Хи хи, ну ну• 08 апреля в 14:07

Чи потрібно сплачувати репетитору за заняття, якщо дитина хворіла? Дякую!

Доброго дня! Дівчатка, потрібна ваша порада. Дитина ходить на групові заняття до репетитора і в цьому місяці так склалося, що 1 квітня, коли потрібно було вносити оплату за квітень місяць то донечка захворіла і із-за цього пропустила декілька уроків у репетитора. Якщо нам не потрібне їх відпрацювання тому, що просто не має куди їх втиснути є ще багато інших секцій, гуртків, а також ще й інші репетитори з інших предметів та школа. Чи потрібно в такому разі сплачувати за ті заняття котрі донечка пропустила чи ні? Оплату в цьому місяці ще поки не вносили. Репетитор каже, що ці заняття потрібно відпрацювати і заплатити її саме за повний місяць. Я хотіла заплатити за повний місяць, а кошти за ті 2 заняття котрі донечка була відсутня із-за хвороби просто перенести тоді можливо на наступний місць, але репетитор каже, що так не можна зробити. Як ви вважаєте або ж які правила у репетиторів з котрими займаються ваші дітки. До цього за рік ми жодного разу не пропускали заняття. Заздалегідь вдячна всім за ваші відповіді та поради! Мирного всім дня!
Птица Говоруша• 08 апреля в 14:09
У нас якщо за 24 години попереджуєш - можна не платити. Якщо ні - оплачувати навіть не відпрацьовуючи
Бабульція• 08 апреля в 14:10
За англійську платимо після заняття. Питань немає.

А за басейн-за місяць.
Хочеш ходи, хочеш-ні. Ніхто нічого не поверне.
Аноним Советчик• 08 апреля в 14:11
Я работала в языковых центрах. Занятия только отрабатывались, переносить оплату нельзя.
БезникаяЯ• 08 апреля в 14:12
Навіщо вам наші правила? Щоб пред´явити вашому?)) Ви ж домовлялись якось наперед чи мовчали?
Не виправдовуюсь• 08 апреля в 14:12
У нас домовленість: якщо заняття відміняється, то його виробляємо у інший час, тобто і сплачуємо.
Які домовленності у вас і вашого репетитора, ви тепер дізналися, хоча треба було проговорити ці моменти до початку занять
Безлім на все• 08 апреля в 14:12
Если оплата фиксированная за месяц-то я оплачиваю независимо сколько занятий посетили. Если каждое занятие отдельно оплачивается, то предупреждаю не менее чем за 24 часа и тогда не оплачиваю.
Говорю-балакаю• 08 апреля в 14:12
У нас отрабатывают занятия по подготовке к школе. Если ребёнок пропустил букву - это же надо догнать всё равно, занятия в группе на это расчитаны.
Оплата за месяц по количеству занятий по календарю
Ряженка• 08 апреля в 14:12
Смотря какие условия оплаты изначально: всегда одинаковая сумма за месяц (типа абонемента) или же из расчета за количество занятий в конкретном месяце.
Залізна тьотя• 08 апреля в 14:13
У нас индивидуальный, но этот вопрос оговаривали сразу. Предупредить за ранее достаточно и не оплачивать.
А у подруги группа, там только отрабатывать.
Грабля• 08 апреля в 14:16
У всіх умови різні.
За англійську в групі я сплачую тількі за відвідані заняття. Відпрацювань нема.
За шахи - з відпрацюваннями. Але ті відпрацювання висять доти, доки не відпрацюються. Тобто їх можна відпрацювати як в цьому так і в наступному місяці (якщо в цьому місяці нема де втулити те відпрацювання).
З плавання абонемент на 9 занять (це чисто як карта доступу) - не відходив всі 9 то твої проблеми (але абонемент не дорогий, за кожне заняття сплачується ще тренеру окремо, там вже сплата по факту, прийшов -сплатив)
Крошка Енот• 08 апреля в 14:19
Интересно... занятие групповое. То есть группа выучила тему, а ваш ребенок нет, следующая тема опирается на предыдущую. И один ребенок тупит, отвлекает всю группу потому что не понимает, что делать. Вы хотите чтобы вашему ребенку бесплатно за счет времени группы пояснили предыдущий материал?
Почемучка• 08 апреля в 14:19
Вам репетитор дав відповідь, що треба оплатити-відпрацювати. Це його умови!Можна оплатити і і не відпрацювати, або оплатити іі відпрацювати.Не оплатити- не можна!
Укр_жіночка• 08 апреля в 14:22
не плачу. учора дитина захворіла. піднялась висока температура. це було за 3 год до заняття.Яка оплата? якби мені заікнулись про оплату,я би попрощалася зразу. Репетиторів зараз як сміття.
Ноу коммент• 08 апреля в 14:22
Ви повинні шукати дні у які відпрацюєте. Не вірю що дитина щодня така зайнята що світу божого не бачить.
Я розумію репетитора. Якщо група з 3 чоловік і кожен буде ’хворіти’ пропускаючи заняття, а потім наздоганяти з групою, то інші діти будуть топтатися на місці. Тому лише індивідуальне відпрацювання
Пацаааааааан• 08 апреля в 14:27
Ответ дляУкр_жіночка
Ничего себе отношение
Грабля• 08 апреля в 14:29
Ответ дляНоу коммент
Ну тут Ви не праві.
І дитина може бути зайнята, і викладач зайнятий може бути коли дитина може відпрацювати.
У мене син весь тиждень завантажений. Якщо шахи пропустив то щоб відпрацювати то треба чекати канікули )))))
Капитошечка• 08 апреля в 14:29
ходим на групповые по английскому оплата за месяц до 10 числа платим всегда невзависимости ходили или нет .. а если индивидуальные то понятно если не были на уроке то не платим .. так везде
Путающаяся• 08 апреля в 14:37
Ответ дляКапитошечка
Ні так не скрізь. Якщо ми домовилися з репетитором перенести чи відмінити завчасно і вона якось там спланувала собі це, то я не оплачую. Але якщо я тупо прогуляла і попередила перед самим заняттям, то я завжди оплачую.
Це не вимога репетитора, це моє бачення цінності часу.
Автор, якщо умова оплата абонементу, то маєте платити. Від десятиразового ’донечка’ мені тролятиною віддає, вибачте...
Ноу коммент• 08 апреля в 14:41
Ответ дляГрабля
Ну тут Ви не праві.
автор пише що раніше не стикалася з репетиторами лише цей рік і дитина рік не хворіла. Це значить що її дитина в 1 класі. В 1 класі уроки закінчуються в 12 годин. Звісно я вірю що у дитини потім з 13 до 20 кожна хвилина зайнята і розписана
Укр_жіночка• 08 апреля в 14:41
Ответ дляПацаааааааан
Ничего себе отношение
бо не треба нагліти. я би ніколи не взяла гроші з батьків дитини,яка не була на занятті
Путающаяся• 08 апреля в 14:44
Ответ дляУкр_жіночка
Тобто ви згодитеся, якщо вам зарплату виплатять не повністю, бо хтось там хворів і роботу ви не зробили, хоча мали час і можливість?
Грабля• 08 апреля в 14:47
Ответ дляНоу коммент
У мого з 1 класу був майже весь день завантажений. З 8.00 школа до обіду. Потім гпд, обід, після обіду танці чи англійська. Я його зі школи забирала о 5 вечора. Вдома були о 6. Добре коли на гпд зробив всю домашку, тоді на вечір залишалось тільки повечеряти та відпочивати :)
А з 4 класу 2 зміна. З 13 до 18.20 заняття. До дому потрапляє о 18.50. 2 рази на тиждень англійська з 19.00 до 20.30, 2 рази на тиждень плавання з 9.00 до 10.00. Шахи ще собі втулив раз на тиждень. В суботу з 8.00 до 11.00 уроки в школі (хочаб онлайн.. і де вже норм..). Потім з 13.00 до 14.30 програмування. В неділю з 9.00 до 12.00 теж програмування. Ви все ще не вірите що діти можуть бути завантажені? :) а ще колись треба домашку робити і навіть якось відпочивати встигати :)
І знов таки - у репетиторів теж є якісь свої справи. Вони пропонують час коли можуть самі, але ж не факт що дитина Автора саме в цей час може відпрацювати.
автор Хи хи, ну ну • 08 апреля в 14:50
Ответ дляНоу коммент
Донька у 8-му класі. Ми раніше ходили на індивідуальні заняття і там нам було все зрозуміло з оплатою. Групові ж заняття донька почала відвідувати лише з цього навчального року і жодного до цього часу не пропускала, завжди ходила, але цього разу з температурою 40 її було ну зовсім не до навчання.
Путающаяся• 08 апреля в 14:50
Ответ дляГрабля
І які пропозиції в даній конкретній ситуації? Група матеріал вивчила, їх батьки оплатили це. Що з дитиною автора робити? Вона матеріал пропустила і його не знає.
Вся група послухає за свої кошти це все ще раз? Чи які варіанти?
Укр_жіночка• 08 апреля в 14:52
Ответ дляПутающаяся
при чому тут зп.? репетитор це не ставка, як на офіц.роботі. На курсах офіційних репетитор отримує ЗП. Приватні репетитори отримують стільки скільки провели занять. якщо це не систематично, то це норм. А якщо репетитор захворів,то кому він має платити? може,він має платити учню за те,що не дав знань??якийсь маразм. Платити за те,що учень не прийшов,бо хворий. Жесть жестяна. Самі паскудите репетиторів,то вони й нагліють.З репетиторами нема проблем,їх зараз повно.НЕ один - так інший. Олх і групи забиті оголошеннями
Грабля• 08 апреля в 14:53
Ответ дляПутающаяся
У нас залишають завдання у вайбері. Діти самі дивляться те, що пропустили. Жодного разу за ці роки не було такого, що б вчитель щось там прям на весь урок комусь повторювала, а інші сиділи нудьгували. Перші 5-10 хвилин приділили питанням минулої теми і далі пішли.
Сладко-соленая• 08 апреля в 14:57
Ответ дляБабульція

А за басейн-за місяць.
У вас теж групові заняття з репетитором?
Соня-сонятко• 08 апреля в 14:58
Хто ще мріє працювати репетитором, от читайте. «Репепиторів як сміття». І дохід не спланувати.
Сладко-соленая• 08 апреля в 14:58
Ответ дляУкр_жіночка
Ну,якщо вам потрібне сміття, а не репетитор, то звісно
Укр_жіночка• 08 апреля в 15:00
Ответ дляСладко-соленая
в мене на сьогодні шикарні репетитори. доня за 1,5 р вийшла на С1.Підтверджений з англ.мови з В1! Але ніхто ніколи не брав гроші за заняття, яке не відбулося. З математики так само. НЕ НАДО НАГЛЕТЬ!