Воленс-неволенс• 07 апреля 2025
Низький тиск у дитини
Вітаю. Донька 15 років, поскаржилася на легку нудоту, поміряла тиск, 90/45. Дала тепле пиття, нудота пройшла, тиск 100/45. Зараз почуває себе добре, але лякає показник 45. Який нормальний тиск не знаю, якось не проконтролювали це. Тиск міряла механічним тонометром, не автоматом. Завтра до лікаря звернемося, але що робити зараз, не знаю.
Може я й дарма панікую, але трохи неспокійно. Буду вдячна за пораду, дуже прошу без хейту 🙏
Воленс-неволенс
• 07 апреля 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
45- низковато , 100 на 60 - это более менее
Отож і мені здається, що занизький. Але наскільки екстренно треба щось робити, не знаю( З таким ще не зустрічалися...