Неробименінерви• 09 апреля 2025
Прочитала 35 сторінок про ціни на харчі, висновок, ми всі багато їмо.
Ну реально культ їжі, перше, друге і компот, не дивує тепер, чого в нас більшість сімей з зайвою вагою після 40. А чи про здоров´я це все, про спущені гроші в унітаз вже мовчу?!
Кукарачка• 09 апреля 2025
Ответ дляНеробименінерви
Обожнюємо гречку, смажену, зелену з маслом вершковим, м´ясо, риба смажена, часто в нас плов, жаркоє, лазанья, млинці, оладки, коли лінь готувати Галя балувана, або піцу замовляємо, в нас багато йде на солодощі, до 2500грн. На ці гроші можна купити щось корисне, або просто їх відкласти.
А где фрукты и овощи. Они тянут ещё столько же, как мясо и рыба
АсобеннАя• 09 апреля 2025
Ответ дляАленький носочек
Они не ставят жратву на первое место . Вместо этого много путешествуют . В пицце ничего плохого нет
Не ставлять, звісно, просто можуть собі дозволити їжу, тому це не предмет розкошів і обговорень. Половина українців не може купити ту піцу. - дешевше ж зробити самому)
Неробименінерви
• 09 апреля 2025
Ответ дляКукарачка
Їмо по шт в день, яблука, банани, ківі, з овочами в нас туго.
Кукарачка• 09 апреля 2025
Ответ дляНеробименінерви
Что-то одно из перечисленных? Или все каждый день?
ПушАпница• 09 апреля 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
В девяностых и двухтысячных реально голод был.
Я 1984 року голоду не пам´ятаю, не було, у нас були 3 собаки, годували їх м´ ясом, купу продуктів викидали, але я жила в селі, три свині на рік кололи, ще тримали 2 корови, кролів, уток, курей. 70 соток городу. Хто не лінувався, той не голодував.
Завжди мало• 09 апреля 2025
Ответ дляПушАпница
А в городе?
ПушАпница• 09 апреля 2025
Ответ дляЗавжди мало
А в городе?
Дачи были у всех знакомых и участки. Ни один родственник и знакомый из города не голодал.
ПушАпница• 09 апреля 2025
Ответ дляЗавжди мало
А в городе?
Муж из города, обрабатывали 2 дачи, а третью сотруднице свекровь отдала, уже им много было всего.
Завжди мало• 09 апреля 2025
Ответ дляКозяка-маляка
Здоровое питание особенно подростков парней занимающихся спортом стоит ой как недешево..
тут не пройдет два приема пищи или хотдог и лечь спать
Нужно сбалансированное питание
И это отлично когда парень ходит с впортзал и ведет здоровый образ жизни а не бухает за углом но в нашей стране на такое питание это прям огромный бюджет
Пример сын подруги около17 лет.,сам покупает и готовит себе и на минуточку около 17000 грн выходит+абонемент в зал +тренер
Нужно сбалансированное питание
Ооо, то самый сын маминой подруги
Неробименінерви
• 09 апреля 2025
Ответ дляКукарачка
Одне щось ввечері як перекус, і чай з солоденьким.
Соседка Маши• 09 апреля 2025
Ответ дляПушАпница
Да не все ж в селе жили...
И нет не голодали, просто жили очень бедно, у кого не было села ели мясо раз в неделю, а борщ варили на костях...
Вы не можете это помнить так как жили в других условиях и как живут другие не знали так как были ребенком, но сейчас уже взрослая можно узнать, почитать, поинтересоватся, а не доказывать обратное.
Соседка Маши• 09 апреля 2025
Ответ дляНеробименінерви
Ой, автор, вы наверное не подсчитывали давно сколько на продукты тратите....
Только кофе, просто кофе по акциии 500грн....
Кукарачка• 09 апреля 2025
Ответ дляНеробименінерви
Ну вот добавьте в ваш список овощи, зелень и ещё один фрукт и это существенно увеличит ваши расходы на продукты
Завжди мало• 09 апреля 2025
Ответ дляПушАпница
Вы не в курсе, как тогда те дачи обносили? И не только урожай, рассаду выкапывали!
ПушАпница• 09 апреля 2025
Ответ дляСоседка Маши
Да не все ж в селе жили...
3 сестры мамы жили в городе, 2 брата папы и папы сестра тоже в городе, много знакомых из города было в то время. Рассказывали.
младокошкина• 09 апреля 2025
Ответ дляРаздражевская
Так як і є. Я ж писала 25-30, це ж не означає що завжди 30.
Ну,у вас остаётся 15 тысяч. А косметика,одежда,кружки, отдых,дни рождения, химия бытовая итд
Соседка Маши• 09 апреля 2025
Ответ дляПушАпница
Я непонятно написала ? Жили бедно очень, те у кого не было села и там сестер бабушек и прочих родственников...
Всюди влазю• 09 апреля 2025
Ответ дляMs. Сама прямота
Утром кофе с бутиками с сыром ,обед борщ на окорочках ,на ужин запекла картошку с крыльями ,один перекус между обедом и ужином это чай с печеньем.
И целый день чувство голода какое-то .
У меня рост 180 см и вес 83 кг , муж 190 и вес 105 кг .
Мы много съели ?
И целый день чувство голода какое-то .
Мы много съели ?
Вы же не написали сколько борща вы съели , сколько картошки
Незнакомлюся• 09 апреля 2025
Ответ длявкрации
Це правда(
Я коли кажу родичам, що всі болячки ’наїдені’, бо організм просто працює як сміттєпереробний завод - дивляться як шалені...
Ну не встигає він переробити таку кількість їжі, ну нахрєна вам перше, друге, десерт, три прийоми їжі по пів відра, а ще ж перекус, кофе з булочкой не рахується...
Ваше тіло в перервах між перетравлюванням має очиститись, вбити погані клітини, працювати над імунітетом - А ПЕРЕРВ НЕМАЄ!
і це ще гуд, якби ви їли нормальну їжу, а не сміття, типу білого хліба по 20 грн, йогуртів, цукерочок, ковбасочок, майонезиків, пєльмєшок та іншого непотребу, який ви в себе запихуєте.
Коли дивишся, що викладають на стрічку в супермаркеті - страшно.
Подруга годує дитину - на сніданок солодюща вівсянка з медом, в школі - на перекус бутерброди чи печиво,на вечерю - картопля з сосисками й гора цукерок. На тобі, доця, діабет та ще купа болячок, матуся потурбувалась.
А цукор?! Люди їдять просто шалену кількість цукру! Та природою так не задумано! Уявіть - ми мали б їсти ЛИШЕ в сезон пару яблучок чи малинок, вишеньок влітку і все! А ми його їмо кожен бляха день тричі, бо ж навіть якщо ви не зїли цукерку - цукор вже скрізь додають - в хліб, в консерви, в сир, в капусту квашену, в соуси й де тільки можна.
А якщо глянути глобально? Люди постійно в стані цукрової коми...Всі - пригнічені, безініціативні, плаксиві, ниють, скандалять, ніяких амбіцій та енергії, дайте пожерти цукру та поржати з Кварталу чи тіктоку...Ви думаєте - ЦЕ ПРОСТО ТАК СКЛАЛОСЬ? САМО СОБОЮ? В мене для вас погані новини...
дякую за багато тексту, вас почули і зробили висновки. Напишіть будь ласка, що ви їісте хоча б раціон на 2-3 дні. Дійсно цікаво стало чим харчуєтесь, раз так емоційно розписуєте, що тривожить вас що їсть чужа дитина і що купують якісь люди , що поруч з вами стоять на касі.
Пишу каліграфічно• 09 апреля 2025
Ответ дляБойова
Вы правы. Мы стали меньше есть, хотя денег все равно много уходит
И растолстели..На улице каждая вторая с лишним весом
Пишу каліграфічно• 09 апреля 2025
Ответ дляПушАпница
Завжди мало• 09 апреля 2025
Ответ дляСоседка Маши
Да, горожане. Мы, например. Нас иногда знакомые, имеющие села, подкармливали. За услуги, разумеется. Отец после работы ехал на ту дачу пахать чуть не каждый день. Потом наперегонки с грабителями пытался хоть часть урожая собрать
Всюди влазю• 09 апреля 2025
Ответ дляЗавжди мало
Большинство народу думает, что мясо, яйца, творог, сыр= белок
Попробуйте доказать, что там нет белка
Метелик• 09 апреля 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Різні ходять. Багато молоді, школярів бачу, повних великий відсоток.
Моё наблюдение, что полные в основном те дети у которых и родители с лишним весом, по крайней мере у нас в подъезде именно так, видимо не правильно питаются.
Завжди мало• 09 апреля 2025
Ответ дляВсюди влазю
Попробуйте доказать, что там нет белка
Ещё один ’читатель’
Всюди влазю• 09 апреля 2025
Ответ дляЗавжди мало
Ещё один ’читатель’
Может писатель?
’Большинство народу думает, что мясо, яйца, творог, сыр= белок’
Всюди влазю• 09 апреля 2025
Ответ дляНуКаНаКа
Моя донька поїсть сардельки з макаронами. Все інше вона їсти не буде. Навіть якщо буде голодна. Поп´є чаю і хліб з маслом. І якщо вам не голодно після каші з капустою це не означає що всім так само.
Спробуйте обрати поживну корисну кашу.
Не знаю скільки вашій донці років, але харчові звички формуються з дитинства.
Всюди влазю• 09 апреля 2025
Ответ дляШалена красуня
С чего вы взяли, что люди перестали питаться картошкой? Про переломы не бред, правда это касается только беременных и детей в активном росте.
Автор того поста как-то же проводила исследования под названием ´90-е, картошка, зубы и переломы´
Вот интересно, хирург к которому обратились с переломом, опрашивает пациентов на предмет питания?)))
Лінива, не каюсь• 09 апреля 2025
Ответ дляАсобеннАя
А, то ви боїтесь старіти і вишукуєте в натовпі того одного. Як вагітні) Ні, прекрасна молодь, виглядають значно краще за мене, навіть в їх роки. Абсолютна переважна більшість. Ніколи вже не буде вам 20 Змиріться
Що за потік свідомості?