Знаю парня он точно продает оригинал, смотрю худи мужские по 1500 Levi’s ..
Хочу покупать себе, не на продажу … смотрю Заландо лаунж тоже как-то не сходится…
Где Вы покупаете по выгодной цене?
короткопамятна• 08 апреля 2025
На Заландо часто бывают большие скидки плюс для задандо премиум скидки ещё он топ отдельные
Король дивана• 08 апреля 2025
Якщо ви дивитеся Заландо лаунж , то повинні знати, що там можна купити худі Левіс за 600 грн .
Смешнюча• 08 апреля 2025
На оф.сайте ливайз часто бывают очень хорошие скидки. Из последнего, что я брала : джинсы около 1000 грн, футболки 400, куртка 1500.
Соседушка• 08 апреля 2025
1500/41,49 =$36
на офіційному американському сайті в період розпродажу або на Amazon можна купити
Запасная спина• 09 апреля 2025
Ответ дляСоседушка
$32.70 всі розміри
Так то з вагою ті самі 1500 грн.
А заробити потрібно.
Не думаю, що оригінал.
А заробити потрібно.
Не думаю, що оригінал.
Запасная спина• 09 апреля 2025
Ответ дляКороль дивана
Нема таких цін вже давно.
Ответ дляКороль дивана
Немає таких цін там.. там ще буде сплата за вагу.
Король дивана• 09 апреля 2025
Ответ дляprimaalina
Це ви кажете мені, яка купила собі худі Левіс за 60 злотих і майже щодня щось там купую ?
Король дивана• 09 апреля 2025
Ответ дляЗапасная спина
Нема таких цін вже давно.
Я щодня моніторую цей сайт і щось там купую . Ціни змінюються, але зʼявляються вигідні ціни регулярно . Наприклад купила доньці босоніжки Екко за 120 злотих , собі Тімберленд за 200 злотих, чоловіку Екко черевики за 200 злотих, регулярно там Крокси купую від 60 злотих і тд
Король дивана• 09 апреля 2025
Ответ дляprimaalina
За вагу - так, я купую у Польщі і мені доставка коштує 10 злотих, і при поверненні посилки їх теж повертають
Ответ дляКороль дивана
А скажіть будь ласка, як краще відслідковувати ? Закинути у корзину і дивитись знижки?
Бо я реально не в курсі…
Король дивана• 12 апреля 2025
Ответ дляprimaalina
Бо я реально не в курсі…
Ні. В корзині вибране утримається тільки 20 хвилин і зникне . Розділи оновлюються щодня . Тому єдиний спосіб - моніторити з 9 ранку ( оновлення розділів) ті фірми, які Вас цікавлять : сьогодні це може бути Екко, завтра Угг чи щось інше . Тобто якщо шукаєте щось конкретне, то краще зранку відфільтрувати ( наприклад : жіноче~взуття~черевики/ босоніжки чи все разом~ фірма~розмір ). І не вагатися, а одразу купувати. Бо найкраще і найвигідніше зникає одразу і ввечері того, що було зранку не буде . Я не раз шкодувала, як щось не купила. Бо наприклад на протязі тижня бачу товар певної фірми в певній ціні і думаю: зараз мені це не потрібно - куплю ближче до літа. А тоді стикаюся з таким, що в цій ціні або цей товар більше може не зʼявилися більше взагалі.
Ответ дляКороль дивана
Дякую Вам дуже ❤️🔥❤️🔥❤️🔥❤️🔥