Удальонка• 09 апреля в 14:31
Блогер Анісімова здала дітей в дітбудинок!
Доброго дня.
Чули про цю діч?
Харківська блогерка та прийомна мати, яка протягом багатьох років публічно висвітлювала тему опіки над трьома дітьми з зони АТО, у 2021 році повернула прийомного сина, який жив із родиною майже 6 років. А нещодавно — 3 квітня 2025 року— залишила у Харкові і двох його сестер, вивезених раніше до Великої Британії.
Саме 03.04.2025 дівчаток Аню та Алісу було прийнято до харківської лікарні
Наступного дня блогерка вже публікувал інста-історії зі Львова. Після хвилі обурення в мережі вона терміново видалила свою основну інста-сторінку.
Усі діти були з родиною 10 років — їх забрали ще маленькими, і вони не пам’ятають інших батьків. Хлопчику Олександру приписали психіатричний діагноз, імовірно для того, щоб юридично повернути лише одну дитину з трьох, що зазвичай заборонено.
За словами самої блогерки, вона мала зв’язки у службі опіки Харківської області — цілком можливо, що саме це дозволило їй повернути лише одного хлопчика, не зважаючи на кровну спорідненість усіх трьох дітей.
Блогерка роками використовувала тему прийомства для просування особистого бренду. Тепер, коли це перестало приносити користь, дітей просто повернули під ракети.
В мене немає слів просто
На фото хлопчик- перший прийомний син, якого вона викинула першим
Чули про цю діч?
В мене немає слів просто
ЕлькиПальки• 09 апреля в 20:31
Ответ дляЯниЯ
Серйозно? Кинувши в Харкові під бомбами,і не попрощавшись з ними,так їх вберегла.Ви не думаєте,що можна було відмовитися від них по людськи
А по людськи то як? Дітям від того легше б стало?
МояХатаЗкраю• 09 апреля в 20:32
уужас.. я всего не читала, но считаю, если взял ношу - неси ее до конца...
ЕлькиПальки• 09 апреля в 20:35
Ответ дляТелячі ніжноСті
І щоб вберегти від хлопців вона втіхаря їх вишвирнула в Харківську лікарню?
Ну вона їх в Харкові взяла? Ви ж насправді не знаєте що там. Можливо дійсно серйозні проблеми зʼявилися між дітьми
ЯниЯ• 09 апреля в 20:35
Ответ дляЕлькиПальки
Звісно,що ні,я не виправдавую блогера,то жінка пише що спасала від синів
КокошинЭль• 09 апреля в 20:43
Вся суть блогеров, детей они рожают и берут из детдома чисто ради охватов, когда дети подрастают и начинают выстраивать границы, то становятся неудобными и на них тяжелее делать контент. Такая же судьба ждет +- половину блогеров, когда их дети подрастут
Сиреневенькая• 09 апреля в 20:46
Мені так ’подобаються’ деякі коментатори зі своїми ’не треба засуджувати; помилилася; дитина в пубертатні роки стала важкою’ і т.д.
А нічого, що взяти дитину під опіку, це не кусень сира купити, з гарантією і передбаченим смаком?
Будучи при здорову глузді і маючи розум, треба розуміти, що дитина буде такою, яка вона є, вона не має відповідати чиїмось очікуванням, що з дитиною будуть складнощі, що вона потребує догляду, уваги, терпіння і зусиль.
Причому, це все стосується будь-якої дитини - рідної чи нерідної.
Якщо сумніваєшся - не пхайся туди, не ламай дитині психіку і долю. А ці недомамки ще й жертву з себе корчать, коли дитину лишають.
Це перш за все дитина, а не помилка у відділі продажу одягу.
Телячі ніжноСті• 09 апреля в 20:46
Ответ дляЕлькиПальки
Звісно я не знаю.
Я навіть не засуджую опікунів, які повертають дітей. Бо це право, надане їм законом. В темі вже багато про це написали.
Але викинути як щенят, не сказати нічого, не пояснити. Це ніякими проблемами не виправдати.
Удальонка
• 09 апреля в 20:48
Ответ дляКручу хвости
И я помню ее с маминого форума. Ее муж там имел рекламную тему (фотография), был модным фотографом и все харьковские мамочки ходили к нему на фотосеты, Роман Луговой. В начале войны они переехали в Турцию, или даже встретили ее там. Очень странно сейчас читать, такое про нее тут. Интересно, что с мужем?
Подбухивает периодами
Ничего нового
Khmelnichanka• 09 апреля в 21:01
Сто разів набирала і витирала.
Спочатку я хотіла написати під анонімом, та передумала.
Люди, подумайте в першу чергу про дітей.
Не про наші відчуття стосовно вчинку батьків, не про особистість прийомної матері, а про дітей.
І їхні можливі відчуття і емоції.
І просто згадаймо про те, що ми НЕ можемо зрозуміти інших людей, НЕ пройшовши шлях в їхніх черевиках.
Я готова до хейту.
Я знала цю родину, знала інші родини, про які згадують в цій темі.
Я, напевно, занадто довго варюсь в темі прийомного батьківства та особливих дітей, тому всі оці історії сприймаю як власну трагедію, бо ми всі « в одному човні» (((((.
Можливо, колись в про мене створять подібну гнівну тему…
Але.
Це не просто «історія для поговорити».
Це людські долі.
Дівчата, давайте будемо обережними в оцінках і звинуваченнях…
І їхні можливі відчуття і емоції.
Я готова до хейту.
Але.
Це не просто «історія для поговорити».
Це людські долі.
Телячі ніжноСті• 09 апреля в 21:09
Ответ дляKhmelnichanka
Сто разів набирала і витирала.
І їхні можливі відчуття і емоції.
Я готова до хейту.
Але.
Це не просто «історія для поговорити».
Це людські долі.
І їхні можливі відчуття і емоції.
Я готова до хейту.
Але.
Це не просто «історія для поговорити».
Це людські долі.
Так мова якраз про дітей. Про їх почуття. Хіба ні?
Khmelnichanka• 09 апреля в 21:11
Ответ дляТелячі ніжноСті
Дівчата - підлітки. З інтернетом.
Соседка Маши• 09 апреля в 21:13
Ответ дляУдальонка
Історія блогерки вище
Вона як раз була в Барселоні до того як викинути дівчат
Була там як турист
Настрій чудовий був
Фото з Харкова також вище- це настрій після того, як вона залишила дівчат назавжди та поїхала
Доречі дівчата нічого не знали
Вона заборонила лікарям говорити що мама не повернеться поки вона не виїде з міста
Була там як турист
Настрій чудовий був
Доречі дівчата нічого не знали
Жесть ..а как тот мальчик, как она объяснила девочкам где он ?
Джага-джага• 09 апреля в 21:18
Ответ дляМояХатаЗкраю
Тобто, якби вона їх прибила в стані афекту, то вас би це влаштувало?! Головне ж ви кажете, щоб до кінця
Чим ці люди думали , коли привезли дітей до Харкова - тут без коментарів. Але от на неї всі накинулися, а оте чмо - чоловічок? Навіть за законом, то ж він був відповідальним, здається на нього ж діти були оформлені.
Але... все в межах закону. Тому, якщо не п´ялити на себе білі пальта, то слава Богу, що не сталося найстрашнішого, коли вже люди себе не контролюють.
Нічна ненажера• 09 апреля в 21:20
Ответ дляKhmelnichanka
Дівчата - підлітки. З інтернетом.
Что значит с интернетом?
Соседка Маши• 09 апреля в 21:26
Ответ дляСиреневенькая
++++
Реально жесть бедные дети, достались не том маме причем дважды ...
Летала_НаМетле• 09 апреля в 21:27
Ответ дляМарфа Українівна
А вы работаете с психологом или даже психотерапевтом?
Я работала с психологом и муж.
Причем, как с психологом из соцслужбы, так и с частным
Теперь нужно приводить ребенка и работать совместно. Он отказывается
Соседка Маши• 09 апреля в 21:29
Ответ дляKhmelnichanka
Сто разів набирала і витирала.
І їхні можливі відчуття і емоції.
Я готова до хейту.
Але.
Це не просто «історія для поговорити».
Це людські долі.
І їхні можливі відчуття і емоції.
Я готова до хейту.
Але.
Це не просто «історія для поговорити».
Це людські долі.
Так давайте конкретнее что именно вы хотели написать кроме того что осуждать никого нельзя ( тут я согласна, но... )
Клептоманка• 09 апреля в 21:33
Ответ дляЧупакабраЗеБест
люди, а где написпно что дети дома чтото там творили?
нигде нет никаки жалоб. что именно эту блоггершу не устраивало - это лишь наши догадки.
Я уже прочитала на багине, что воровали еду и обманывали, якобы
Соседка Маши• 09 апреля в 21:33
Ответ дляKhmelnichanka
Дівчата - підлітки. З інтернетом.
И что у меня тоже дочка жесть, правда родная , ничего все будет ок и я ее все равно люблю и как то выдержу пока она вырастет...100%
Khmelnichanka• 09 апреля в 21:35
Ответ дляНічна ненажера
Что значит с интернетом?
В них
Є доступ до інету. В тому числі - і до цього обговорення.
Летала_НаМетле• 09 апреля в 21:36
Ответ дляСиреневенькая
А как знать какой то ребенок? Почему не говорят правду о ребенке, когда общаешься с воспитателями ДД, директором, с соцслужбами? Почему не предупреждает, что на него несколько жалоб в ювеналке от родителей одноклассников за буллинг, что он гнобит слабых, издевается над ними, что он неуправляемый, курит прям в постели, пьет, посылает все на х, ворует, бьет окна, мебель, когда чем-то недоволен, не приходит ночевать домой и т.п.?
Почему просто говорят «хороший мальчик, но с проблемами в связи с жизненными обстоятельствами», если это неправда?
Соседка Маши• 09 апреля в 21:36
Ответ дляЛетала_НаМетле
Я тоже всем говорю, что у меня все хорошо с детьми и они отличные 🤷🏻♀️
А в чем смысл всем жаловаться? Что это изменит?
И зачем мне всем рассказывать, что творит старший? Те, кто знает, сразу говорит «верни их назад».
Но вот младший - замечательный ребенок, а возвращать нужно только 2-х
Ох и знакомые у вас...
А сколько старшему лет ?
Клептоманка• 09 апреля в 21:36
Ответ дляТелячі ніжноСті
Звісно я не знаю.
ну да, причем они думают, что их заберут назад- не попрощались с друзьями, не взяли свои вещи
Телячі ніжноСті• 09 апреля в 21:37
Ответ дляKhmelnichanka
Дівчата - підлітки. З інтернетом.
І? Їм можна потім в інсту написати? Чи до чого ви ведете?
Соседка Маши• 09 апреля в 21:37
Ответ дляKhmelnichanka
В них
И что ?
Khmelnichanka• 09 апреля в 21:38
Ответ дляСоседка Маши
Я хотела написать, что Советчица - популярный ресурс, а девочки - подростки.
Кофр для ноги• 09 апреля в 21:38
Ответ дляМексиканочка
Тем временем несколько нашумевших в сми историй, о том как иностранцы издевались над нашими детьми, просто существуют. Сериал кстати недавно вышел. Не нужно идеализировать иностранцев.
это единичные случаи. В начале 2000-х тысячи украинских детей были усыновлены зарубеж. Усыновление иностранцами украинских детей было очень дорогим головняком для потенциальных родителей. Я себе не представляю массового явления - пройти бюрократические круги украинского ада, заплатить кучу денег чтобы потом издеваться над ребенком🤪. Усыновляли детей с дисплазиями суставов, с волчьей пастью и заячнй губой, с кучей диагнозов. Детей лечили и любили и любят. В среднем ребенок, усыновленный американцами имеет качество жизни и жизненные перспективы в разы лучше чем ребенок на украинской опеке. И закон, который усложнил до невозможности усыновление зарубеж я считаю огромной ошибкой, он попросту антигуманный.
Летала_НаМетле• 09 апреля в 21:40
Ответ дляСоседка Маши
Ох и знакомые у вас...
А сколько старшему лет ?
Летала_НаМетле• 09 апреля в 21:41
Ответ дляСоседка Маши
Потому что родная
Соседка Маши• 09 апреля в 21:41
Ответ дляKhmelnichanka
В смысле они быдут читать тут ?
Не знаю я не думаю, но им все равно придется это узнать и они будут домысливать, анализировать, вспоминать, искать причину... жесть.
Я подумала вы что то знаете.