Сорока-ворона• 07 апреля в 20:02
У вас теж на харчування вже не вистачає зарплати?
Мені страшно, куди ми котимось(
Якщо купувати більш менш нормальні продукти, в день на сім´ю з 4х чол 700-900 грн виходить. І це без всяких делікатесів, базовий набір.
На 30 днів це мінімум 20000 грн тільки на їжу!
Це більше моєї з/п 😮. Їсти все саме дешевше теж не варіант, тоді лікуватись ще дорожче вийде(
Я вважаю, що це не нормально лупити такі ціни. Як людям виживати?
Якщо купувати більш менш нормальні продукти, в день на сім´ю з 4х чол 700-900 грн виходить. І це без всяких делікатесів, базовий набір.
На 30 днів це мінімум 20000 грн тільки на їжу!
Це більше моєї з/п 😮. Їсти все саме дешевше теж не варіант, тоді лікуватись ще дорожче вийде(
Я вважаю, що це не нормально лупити такі ціни. Як людям виживати?
показать весь текст
2
5
6
33
164
Садова гойдалка• 08 апреля в 17:06
Ответ дляВанна Тазиковна
Питання про графік роботи Ви проігнорували) Тепер наступне. Хто/що примушує людей там працювати? Їх в рабство взяли?
Середній вік вихователя в Україні - 54 роки. Хто може, вже всі пішли....
6
Тракторні війська• 08 апреля в 17:09
Ответ дляЛеплю из пластилина
У нас більш-менш нормальні прибутки на родину, але ми витрачаємо менше ніж 20 тисяч на місяць на продукти.
Це типу 5 тисяч на тиждень? Я вважаю що це багато.
Ми витрачаємо 12-13 тисяч на місяць. Купуємо багато сирів, овочів та фруктів. Горіхи різні, крупи.
Рибу кілька разів на тиждень (хек, лосось). Мʼясо 1 раз на тиждень купую (сама готую якісь котлети чоловіку, вистачає надовго).
Ми майже не їмо харчового сміття.
Так щоб кайфонути, то можемо купити 300 грамів фісташок і наїстись.
Що ми конкретно їмо?
Наприклад, 1 кг хеку за 250 грн, зробити котлет і буде надовго.
Зробити каструлю гарбузового супу - надовго.
Миску венегрету з квасолею; гречку; омлет.
Стушкувати капусту з грибами; картоплю з куркою та чорносливом.
Все сезонне, корисне і грошей на це треба небагато.
Це типу 5 тисяч на тиждень? Я вважаю що це багато.
Ми витрачаємо 12-13 тисяч на місяць. Купуємо багато сирів, овочів та фруктів. Горіхи різні, крупи.
Рибу кілька разів на тиждень (хек, лосось). Мʼясо 1 раз на тиждень купую (сама готую якісь котлети чоловіку, вистачає надовго).
Ми майже не їмо харчового сміття.
Так щоб кайфонути, то можемо купити 300 грамів фісташок і наїстись.
Що ми конкретно їмо?
Наприклад, 1 кг хеку за 250 грн, зробити котлет і буде надовго.
Зробити каструлю гарбузового супу - надовго.
Миску венегрету з квасолею; гречку; омлет.
Стушкувати капусту з грибами; картоплю з куркою та чорносливом.
Все сезонне, корисне і грошей на це треба небагато.
Винегрет и гарбузовый суп - это прекрасно. Только к ним нужно каждому по хорошему куску мяса выдать, чтобы наесться.
И про котлеты из 1 кг хека ’надолго’ - аж смешно. Это 2 рыбины)
Я не знаю как их надолго растянуть
Вот только в субботу 2 кг (не рыбины) хека тушила. Это 2 приёма пищи на 3 человека...
И про котлеты из 1 кг хека ’надолго’ - аж смешно. Это 2 рыбины)
Я не знаю как их надолго растянуть
Вот только в субботу 2 кг (не рыбины) хека тушила. Это 2 приёма пищи на 3 человека...
20
1
Я такая - жду трамвая• 08 апреля в 17:34
Ответ дляЛеплю из пластилина
У нас більш-менш нормальні прибутки на родину, але ми витрачаємо менше ніж 20 тисяч на місяць на продукти.
Це типу 5 тисяч на тиждень? Я вважаю що це багато.
Ми витрачаємо 12-13 тисяч на місяць. Купуємо багато сирів, овочів та фруктів. Горіхи різні, крупи.
Рибу кілька разів на тиждень (хек, лосось). Мʼясо 1 раз на тиждень купую (сама готую якісь котлети чоловіку, вистачає надовго).
Ми майже не їмо харчового сміття.
Так щоб кайфонути, то можемо купити 300 грамів фісташок і наїстись.
Що ми конкретно їмо?
Наприклад, 1 кг хеку за 250 грн, зробити котлет і буде надовго.
Зробити каструлю гарбузового супу - надовго.
Миску венегрету з квасолею; гречку; омлет.
Стушкувати капусту з грибами; картоплю з куркою та чорносливом.
Все сезонне, корисне і грошей на це треба небагато.
Це типу 5 тисяч на тиждень? Я вважаю що це багато.
Ми витрачаємо 12-13 тисяч на місяць. Купуємо багато сирів, овочів та фруктів. Горіхи різні, крупи.
Рибу кілька разів на тиждень (хек, лосось). Мʼясо 1 раз на тиждень купую (сама готую якісь котлети чоловіку, вистачає надовго).
Ми майже не їмо харчового сміття.
Так щоб кайфонути, то можемо купити 300 грамів фісташок і наїстись.
Що ми конкретно їмо?
Наприклад, 1 кг хеку за 250 грн, зробити котлет і буде надовго.
Зробити каструлю гарбузового супу - надовго.
Миску венегрету з квасолею; гречку; омлет.
Стушкувати капусту з грибами; картоплю з куркою та чорносливом.
Все сезонне, корисне і грошей на це треба небагато.
Там-тарарам• 08 апреля в 17:42
Ответ дляЛеплю из пластилина
У нас більш-менш нормальні прибутки на родину, але ми витрачаємо менше ніж 20 тисяч на місяць на продукти.
Це типу 5 тисяч на тиждень? Я вважаю що це багато.
Ми витрачаємо 12-13 тисяч на місяць. Купуємо багато сирів, овочів та фруктів. Горіхи різні, крупи.
Рибу кілька разів на тиждень (хек, лосось). Мʼясо 1 раз на тиждень купую (сама готую якісь котлети чоловіку, вистачає надовго).
Ми майже не їмо харчового сміття.
Так щоб кайфонути, то можемо купити 300 грамів фісташок і наїстись.
Що ми конкретно їмо?
Наприклад, 1 кг хеку за 250 грн, зробити котлет і буде надовго.
Зробити каструлю гарбузового супу - надовго.
Миску венегрету з квасолею; гречку; омлет.
Стушкувати капусту з грибами; картоплю з куркою та чорносливом.
Все сезонне, корисне і грошей на це треба небагато.
Це типу 5 тисяч на тиждень? Я вважаю що це багато.
Ми витрачаємо 12-13 тисяч на місяць. Купуємо багато сирів, овочів та фруктів. Горіхи різні, крупи.
Рибу кілька разів на тиждень (хек, лосось). Мʼясо 1 раз на тиждень купую (сама готую якісь котлети чоловіку, вистачає надовго).
Ми майже не їмо харчового сміття.
Так щоб кайфонути, то можемо купити 300 грамів фісташок і наїстись.
Що ми конкретно їмо?
Наприклад, 1 кг хеку за 250 грн, зробити котлет і буде надовго.
Зробити каструлю гарбузового супу - надовго.
Миску венегрету з квасолею; гречку; омлет.
Стушкувати капусту з грибами; картоплю з куркою та чорносливом.
Все сезонне, корисне і грошей на це треба небагато.
Надовго це на скільки? Порції по 30 грамів?
7
когдадеЦкие• 08 апреля в 17:42
Ответ дляТракторні війська
Вы хотите сказать что автор неправильно деньги расходует?
Вы видели, что хлеб уже больше 40 грн? Бананы 75.
Вы видели, что хлеб уже больше 40 грн? Бананы 75.
У нас в магазин Лоток вже пару тижнів банани по 85 грн
4
Пліткарка• 08 апреля в 17:59
Ответ дляПьяная вишня
кастрУля- это пяць
Каструля українською мовою, ви дивна трохи...
2
Аноним Советчик• 08 апреля в 18:07
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Поїдьте до моїх бабусь в села.Плюс 10кг за тиждень )І все смачнюче,не відірватись
Давайте адресу бабусь ,всі поїдемо)
2
4
Ответ дляЛеплю из пластилина
У нас більш-менш нормальні прибутки на родину, але ми витрачаємо менше ніж 20 тисяч на місяць на продукти.
Це типу 5 тисяч на тиждень? Я вважаю що це багато.
Ми витрачаємо 12-13 тисяч на місяць. Купуємо багато сирів, овочів та фруктів. Горіхи різні, крупи.
Рибу кілька разів на тиждень (хек, лосось). Мʼясо 1 раз на тиждень купую (сама готую якісь котлети чоловіку, вистачає надовго).
Ми майже не їмо харчового сміття.
Так щоб кайфонути, то можемо купити 300 грамів фісташок і наїстись.
Що ми конкретно їмо?
Наприклад, 1 кг хеку за 250 грн, зробити котлет і буде надовго.
Зробити каструлю гарбузового супу - надовго.
Миску венегрету з квасолею; гречку; омлет.
Стушкувати капусту з грибами; картоплю з куркою та чорносливом.
Все сезонне, корисне і грошей на це треба небагато.
Це типу 5 тисяч на тиждень? Я вважаю що це багато.
Ми витрачаємо 12-13 тисяч на місяць. Купуємо багато сирів, овочів та фруктів. Горіхи різні, крупи.
Рибу кілька разів на тиждень (хек, лосось). Мʼясо 1 раз на тиждень купую (сама готую якісь котлети чоловіку, вистачає надовго).
Ми майже не їмо харчового сміття.
Так щоб кайфонути, то можемо купити 300 грамів фісташок і наїстись.
Що ми конкретно їмо?
Наприклад, 1 кг хеку за 250 грн, зробити котлет і буде надовго.
Зробити каструлю гарбузового супу - надовго.
Миску венегрету з квасолею; гречку; омлет.
Стушкувати капусту з грибами; картоплю з куркою та чорносливом.
Все сезонне, корисне і грошей на це треба небагато.
Надіюсь це сарказм. 13 000 / 30 днів = 433 грн в день на РОДИНУ (не на людину), це 70 гривень сніданок, 150 гривень обід, і вечеря 210 гривень на вечерю, і в цьому меню на всю родину багато сирів, овочів і фруктів і горіхи? ще й риба, лососі..
14
1
Плекаю думи• 08 апреля в 19:06
Ответ дляjabka ya
Надіюсь це сарказм. 13 000 / 30 днів = 433 грн в день на РОДИНУ (не на людину), це 70 гривень сніданок, 150 гривень обід, і вечеря 210 гривень на вечерю, і в цьому меню на всю родину багато сирів, овочів і фруктів і горіхи? ще й риба, лососі..
Згодна, фігова якась математика.
В мене на одну 10-11 тис. На місяць при нормальному харчуванні
В мене на одну 10-11 тис. На місяць при нормальному харчуванні
2
Фиона Шрековна• 08 апреля в 19:15
Ответ дляjabka ya
Надіюсь це сарказм. 13 000 / 30 днів = 433 грн в день на РОДИНУ (не на людину), це 70 гривень сніданок, 150 гривень обід, і вечеря 210 гривень на вечерю, і в цьому меню на всю родину багато сирів, овочів і фруктів і горіхи? ще й риба, лососі..
це не сарказм, це фантазьори
можливо бот
можливо бот
1
1
Анонимарик• 08 апреля в 19:51
Ответ дляЦаревна_несушка
Я вот на себя одну на день взяла..и продуктов нет, и денег нет..еще для кроля 2 пачки корма, 4 огурца и грызун на подвеске, и еще 510 грн нет
Як ви такий шлак їсте?! За ті ж самі гроші подивіться, скільки я сьогодні в АТБ купила продуктів мені та дитині на декілька днів, ще й знижка з карткою атб є. Яєць аж 30 шт, молока та йогурта бутилки, овочів та фруктів, навіть сир кисломолочний.
9
Я такая - жду трамвая• 08 апреля в 20:01
Ответ дляjabka ya
Надіюсь це сарказм. 13 000 / 30 днів = 433 грн в день на РОДИНУ (не на людину), це 70 гривень сніданок, 150 гривень обід, і вечеря 210 гривень на вечерю, і в цьому меню на всю родину багато сирів, овочів і фруктів і горіхи? ще й риба, лососі..
Ну ви і їсте одна..Свиня менше їсть
11
1
_Злата Ibra_• 08 апреля в 20:06
Ответ дляПомаранчова душа
Ви помрете раніше - ваші нерви вже ні к чорту
Обговорення червоної риби так вивело з рівноваги
Обговорення червоної риби так вивело з рівноваги
Вообще это было в шутку))
Тракторні війська• 08 апреля в 20:06
Ответ дляАнонимарик
Як ви такий шлак їсте?! За ті ж самі гроші подивіться, скільки я сьогодні в АТБ купила продуктів мені та дитині на декілька днів, ще й знижка з карткою атб є. Яєць аж 30 шт, молока та йогурта бутилки, овочів та фруктів, навіть сир кисломолочний.
Вы прикалываетесь?
Вы купили яйца, 300 грм творога, йогурт, молоко, по одному банану, помидору, огурцу и перцу и 3 яблока.
Это вам с ребенком на несколько дней?
Там растянуть можно только яйца
Вы купили яйца, 300 грм творога, йогурт, молоко, по одному банану, помидору, огурцу и перцу и 3 яблока.
Это вам с ребенком на несколько дней?
Там растянуть можно только яйца
19
Відповів всім• 08 апреля в 20:07
Ответ дляЛеплю из пластилина
У нас більш-менш нормальні прибутки на родину, але ми витрачаємо менше ніж 20 тисяч на місяць на продукти.
Це типу 5 тисяч на тиждень? Я вважаю що це багато.
Ми витрачаємо 12-13 тисяч на місяць. Купуємо багато сирів, овочів та фруктів. Горіхи різні, крупи.
Рибу кілька разів на тиждень (хек, лосось). Мʼясо 1 раз на тиждень купую (сама готую якісь котлети чоловіку, вистачає надовго).
Ми майже не їмо харчового сміття.
Так щоб кайфонути, то можемо купити 300 грамів фісташок і наїстись.
Що ми конкретно їмо?
Наприклад, 1 кг хеку за 250 грн, зробити котлет і буде надовго.
Зробити каструлю гарбузового супу - надовго.
Миску венегрету з квасолею; гречку; омлет.
Стушкувати капусту з грибами; картоплю з куркою та чорносливом.
Все сезонне, корисне і грошей на це треба небагато.
Це типу 5 тисяч на тиждень? Я вважаю що це багато.
Ми витрачаємо 12-13 тисяч на місяць. Купуємо багато сирів, овочів та фруктів. Горіхи різні, крупи.
Рибу кілька разів на тиждень (хек, лосось). Мʼясо 1 раз на тиждень купую (сама готую якісь котлети чоловіку, вистачає надовго).
Ми майже не їмо харчового сміття.
Так щоб кайфонути, то можемо купити 300 грамів фісташок і наїстись.
Що ми конкретно їмо?
Наприклад, 1 кг хеку за 250 грн, зробити котлет і буде надовго.
Зробити каструлю гарбузового супу - надовго.
Миску венегрету з квасолею; гречку; омлет.
Стушкувати капусту з грибами; картоплю з куркою та чорносливом.
Все сезонне, корисне і грошей на це треба небагато.
Вас не поймут, тут сначала плачут что не хватает на еду, а потом плачут что не могут похудеть
1
3
Анонимарик• 08 апреля в 20:15
Ответ дляТракторні війська
Вы прикалываетесь?
Вы купили яйца, 300 грм творога, йогурт, молоко, по одному банану, помидору, огурцу и перцу и 3 яблока.
Это вам с ребенком на несколько дней?
Там растянуть можно только яйца
Вы купили яйца, 300 грм творога, йогурт, молоко, по одному банану, помидору, огурцу и перцу и 3 яблока.
Это вам с ребенком на несколько дней?
Там растянуть можно только яйца
Ну так еще крупы дома есть какие хочешь, зелень есть , орехи. Вместе всего хватит на несколько дней, молоко не проблемма растянуть, на кашу оебенку утром немного нужно, йогурт на 2 вечера вместе с бананами и яблоками. Нет, лучше майонеза и хлеба белого накупить и сигарет, тогда точно хватит!
1
4
_Злата Ibra_• 08 апреля в 20:16
Ответ дляЦаревна_несушка
Я вот на себя одну на день взяла..и продуктов нет, и денег нет..еще для кроля 2 пачки корма, 4 огурца и грызун на подвеске, и еще 510 грн нет
А я нет. Люблю с газом))
Тракторні війська• 08 апреля в 20:27
Ответ дляАнонимарик
Ну так еще крупы дома есть какие хочешь, зелень есть , орехи. Вместе всего хватит на несколько дней, молоко не проблемма растянуть, на кашу оебенку утром немного нужно, йогурт на 2 вечера вместе с бананами и яблоками. Нет, лучше майонеза и хлеба белого накупить и сигарет, тогда точно хватит!
Так у вас ещё и ребенок дошкольник?
Потому что у меня подросток и ему овсянка с ягодами из литра молока - это максимум на 2 дня
Если с охотки- то уйдёт за одно утро. В одно лицо!
Вы на 500 грн реально ничего не купили кроме лотка яиц. Остальное- это ежедневные мелочи
Потому что у меня подросток и ему овсянка с ягодами из литра молока - это максимум на 2 дня
Если с охотки- то уйдёт за одно утро. В одно лицо!
Вы на 500 грн реально ничего не купили кроме лотка яиц. Остальное- это ежедневные мелочи
13
_Злата Ibra_• 08 апреля в 20:33
Ответ дляПомаранчова душа
Всім на курси саморозвитку - рецепт був вище
А курсы продают всякие инфацыганы. Которые живут в дубаях)
1
Просто Фіфа• 08 апреля в 20:57
Ответ дляРедиска Я
Ви абсолютно праві. Але це вже не про виживання. Середня ЗП повинна покривати базові потреби: комуналка, продукти, засобі гігієни, паростий одяг. А у нас?
Минулого року була в Чорногорії
Там середня зп 500 євро
А кілограм курячого філе 5 євро, свинина і яловичина 3-4 євро, антиперспірант 6 євро, пральний порошок Арієль 10-12 євро
Це в супермаркеті типу нашого Ашан
Сильно сімʼю нагодуєте і всім забезпечити хоч по мінімуму?
Тому таке не тільки в нас
Там середня зп 500 євро
А кілограм курячого філе 5 євро, свинина і яловичина 3-4 євро, антиперспірант 6 євро, пральний порошок Арієль 10-12 євро
Це в супермаркеті типу нашого Ашан
Сильно сімʼю нагодуєте і всім забезпечити хоч по мінімуму?
Тому таке не тільки в нас
1
3
Яйцеголовая• 08 апреля в 21:02
Чим вищі податки, тим бідніше люди
І, на жаль, українці будуть ще біднішати.
І, на жаль, українці будуть ще біднішати.
4
Бензопирен• 08 апреля в 21:22
Ответ дляТракторні війська
Винегрет и гарбузовый суп - это прекрасно. Только к ним нужно каждому по хорошему куску мяса выдать, чтобы наесться.
И про котлеты из 1 кг хека ’надолго’ - аж смешно. Это 2 рыбины)
Я не знаю как их надолго растянуть
Вот только в субботу 2 кг (не рыбины) хека тушила. Это 2 приёма пищи на 3 человека...
И про котлеты из 1 кг хека ’надолго’ - аж смешно. Это 2 рыбины)
Я не знаю как их надолго растянуть
Вот только в субботу 2 кг (не рыбины) хека тушила. Это 2 приёма пищи на 3 человека...
смотря кто как ест. Нам с мужем кг хека на 3 раза. В воскресенье тушила с овощами, вчера ели, сегодня и еще. осталось на завтра
Неробименінерви• 08 апреля в 21:23
Ответ дляАнонимарик
Як ви такий шлак їсте?! За ті ж самі гроші подивіться, скільки я сьогодні в АТБ купила продуктів мені та дитині на декілька днів, ще й знижка з карткою атб є. Яєць аж 30 шт, молока та йогурта бутилки, овочів та фруктів, навіть сир кисломолочний.
прошу пробачення, Ви декілька днів одними яйцями будете харчуватись? то ж вредно..
1
Федорино Горе• 08 апреля в 21:23
Ответ дляБензопирен
смотря кто как ест. Нам с мужем кг хека на 3 раза. В воскресенье тушила с овощами, вчера ели, сегодня и еще. осталось на завтра
Так це нормально, а там дівчина пише, що вони кілограм хека втрьох їдять 4 дня.
Тракторні війська• 08 апреля в 21:27
Ответ дляБензопирен
смотря кто как ест. Нам с мужем кг хека на 3 раза. В воскресенье тушила с овощами, вчера ели, сегодня и еще. осталось на завтра
Согласна. Если только смотреть- то и на месяц может хватить...
1 кг хека - это 2 средние рыбины. Если вы одну рыбину на 3 раза делите - то я не знаю что сказать.
Понятно, что это от бедности так происходит, но зачем делать вид, что это нормально?
1 кг хека - это 2 средние рыбины. Если вы одну рыбину на 3 раза делите - то я не знаю что сказать.
Понятно, что это от бедности так происходит, но зачем делать вид, что это нормально?
3
Потребую апгрейду• 08 апреля в 21:35
Ответ дляЛеплю из пластилина
У нас більш-менш нормальні прибутки на родину, але ми витрачаємо менше ніж 20 тисяч на місяць на продукти.
Це типу 5 тисяч на тиждень? Я вважаю що це багато.
Ми витрачаємо 12-13 тисяч на місяць. Купуємо багато сирів, овочів та фруктів. Горіхи різні, крупи.
Рибу кілька разів на тиждень (хек, лосось). Мʼясо 1 раз на тиждень купую (сама готую якісь котлети чоловіку, вистачає надовго).
Ми майже не їмо харчового сміття.
Так щоб кайфонути, то можемо купити 300 грамів фісташок і наїстись.
Що ми конкретно їмо?
Наприклад, 1 кг хеку за 250 грн, зробити котлет і буде надовго.
Зробити каструлю гарбузового супу - надовго.
Миску венегрету з квасолею; гречку; омлет.
Стушкувати капусту з грибами; картоплю з куркою та чорносливом.
Все сезонне, корисне і грошей на це треба небагато.
Це типу 5 тисяч на тиждень? Я вважаю що це багато.
Ми витрачаємо 12-13 тисяч на місяць. Купуємо багато сирів, овочів та фруктів. Горіхи різні, крупи.
Рибу кілька разів на тиждень (хек, лосось). Мʼясо 1 раз на тиждень купую (сама готую якісь котлети чоловіку, вистачає надовго).
Ми майже не їмо харчового сміття.
Так щоб кайфонути, то можемо купити 300 грамів фісташок і наїстись.
Що ми конкретно їмо?
Наприклад, 1 кг хеку за 250 грн, зробити котлет і буде надовго.
Зробити каструлю гарбузового супу - надовго.
Миску венегрету з квасолею; гречку; омлет.
Стушкувати капусту з грибами; картоплю з куркою та чорносливом.
Все сезонне, корисне і грошей на це треба небагато.
З вашого меню діти будуть їсти... Квасолю?
Потребую апгрейду• 08 апреля в 21:41
Ответ дляВанна Тазиковна
Нет, женщина, все не так! У 90% женщин есть дети и у большинства из них тоже нет ни мамок, ни нянек. Она и муж. И как-то справляются, и для этого женщина не сидит 20 лет в декрете.
Фігово справляються, чесно. Сиділа б вдома - але грошей треба
1
Бензопирен• 08 апреля в 21:46
Ответ дляТракторні війська
Согласна. Если только смотреть- то и на месяц может хватить...
1 кг хека - это 2 средние рыбины. Если вы одну рыбину на 3 раза делите - то я не знаю что сказать.
Понятно, что это от бедности так происходит, но зачем делать вид, что это нормально?
1 кг хека - это 2 средние рыбины. Если вы одну рыбину на 3 раза делите - то я не знаю что сказать.
Понятно, что это от бедности так происходит, но зачем делать вид, что это нормально?
естественно от бедности, от чего же еще. Признать тот факт, что не все едят ведрами очень сложно.
2
2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу