дати цим людям просту, автоматизовану систему умовну картку з податком, який сам списується, знову б’ють по найслабших. Хоча та сама картка дала б більший ефект і більші надходження до бюджету в перспективі. Але для цього треба стратегічне мислення. А якщо вся влада тримається лише на тому, що ’поки війна’ то, це не про бізнесменів... це про людей котрі виживають
Такое уже есть - ФОП
Все очень просто
Лінива, не каюсь• 07 апреля 2025
Ответ дляМати тріля
Як приклад, у мене вітчим після інсульту і онкооперації, ходячий, до 80 років за віком, сам себе якось може обслужити, але газову плиту включить і забуде за неї. На яку роботу я можу влаштуватися? Ви не в моєму будинку випадково проживаєте?
І таких прикладів можна масу привести, чому людина не може влаштуватися працювати.
Бо я ще маю заробити на ліки, наприклад Ксарелто 15мг 42 т, яке чомусь із 1100 грн тепер мінімум коштує 1300 грн і то на іншому кінці міста, але ж да, у нас ліки ’дешевшають’. В інших країнах, які податки збирають, ліки безкоштовно видадуть, і за операцію кілька десятків тисяч гривень не вимагатимуть.
Чому податок лікарям не зробити, адже все платно, і в карман. Нехай почнуть податки брати там де великі гроші крутяться.
Вы можете перекрывать газ когда уходите или дома работать
Перша скрипка• 07 апреля 2025
Очередное ипсо из оп, чтоб было что обсудить кроме войны, через пару недель будет новость, что зеленский молодец и передумал, пощадил продавцов бу одежды.
Мати тріля• 07 апреля 2025
Ответ дляЗапорожьемойдом
Кто нибудь может мне объяснить как они собираются штрафовать тех у кого нет денег? Вот я продаю свое шматье б/ у ,деньги заходят на кредитку,но я из синуса не вылажу пока. Т.е.своих денег у мен нет.Штанами и трусами б/у штраф платить можно или как?
Квартиру заберуть. Продадуть по вигідній їм ціні, відмінусують штраф + пеня, різницю повернуть, якщо буде що повертати.
Глаза_в_3_карата• 07 апреля 2025
Ответ дляМати тріля
Знайома дві квартири здає і нічого, ніякі налоги не платить, поїхала гроші забрала і все.
Продаси якийсь товар то з тебе душу витрясуть комісіями/податками/ціною пересилки.
Так слейте её в налоговую, инкогнито.
Она не платит налог с дохода.
Мати тріля• 07 апреля 2025
Ответ дляПуки-куки
В мене акаунт заблокували. Так і не зрозуміла чого.
Мої б/в босоніжки може смутили😆
Сьогодні?
Може набрали стажорів і ті не на ті кнопки понажимали?
Безсовісна кума• 07 апреля 2025
Ответ дляПродаю витрішки
Уже вообще из ума выжили , просто дно , как будто от хорошей жизни люди б/у продают
100% я реально в шоке днище, гнилая власть ( ненавижу до мозга костей (((
Звожу з розуму• 07 апреля 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Так слейте её в налоговую, инкогнито.
Она не платит налог с дохода.
Никто ее не прижмет. У моей знакомой, которая сдала кв. шумным съемщикам (на претензии знакомая послала возмущенную соседку). Соседка написала в налоговую, причем знакомая еще оформила субсидию и сдала кв. с субсидией. В итоге ее вызвали, и ничего. Субсидию, по-моему, даже не сняли.
Привіт з ботойбіччя• 07 апреля 2025
Ответ дляДжага-джага
А чому в Європі не продаєте свої речі б/в?
Розкажіть, як там можна продати і не оплатити податки.?
Продают б.у. свое без проблем. Никакие налоги не платят до половины местной минималки примерно
Мати тріля• 07 апреля 2025
Ответ дляЗапорожьемойдом
Если долг за квартплату свыше 160 тыс. грн то квариру могут продать, конечно по броской цене.
Звожу з розуму• 07 апреля 2025
Ответ дляМати тріля
В моем доме живет одна дама, у которой все коммуникации отрезаны, кроме воды. Совокупный долг порядка 200 тыс. грн. Э\э подключила прямо к столбу, на нее заявили - приехали электрики и даже не отрезали ее от провода. Никто кв. не забирает. По крайней мере, пока. Видимо, еще не была спущена разнарядка.
Безсовісна кума• 07 апреля 2025
Ответ дляМеломанка Маланка
Надо додушить людей окончательно, чтоб и буханку хлеба не могли купить продав старые туфли.
Такого в мире нет нигде !

Дальше будет хуже, они увидели, что терпилы всё схавают.
Звожу з розуму• 07 апреля 2025
Ответ дляМати тріля
Читайте сообщение ниже про мою соседку и совокупный долг по кв., причем там еще откровенное воровство фигурирует, на которое закрывают глаза.
Безсовісна кума• 07 апреля 2025
Ответ дляЛовлю капці
Бо країна-руїна. Одні її добивають ракетами, а інші, до речі свої ж чиновники привладні, податками.
100% что руина (
Запорожьемойдом• 07 апреля 2025
Ответ дляМати тріля
Есть такой закон в Украине чтобы единственное жилье за продажу б/у трусов забирать ? Или это ваши влажные фантазии?
Безсовісна кума• 07 апреля 2025
Ответ дляМеломанка Маланка
То почему как в Польше не сделать необлагаемый миинимум 2 тыс евро в год ? Да, хоть 50 тыс грн ?
Чтоб люди могли свое б/у продать и хлеба купить ?
И это в стране где война и люди находятся на грани выживания.
Все законы ими принимаемые, чтоб добить людей окончательно, это уже ясно. Геноцид и внешний и внутренний
100%
Мати тріля• 07 апреля 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
И мне тоже, по несколько сообщений в день. Причём только на два кнопочных телефона которыми не пользуюсь, на смартфон пока не приходят. Должен же кто то маєтки защищать, какое место занимает Украина по количеству миллиардеров? Уверенна, что им предложения стать штурмовиком не приходят.
Запорожьемойдом• 07 апреля 2025
Ответ дляМати тріля
Это я знаю,стараюсь платить сколько могу. Такого долга пока нет.
Запорожьемойдом• 07 апреля 2025
Ответ дляМати тріля
Разве что Банковую будем штурмовать.
Безсовісна кума• 07 апреля 2025
Ответ дляМеломанка Маланка
Ничего не дает , от продажи своего б/у вы всё рано обязаны 23% платить, с каждой продажи своей
Пипец товарищи, получается я купила кроссовки за тыщу гривен, естественно налог заплатила, потом продала за триста гривен б/у это убыток 700 грн у меня, и с этого убытка я второй раз должна налог заплатить 23% Это где в какой нормальной стране такое есть?
Запорожьемойдом• 07 апреля 2025
Ответ дляБезсовісна кума
С каких это пор Украина - нормальная страна? 😂 Она никогда ею не была))
Запорожьемойдом• 07 апреля 2025
Ответ дляМати тріля
Интересно - квартиру в Запорожье быстрее заберёт русня,разбомбят или влада заберёт за продажу б/ у трусов?🤔Как интересно жить в Украине 🤣
Безсовісна кума• 07 апреля 2025
Ответ дляЗапорожьемойдом
Ну до 2014 года была, а потом пошло поехало по нарастающей, а сейчас ягоды пошли, ягодища прям, страна чудес и лицедеев