Удальонка• 09 апреля в 14:31
Блогер Анісімова здала дітей в дітбудинок!
Доброго дня.
Чули про цю діч?
Харківська блогерка та прийомна мати, яка протягом багатьох років публічно висвітлювала тему опіки над трьома дітьми з зони АТО, у 2021 році повернула прийомного сина, який жив із родиною майже 6 років. А нещодавно — 3 квітня 2025 року— залишила у Харкові і двох його сестер, вивезених раніше до Великої Британії.
Саме 03.04.2025 дівчаток Аню та Алісу було прийнято до харківської лікарні
Наступного дня блогерка вже публікувал інста-історії зі Львова. Після хвилі обурення в мережі вона терміново видалила свою основну інста-сторінку.
Усі діти були з родиною 10 років — їх забрали ще маленькими, і вони не пам’ятають інших батьків. Хлопчику Олександру приписали психіатричний діагноз, імовірно для того, щоб юридично повернути лише одну дитину з трьох, що зазвичай заборонено.
За словами самої блогерки, вона мала зв’язки у службі опіки Харківської області — цілком можливо, що саме це дозволило їй повернути лише одного хлопчика, не зважаючи на кровну спорідненість усіх трьох дітей.
Блогерка роками використовувала тему прийомства для просування особистого бренду. Тепер, коли це перестало приносити користь, дітей просто повернули під ракети.
В мене немає слів просто
На фото хлопчик- перший прийомний син, якого вона викинула першим
Чули про цю діч?
В мене немає слів просто
Свідок Перемоги• 09 апреля в 19:42
Ответ дляХвильоватиша
У вас все так печально с планированием? Это жесть, когда взрослые так слабы умом
Мне интересна логика , планирование и умозаключение тех
Которые резво других пинают
Вишиванка• 09 апреля в 19:45
Ответ дляКнопус
Все, что нужно знать о блогерах про двигающих идею усыновления и опеки
Я сама была ребенком под опекой, мне все годы указывали на дверь, избивали и гнобили, не вернули только потому, что это дальняя родня и ’шо люди скажуть’, тк на публике опекун сама святость была.
Так практически все психи на публике ’сама святость’. Тут даже не в опеке дело
Да будет так• 09 апреля в 19:48
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
была дома со старшим братом
так це брат її й викинув, відома історія, навіть рідних викидають з ревнощів
Свідок Перемоги• 09 апреля в 19:48
Ответ дляХвильоватиша
Жесть, взросла баба не понимала всей ответственности. Инфантилизм 80 уровня
Вам ваш оппонент выше написал схему, как это работает
Но ее не услышали
Ширли-Мырли• 09 апреля в 19:49
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Відомо. Вона з Анісімовою ще потім переписувалася.
а зараз ця звізда з підписом ’я русская и горжусь’, ну звісно, не гордитися ж тим, що трьох дітей похеріла
Хома з пастою• 09 апреля в 19:50
Ответ дляЗажуженная Жужжа
За багато років ситуація змінюється.
так же сдают детей в детдом. Говорите больше усыновлений? - ну дай то Бог!
Свідок Перемоги• 09 апреля в 19:50
Ответ дляфан L.O.S.T.
Далі, вона як доросла, розгрібає власні помилки. Хоча дітей помилками складно назвати.
Закон разрешает вернуть
Зачем страдать?
Чтоб манька какая-то на форуме не осудила?
Зачем страдать?
Ашотакоя• 09 апреля в 19:51
Моя співробітниця взяла двох дітей з дитячого будинку, дівчинку, коли та маленька булі і хлопчика у віці 11 років. До того хлопчика ’хотів усиновити’ один відомий депутати багатий дядько. Ходив до нього постійно подарунки привозив і фоткався багато. І коли хлопчик спитав коли ж його додому заберуть, той відповів ’ ти шо дурачок? Ніхто тебе не забере’ все було заради піару. Ну а потім всиновила родина моєї співробітниці. Не знаю чи став їм він прям рідним, але точно ніхто його не ображався взували, вдягали кормили і турбувалися.
Свідок Перемоги• 09 апреля в 19:53
Ответ дляЯниЯ
Бля,це пездець просто,вона взяла трьох дітей.Це не вибір,це хвора на всю голову людина,таке чудити.Давайте тоді всі дітей повіддаємо,бо вони нам надоїли.Треба масово заборонити народжувати і всиновлювати таким як ви.Поясніть мені,як доросла людина може не розуміти,що таке в иховувати чужих дітей?
А как человек может знать В ТЕОРИИ?
Свідок Перемоги• 09 апреля в 19:54
Ответ дляЯниЯ
Вибачте,але це троє дітей,не один.І десять років на це потрібно було? Я б змусила,виплачувати компенсацію грошову таким дітям до кінця їх життя,таких батьків які взяли ,погралися і викинули
А родных родителей?
ЯниЯ• 09 апреля в 19:56
Ответ дляСвідок Перемоги
А родных родителей?
Я незнаю,що там за історія з рідними батьками .Але ось таких,як ця блогерша так
Слухи-руки не распускаю• 09 апреля в 19:58
Ответ дляДа будет так
Та он ребёнок ещё, шо ви несете
ЯниЯ• 09 апреля в 19:58
Ответ дляСвідок Перемоги
А как человек может знать В ТЕОРИИ?
Я доросла людина,знаю в Теорії,що я чужих дітей не потягну,не прийму,мені такі думки навіть в голову не приходять.А тут людина,взяла трьох,погралася і викинула,при чому обманом залишила під бомбами
Свідок Перемоги• 09 апреля в 20:03
Ответ дляБарабасиха
Слушайте, судя по вашим ответам, возникает логичный вопрос: вы часом случайно не Анисимова личной персоной ?
Вот это логика
ЕлькиПальки• 09 апреля в 20:06
А якби вона їх забила, всі дружно говорили б , чому не здала назад в дитбудинок. Але людям треба синсація і не важливо як людині на душі .
Я її не оправдовую . Але дівчатка гарні і доглянуті і це вже видно , що піклувалася про них. Звичайно їх дуже шкода, що на цих дітей випала така доля бути відкинутими .
Можливо ще все буде в них добре, а може ще і краще набагато як було
Свідок Перемоги• 09 апреля в 20:11
Ответ дляЯниЯ
И у вас никогда не было чтоб вы думали что справитесь
Но нет. Не смогли?
ЧупакабраЗеБест• 09 апреля в 20:11
Ответ дляПліснявілий сир
Удалено администрацией...
Свідок Перемоги• 09 апреля в 20:11
Ответ дляЕлькиПальки
Народу надо зрелищ, страданий
ЧупакабраЗеБест• 09 апреля в 20:14
Ответ дляPinkMa
мне уже надоело это читать, честно. У человека должен быть выбор, а не ярмо не шее из-за того что она ошиблась когда-то
люди, а где написпно что дети дома чтото там творили?
нигде нет никаки жалоб. что именно эту блоггершу не устраивало - это лишь наши догадки.
ЕлькиПальки• 09 апреля в 20:18
Рідних так не осуджують батьків , а тут прийомна якась мамаша вернула. Вернула, значить не полюбила. Дітей шкода
Кручу хвости• 09 апреля в 20:18
Ответ дляКлептоманка
а где вы читаете? тоже помню это Настю еще с маминого форума
И я помню ее с маминого форума. Ее муж там имел рекламную тему (фотография), был модным фотографом и все харьковские мамочки ходили к нему на фотосеты, Роман Луговой. В начале войны они переехали в Турцию, или даже встретили ее там. Очень странно сейчас читать, такое про нее тут. Интересно, что с мужем?
Корсет_на_шурупах• 09 апреля в 20:21
Ответ дляКручу хвости
О, еще один динозавр из Ха) Да, к Роме тогда полфорума ходило.
ЯниЯ• 09 апреля в 20:22
Ответ дляСвідок Перемоги
Но нет. Не смогли?
Ні,не думала,я знаю,що не зможу цього зробити .Я навіть собаку не заводжу,бо це відповідальність.І в мене,є своя дитина,я знаю скільки це ресурсів займає і фізичних,і моральних.
ЯниЯ• 09 апреля в 20:24
Ответ дляКручу хвости
Я з Харкова, взагалі незнаю хто це
ЕлькиПальки• 09 апреля в 20:24
А ви не думали про те, що це дівчата , а в неї сини -хлопці. Можливо вона дівчат навпаки вберегла від якихось домагань чи від щось подібного.
Наприклад в мене є дочка і була така думка вдочерити дівчинку, ну ніяк не хлопця, бо в мене дівчинка
Герцогиня• 09 апреля в 20:27
Ответ дляPinkMa
А все потому что у женщин нет выбора. Либо положи свою жизнь, либо ты мразь. ну она выбрала быть мразью. В конце концов не убила их и хорошо. А то многие и на убийство идут, ведь вернешь ребенка - будешь мразью
Если мужчина бросает своих детей- то он мудак, да? А если женщина- то она выбирает себя? Так по вашей логике?
Телячі ніжноСті• 09 апреля в 20:27
Ответ дляЕлькиПальки
І щоб вберегти від хлопців вона втіхаря їх вишвирнула в Харківську лікарню?
ЯниЯ• 09 апреля в 20:28
Ответ дляЕлькиПальки
Серйозно? Кинувши в Харкові під бомбами,і не попрощавшись з ними,так їх вберегла.Ви не думаєте,що можна було відмовитися від них по людськи
ЧупакабраЗеБест• 09 апреля в 20:29
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Дарма ви так, хороша сім´я. Бабло вони мамі заробляють, і до дитини заробляли. І видно, що нема там відторгнення, як у Анісімової було чи мами Ані-Мілани з Кривого Рогу, теж блогера та ’Супермами’, яка теж повернула дівчинку.
а есть ссылкан а эту серию?