Без образів• Изменено 08 апреля в 18:36

Родители сестре отписали квартиру, а мне ничего

Нас две дочки, я и младшая.
Я уехала жить в Чехию 13 лет тому назад, родила дочку, но я мать одиночка. В Чехии осталась на ПМЖ
Сестра младшая живет в Украине, удачно вышла замуж, есть сын и муж.
И тут я узнаю что родители квартиру отписали ей, а мне ничего. Ну как бы вы отнеслись к такой сестре. Я ей звоню, говорю так не честно, тебе все а мне ничего. А она наглая говорит, я ни причем, так решили родители(((
Гола з конопель• 08 апреля в 22:51
Ответ дляНаодинцi
Все виноватят автора, что сестра в отличии от неё ухаживает за родителями, только вопрос ещё, ухаживала бы она, если бы наследство не светило ни ей, ни автору. Сестра вероятно просто воспользовалась случаем и науськивала родителей, да и всё. А из-за такого решения родителей, теперь автор с сестрой будут врагами навсегда, они просто рассорили двух сестер, поделив на ’хорошую’ и ’плохую’
А яка різниця, би чи не би. Факт ж факт - автор хтозна де, а ця близько.
Гола з конопель• 08 апреля в 22:54
Ответ дляОце так цабе
И без тик тока можно понять. Когда живя с родителями и сестрой, не вылезала из неврозов, СРК, волосы выпадали и тд.
А как уехала, так и все прошло сразу.
Это и есть токсичное окружение, в прямом смысле.
Ой, ма. І як довго ви псувати життя собі і людям? У мене прекрасні батьки і чудова сестра. Упаси боги з ними жити...І проблема то не в них
Наодинцi• 08 апреля в 22:54
Ответ дляГола з конопель
Вона тепер не донька, якщо в іншої країни? Я вважаю, повинна бути якась більш важлива причина такого рішення батьків, ніж просто її життя за кордоном.
Оце так цабе• 08 апреля в 22:55
Ответ дляГола з конопель
В 15 стала жить отдельно, а что?
Бешене сарі• 08 апреля в 22:58
В мене теж схоже, сестрі два будинки, мені нічого, не парюся, а чоловік мій сердиться, йому неприємно бути чоловіком нелюбимої доньки
Гола з конопель• 08 апреля в 23:00
Ответ дляОце так цабе
Но разве не обидно, что о другом ребенке заботятся, а о тебе нет?
Це про яку ’другу дитину’? Якій 30-49 рочків? Так, ніби, вже час віддавати борги, ні?
Гола з конопель• 08 апреля в 23:08
Ответ дляНаодинцi
Чтобы не оставить одной всё - другой ничего. Можно продать и разделить деньги, если не поровну, то по частям, побольше той, что ухаживает. Да много вариантов, как поделить, если есть желание. А автора просто турнули, имеет право послать на x#й такую родню
Опіка і догляд - дороге задоволення. Продати що, квартиру, в якій живеш? Щоб дитині, яка на тебе чхати хотіла, обідно не було? Це з вами так зробили вже, що ви всім радите?
Гола з конопель• 08 апреля в 23:11
Ответ дляНаодинцi
По-нормальному, чтобы без грызни, родителям лучше поровну поделить, в крайнем случае разные доли. Чтобы одну дочь оставить совсем без ничего- ну это нужны очень весомые причины, например 1 ребёнок жёстко кинул родителей или что-то вроде того. Её проживание в Чехии не та причина. Раз уж на то, пошло- откуда у родителей жильё? Наверняка получили при совке, тогда квартиры давались на семью, то есть на автора тоже, площадь зависела от количества членов семьи.
Ну хз. Мені всього 49, а мох нічого не ’получили’. Все самі купили і самі побудували. Мого там немає
Наодинцi• 08 апреля в 23:15
Ответ дляГола з конопель
Я про догляд вже десяту сторінку читаю. Але так не робиться, все можно було обговорити, домовитись, в тому числі про об´єм доль. Але все було зроблено за її спиною.
Ні, зі мною так не поступили, хитрожопа сестра насправді намагалась налаштувати проти мене батько, щоб він мене залишив без квартири, але їй не вдалося. Дякую за вашу зацікавленість!) 🤗
Наодинцi• 08 апреля в 23:23
Ответ дляГола з конопель
А продати я мала на увазі квартиру автору та сестрі колись. Її просто кинули. Якщо вона якось жахливо вчинила з батьками- інша розмова
Одяг та сумки• 08 апреля в 23:23
у меня также - к сестре норм. а вот на родителей обида ((( + они еще сестре сыну планируют квартиру купить- сестре уже купили. а мне х с трех пальцев(((- так как сестра все ноет денег нет и по загранкам отдыхать ездит . а у меня все есть типа

а я лох если что помогаю (сестру не просят) - еще и я должна сестре помогать- мало помогаю- она старше.
Гадко это все. стараюсь реже их видить. Так как каждый раз слушать про внуков(сестры детей) неприятно.
Бешене сарі• 08 апреля в 23:36
Ответ дляОдяг та сумки

Наче про мою сім´ю, ця модель називається золота дитина та цап відбувало, такі ролі в дітей, до мене приходили запитають щось і не слухають, терплять щоб скоріше про доньку сестри розповісти
Добродійка• 08 апреля в 23:57
Квартира тому хто доглядає.
Гола з конопель• 09 апреля в 00:07
Ответ дляНаодинцi
Яка більш важлива? Її немвє, дочірній обов´язок вона не виконує, то які можуть бути питання, чоту так, а не інакше? Нехай приїздить, допомагає батькам - буде їй квартира. Чи як то має бути? Одна по лікарях возити, а друга спадок ділити? Гарний план
Гола з конопель• 09 апреля в 00:12
Ответ дляНаодинцi
Обговорювати що і з ким? Як господарям розпорядитись своїм майном? Ви при тямі? А, зрозуміло, хитрожопа ’обіженка’ детектд. Що ж ви всі такі убогі і злиденні, що за ті копійчані метри горло готові перегризти....Не пробували жити своє життя, мати своє житло, щоб на чуже не заглядатись?
Наодинцi• 09 апреля в 00:23
Ответ дляГола з конопель
Обговорювати, як поділити майно між дітьми, якщо ви досі не зрозуміли
чомусь.
Це вас чомусь цікавить майно невідомих людей з форуму, що в кого та звідки. Не чипляйтесь до людей зі своїми даними питаннями, які вас не стосуються.
Наодинцi• 09 апреля в 00:27
Ответ дляГола з конопель
Ви можете своїми дітьми, якщо вони у вас звичайно є як бажає те, так і ділите нерухомость. Адекватна не залишатиме одну з квартирою, іншу без нічого, така дypa як ви- так зробить
Гола з конопель• 09 апреля в 00:27
Ответ дляНаодинцi
чомусь.
Навіщо власнику з кимось обговорювати, як розпорядитись своїм майном? Це якісь нові сучасні віяння і я так безнадійно відстала, що тепер у дітей питають не лише, скільки і кого народжувати, де жити, а ще і як своїм розпорядитись. Ну питайте,, раз так правильно, будете ідеальною. А я своїх сподіваюсь виховати, щоб їм чхати було на той мій спадок, як мені на батьківський (і своє є). А там не якась жалюгідна хібара
Наодинцi• 09 апреля в 00:31
Ответ дляГола з конопель
Це її діти, а не люди з вулиці. Якщо для вас проживання одної дитини за кордоном- це причина її кинути, тоді навряд чи я зможу вас переконати
Гола з конопель• 09 апреля в 00:33
Ответ дляНаодинцi
Для мене дивно, що дорослі люди ділять чуже майно при ще живих власниках. А все інше - інсинуації
Наодинцi• 09 апреля в 00:34
Ответ дляГола з конопель
Але ч думаю ви все ж таки розумієте, якщо одної дитину залишити все, іншої нічого- так просто зробите їх ворогами.
автор Без образів • 09 апреля в 04:26
Ответ дляМарфа Українівна
Автор,вы там снимаете квартиру? Есть шанс свою купить? Или взять в кредит? На будущее
Я взяла кредит, да.
Эт вернячОк• 09 апреля в 09:07
Ответ дляЛукава_Кiшка
Это не та история, когда вам 20 и вдруг вашей сестре покупают квартиру, а вам нет. Речь о квартире, в которой живут ваши родители, надеюсь, они живы и здоровы.
Так вот те дети, кто за границей, не осознают вклада детей, оставшихся возле них.Это и покупка лекарств, и помощь с продуктами, и помощь в немощи, и т.д. В таком случае вполне справедливо, что имущество переходит тому, кто все годы был рядом.
А як бути в ситуації, коли 2м дітям в діапазоні від 20 до 30 Але одній дитині завжди все, в т.ч. купили квартиру, а іншій - нічого, перебється, бо так, як не давали ніколи нічого зайвого та дитина +/- навчилась трохи заробляти (ну але трохи, то це все одно не рівень топ менеджерів, чи відкотів у депутатів, маю на увазі не захмарні суми). От тоді, як по Вашому поступати? Це от реальна ситуація, яка сталась з моєю близькою людиною. Це при тому, що ’улюблена дитина’ виїхала на разі з України, здає квартиру ту, щоб мати дохід щомісяця і не горбатитись закордоном, а так собі легенько. Причому в неї і сім´ї ще нема. А друга ’нелюбима’ дитина якраз таки в Україні. І в цієї дитини вже є сім´я, маленька дитина, дружина в декреті. Але допомоги не передбачається її сім´ї все одно. Тотщо думаєте про таку ситуацію?
Эт вернячОк• 09 апреля в 09:17
Ответ дляБешене сарі
Звісно сердиться. В мене ситуація така сама, тільки я жінка ’нелюбимого’. Чого ж Вашому чоловіку не сердитись розуміючи, що він має впахувати все життя, ще можливо його батьки якось допомогли і не мало, а у Вас батьки не хочу навіть казати хто. І в першу чергу його злить, що вони об вас ноги витирають, а ви і раденькі. Це звісно теж задіває. Розповіла Вам про почуття Вашого чоловіка, щоб ви зрозуміла нарешті) моя думка - або порівну помагати, або нічого нікому.
Эт вернячОк• 09 апреля в 09:18
Ответ дляОдяг та сумки

Чому не припините спілкування?
Пупуговка• 09 апреля в 09:42
Це не правильно з боку батьків. Розумні батьки так ніколи не зроблять, хоча б через те, щоб їх діти після їх смерті не ворогували.
Брюлик в стразах• 09 апреля в 09:59
Ответ дляБез образів
За что уважать? Если так поступили, значит я никто для них
Так а чого тоді до сестри причепилися?
Марфа Українівна• 09 апреля в 12:12
Ответ дляБез образів
Я взяла кредит, да.
Ну так и хорошо, платите себе потихоньку и будет у вас и вашего ребенка своё. У меня ещё противней было,мне с школьных лет обещали квартиру. Что вот как рак свистнет и я ее получу. Обещали много лет. Я позже поняла ,что брешут. И уже и не надеялась. А тут новый финт придумали. Однажды мне радостно сообщили,что оказывается квартира продана около 2 лет назад и поскольку есть деньги,то мне обещают купить маленькую квартиру,за часть той суммы.
Это длилось ещё несколько лет.
Если коротко, то мне ничего не дали. Ещё и обвинили,что я не была заинтересована,чтоб жить в старой большой квартире. Потом деньги от продажи ушли в никуда. Короче они остались без денег, можно сказать сами сдуру отдали кому попало.
Так что бумеранг получили.
Лукава_Кiшка• 09 апреля в 14:28
Ответ дляЭт вернячОк
Я і таку ситуацію, на жаль, знаю. Також є такий приклад у близькому оточенні.
У подруги є старший на 7 років брат. Він одружився. І його мати після смерті бабусі на його прохання дає пожити в тій квартирі (бо він же ж одружився), хоча планувала її здавати і мати додатковий дохід до своєї мінімальної зарплати.
Виросла донька і.....мала або жити з батьками або йти за власні кошти винаймати квартиру. Тоді як брат чудово так з дружиною і досі живе у бабусиній квартирі.
Просто красавица• 09 апреля в 14:38
Ответ дляЧемна панночка
с моей мамой потупили так же как с вами, поверьте, и ей и мне и папе это оказалось дешевле, чем потом потратилась наследница тетя, а потратила она точно больше чем половина стоимости ее наследства. Главное всех везде в блоки, потому что когда петух жареный клюнул на расходы по лечению и содержанию стариков, так они нам всем троим названивать пытались, на жалость давить и помощи просить. Умерли уже, никто не расстроен, а я не хочу и знать где похоронены
Эта ситуация,как у Вас,автор,один в один ,как у моего мужа,ему ничего,все младшей сестре,живем все в одном городе.Прошло уже пять лет,как не общаемся ни с родителями,ни с сестрой.Тоже сказала,я не при чем,а потом муж от тетки узнал,как она их два года с новым мужем обрабатывала и внучкой шантажировала.Нашу дочь конечно же никто даже во внимание не брал.Живем без общения с ними,спокойно и радостно.Поэтому советую Вам отпустить и забыть,и их всех в блок.Даже если не заблочите их,и так ясно,что они Вам не опора и не поддержка,а хуужее врагов,когда родные предают.